|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali je pri vas v šolah nujno naročit revijo C...
3.9.2011 12:16:17   
katarincatinca77
Namreč naša učiteljica v 1. razredu je rekla, da je pri njih navada, da imajo vsi otroci naročeno revijo CIciban. Kako je pa na vaših šolah?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali je pri vas v šolah nujno naročit revi...
3.9.2011 12:57:26   
Star_a
Tudi če bi bila navada pri nas ne bi naročila. Navada gor ali dol

(odgovor članu katarincatinca77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali je pri vas v šolah nujno naročit revi...
3.9.2011 13:41:01   
Katrin
Ne, ni nujno:))

lp, k


_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu katarincatinca77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali je pri vas v šolah nujno naročit revi...
3.9.2011 14:35:59   
*bubi*
Ni bilo nič govora o revijah (verjetno bo na roditeljskem sestanku), vendar menim enako kot star_a: navada gor ali dol, mi si to sposodimo v knjižnici in ne bom kupovala.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu katarincatinca77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali je pri vas v šolah nujno naročit revi...
3.9.2011 14:50:27   
Tejči
NIČ ni nujno! Nas so tudi lani nasrali, da smo vsi naročli revijo Zmajček, da bodo imeli vsi otroci v podaljšanem bivanju enako za reševat. In je celo šolsko leto niso niti enkrat odprli! Doma zanjo ni bilo čaa, tako da sem revije hranila in smo jih sedaj v počitnicah reševali, na morju, doma. V glavnem ni bilo zastonj.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali je pri vas v šolah nujno naročit revi...
3.9.2011 16:40:44   
bskrle
Ne, je pa fino, da ima otrok kak časopis. Mi imamo Mavrico, ki ima sicer versek vsebine, a zelo kvalitetne ilustracije in vsebino

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali je pri vas v šolah nujno naročit revi...
5.9.2011 8:14:39   
Janyna
Ne, nikol ni bilo nujno naročit. Naročil si, če si želel. Večina otrok cicibana ali katerekoli druge revije ni imela. Naš otrok je bil bolj izjema pri tem, da je ciciban imel.
Je pa res brez veze revijo naročevat, če veš da se potem ne bo iz nje nič prebralo in nič rešilo. Mi smo skupaj vedno vse prebrali in rešili.


< Sporočilo je popravil Janyna -- 5.9.2011 8:15:43 >

(odgovor članu katarincatinca77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali je pri vas v šolah nujno naročit revi...
6.9.2011 15:21:59   
ruby19
Mi imamo obe reviji, CICIBAN in CICIDO, pa moram iskreno napisat, da nam je Cicido veliko bolj všeč.

(odgovor članu katarincatinca77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali je pri vas v šolah nujno naročit revi...
8.9.2011 10:30:05   
noranate
Ne. Zakaj navada, saj v 1. razredu še ne berejo, po mojih izkušnjah so otroci bolj počitniški, vsaj v prvem polletju. Mi smo se s tamalo zmenil, da vsak mesec v trgovini kupimo drugo revijo oz. tisto, ki je njej všeč. Ker ona bi pač to , pa tisto, pa še če je v šoli  naročeno,....user posted image

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali je pri vas v šolah nujno naročit revi...
8.9.2011 10:32:50   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: katarincatinca77
Namreč naša učiteljica v 1. razredu je rekla, da je pri njih navada, da imajo vsi otroci naročeno revijo CIciban. Kako je pa na vaših šolah?

Ti pa pač, če ti ni, lepo povej da nimaš te navade.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu katarincatinca77)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali je pri vas v šolah nujno naročit revi...
8.9.2011 11:13:58   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: katarincatinca77
Namreč naša učiteljica v 1. razredu je rekla, da je pri njih navada, da imajo vsi otroci naročeno revijo CIciban. Kako je pa na vaših šolah?

Saj ni rekla, da je nujno. Pač je navada taka. Tudi pri nas so določene navade, kar ne pomeni, da je obvezno.

Moji otroci imajo naročeno samo tole brezplačno revijo
http://www.modri-jan.si/modri-projekti/revija-modri-jan , luštna zadeva. Drugače pa kakšno otroško revijo kupimo med počitnicami, drugače se dovolj zabavnih nalogic in branj najde na netu, v knjižnici,...


_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu katarincatinca77)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali je pri vas v šolah nujno naročit revi...
8.9.2011 12:30:31   
Nika v službi
Pri nas ni nič obvezno in nič v navadi.user posted image Na roditeljskem je bilo povedano, da jih veliko revijo Ciciban naroča in da bi jo- če bi jo zares imeli vsi v razredu naročeno in če bi bila taka želja staršev  - lahko vključili tudi v učni načrt, ampak to je bilo predstavljeno zgolj kot ena od opcij.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ali je pri vas v šolah nujno naročit revi...
9.9.2011 7:52:18   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: katarincatinca77
Namreč naša učiteljica v 1. razredu je rekla, da je pri njih navada, da imajo vsi otroci naročeno revijo CIciban. Kako je pa na vaših šolah?

Saj ni rekla, da je nujno. Pač je navada taka. Tudi pri nas so določene navade, kar ne pomeni, da je obvezno.

Moji otroci imajo naročeno samo tole brezplačno revijo
http://www.modri-jan.si/modri-projekti/revija-modri-jan , luštna zadeva. Drugače pa kakšno otroško revijo kupimo med počitnicami, drugače se dovolj zabavnih nalogic in branj najde na netu, v knjižnici,...



A to po pošti pošiljajo? Izgleda zelo luštno. Sem naročila.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ali je pri vas v šolah nujno naročit revi...
11.9.2011 16:13:24   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: katarincatinca77
Kako je pa na vaših šolah?

Ni obvezno in ni v navadi.

(odgovor članu katarincatinca77)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ali je pri vas v šolah nujno naročit revi...
11.9.2011 18:50:37   
Splišni
Ja, pri nas je bilo nujno v 3. razredu, pa mislim, da v 2. tudi.

Nihče te sicer res tega ne more prisilit, da naročiš, samo potem se pač znašajo nad otrokom. Je že dovolj na primer, da mu kosilo odpoveš, da je tako. Kaj šele, da ne bi Cicibana naročil.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ali je pri vas v šolah nujno naročit revi...
11.9.2011 20:23:15   
pelin
Niti pod razno ni obvezno.user posted image Tudi sama sem poverjenica teh revij in lahko iz prve roke povem, da je naročilo le teh čisto prostovoljno. Pri nas jih v skupini naročuje te revije ( Cicido, Ciciban, Mini...)le kakšna tretjina otrok...Vsi ti naročniki nesejo svoje revije še zapakirane v svojo garderobico. V vrtcu pa vsak mesec vseeno skupaj predelamo Ciciban in Cicido, ki ju sama kot poverjenica dobim brezplačno. Poverjeniki imamo pa kot nagrado možnost vsak konec leta izbrati darilo (vrednostni bon ali knjižno nagrado), za poverjenost (zbiranje naročnikov, posredovanje podatkov in skrb za razdelitev revij naročnikom ....težaško delo za umretuser posted image ),ki je odvisna od števila naročnikov, ki jih "oskrbuješ" ti. In mislim, da v tem grmu tiči zajec pri vas, ki ste kao obvezni naročiti revijo. Če jo naroči cel razred ali skupina, je temu primerna tudi višina nagrade....Ni ti pod razno pa to ni primeren način zbiranja naročnikov. Sama teh revij nikakor ne silim otročkom in jim vedno znova ponavljam , da jo lahko v vrtcu pogledajo kadar koli hočejo...Roko na srce...za nekatere starše je naročnina pač predraga  in si je res ne morejo privoščiti. Tako sem zaradi dokaj nizkega števila naročnikov ponavadi deležna knjižne nagrade, ki pa smo jo v vrtcu zelo veseli. Vsaka knjiga nam veliko pomeni in nam na novo obogati naš knjižni kotiček v igralnici...

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ali je pri vas v šolah nujno naročit revi...
11.9.2011 22:08:44   
arabela*
ni obvezno, po želji. Mi ne bomo naročili. Si sposodimouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ali je pri vas v šolah nujno naročit revi...
12.9.2011 9:12:16   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Janyna

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: katarincatinca77
Namreč naša učiteljica v 1. razredu je rekla, da je pri njih navada, da imajo vsi otroci naročeno revijo CIciban. Kako je pa na vaših šolah?

Saj ni rekla, da je nujno. Pač je navada taka. Tudi pri nas so določene navade, kar ne pomeni, da je obvezno.

Moji otroci imajo naročeno samo tole brezplačno revijo
http://www.modri-jan.si/modri-projekti/revija-modri-jan , luštna zadeva. Drugače pa kakšno otroško revijo kupimo med počitnicami, drugače se dovolj zabavnih nalogic in branj najde na netu, v knjižnici,...



A to po pošti pošiljajo? Izgleda zelo luštno. Sem naročila.


Ja, to dobijo otroci po pošti. Ravno prejšnji teden je bila spet nova številka v nabiralniku user posted image

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ali je pri vas v šolah nujno naročit revi...
12.9.2011 13:25:26   
luka jan
Tudi pri nas ni nujno, je pa seveda priporočljivo. Mi ne bomo naročili, imamo še kar precej lanskih neodprtih. Če bo želja in potreba bom kupovala posamične številke.user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ali je pri vas v šolah nujno naročit revi...
15.9.2011 14:27:26   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: bskrle
Ne, je pa fino, da ima otrok kak časopis. Mi imamo Mavrico, ki ima sicer versek vsebine, a zelo kvalitetne ilustracije in vsebino

Hvala. Mi bomo tudi tako. Je mali zelo zainteresiran, da mu zvečer berem iz nje, pa tudi za reševanje je nekaj strani. V bistvu edina revija ki da poudarek na odnos do bližnjih.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ali je pri vas v šolah nujno naročit revi...
22.9.2011 7:46:50   
Poka
IZVIRNO SPOROČILO: Star_a

Tudi če bi bila navada pri nas ne bi naročila. Navada gor ali dol


Nihče ti ne more rečt, da nekaj moraš naročit, ker je to čisto tvoja stvar. Ne vem, kako imate finančno stanje, ker sicer pa, če se le da, kar naročite... Otroke je treba spodbujat k branju in Ciciban ni slaba revija... Pač otroci so "investicija", če hočete da bodo kaj znali, mogoče več kot drugi, je treba nekaj naredit, vložit - čas in denar.

(odgovor članu Star_a)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ali je pri vas v šolah nujno naročit revi...
22.9.2011 8:05:54   
november2010
Ne ni nujno in ni ti treba naročit če ne želite....


_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ali je pri vas v šolah nujno naročit revi...
22.9.2011 16:09:10   
tastara
Pri nas smo se na rod. sestanku odločili za Zmajčka, tako da je ta revija zdaj "obvezna". Uporabljajo jo v podaljšanem bivanju in je fajn, da ima vsak otrok svojo.
Na uvodnem rod. sestanku se ni noben od staršev oglasil, da se s tem ne strinja. Čist možno pa je (in tudi zelo "slovensko") da kdo prav zdaj na veliko šimfa in jamra na kakšnem od forumov.


(odgovor članu katarincatinca77)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ali je pri vas v šolah nujno naročit revi...
23.9.2011 9:09:26   
Rubin.
Nič ni nujno in obvezno, sploh nam niso predlagali. Jim pa iz Cicibana kaj preberejo. Splača se kupiti "poletne" izdaje, kjer za ceno ene dobiš tri revije, potem pa bereš/rešuje, ko je čas.

(odgovor članu tastara)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ali je pri vas v šolah nujno naročit revi...
23.9.2011 9:13:49   
benika
Ne, ni obvezno in jaz je tudi ne bi naročila, nobene od revij. Ker enostavno ne vidim kakšne blazne potrebe po teh revijah. Raje preberemo kakšno knjigico oz jo fant prebere sam.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?