|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali mu poveste da imate O?
18.8.2008 9:43:16   
nhaya
Pozdravček vse...zanima me (predvsem tiste, ki se že dalj časa trudite na user posted image ) ali poveste svojemu dragemu, da imate O in da je potrebno user posted image ? Ker midva se tudiva že skoraj dve leti in vidim, da že kar nervozen ratuje, ko me vidi, da skačem okoli z listki za ovulacijske teste..tako, da sem se odločila, da mu ne bom nič več govorila, da imam O in da morava spetuser posted image , ampak mu bom samo "dala vedeti" da si želuser posted image user posted image user posted image im...ker sigurno je tudi njemu to stresno..ne vem pa, kako naj jaz izklopim, da imam O in da je pač "nujno" da user posted image ..
Vsem želim veliko sreče user posted image user posted image user posted image user posted image  in da se vam čim perj prikaže user posted image user posted image ..

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali mu poveste da imate O?
18.8.2008 9:45:16   
Anonimen
Mu povem, da se približuje O, ne govorim mu pa tega pred vsakim user posted image . Pa tud če pol kdaj bolj malo user posted image .

(odgovor članu nhaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali mu poveste da imate O?
18.8.2008 9:46:54   
baguSka
..ne vem pa, kako naj jaz izklopim, da imam O in da je pač "nujno" da ..


ko bos nehala to jemat kot nujo, bo obema lazje... pa nehi okol skakat z listki... in ne samo okol njega, ampak tud okol sebe...

madona... jst ze nebi zdrzala tega pritiska, da moram pac nujno sexat!!user posted image

(odgovor članu nhaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali mu poveste da imate O?
18.8.2008 9:49:01   
kitka1
Nhaya, popolnoma te razumem. Sem v podobni situaciji, ki se vleče že 2 leti. Ker sem trenutno na klomifenu, približno ve, kdaj bo O. Ali pa mu malo namignem (da me špika). Na trakove je pa tudi alergičen. Čeprav sem mu razložila, da testov ne delam toliko zato, da bi ujela pravi čas za user posted image , ampak bolj zato, da vem, kdaj začeti z dabrostonom (2 dni po ovulaciji, prej ni dobro). Mogoče je res bolje, da našim moškim čim manj razlagamo podrobnosti o ovulaciji, temperaturi, sluzi itd. Potem vse skupaj izpade bolj spontano.

(odgovor članu nhaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali mu poveste da imate O?
18.8.2008 9:51:19   
baguSka
Mogoče je res bolje, da našim moškim čim manj razlagamo podrobnosti o ovulaciji, temperaturi, sluzi itd. Potem vse skupaj izpade bolj spontano.


Pa tud za nas, ne samo za njih.

(odgovor članu kitka1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali mu poveste da imate O?
18.8.2008 9:54:31   
nhaya
Ja, kitka1, saj zato uporabljam O teste tudi jaz..Ta mesec mu res ne bom nič več govorila...vem pa da bo O nekje u sredo/četrtek...tako da bom izkoristila trenutkeuser posted image . U četrtek namreč podpišem pogodbo za novo službo in greva zvečer potem malo proslaviti in mislim, da se bo to nadaljevalo domauser posted image  
Držim pesti tudi zate..kdaj pa ne pričakuješ user posted image ?

(odgovor članu kitka1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali mu poveste da imate O?
18.8.2008 9:55:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kitka1

(2 dni po ovulaciji, prej ni dobro)


Tole pa prvič slišim. Jaz ga začnem jemat 16 dan, O imam pa nekje okoli 18-20 dne.

(odgovor članu kitka1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali mu poveste da imate O?
18.8.2008 9:57:17   
tane
nhaya, ja midva imava isti problem, jaz z veseljemuser posted image z njim ko je konecuser posted image  potem pa ko se približuje čas O mi pa začne moriti...baguSka pravi, 'ko boš nehala jemati to kot nujo' ja lažje reči kot storiti, odkar smo se odločili za pikico je žal to postala nuja in je težko kar odklopit. poleg vsega pa je pri nama še to, da delava v nasprotnem turnusu in sva skupaj le za vikend ko nimam vedno O tako, da nažalost je to postal projekt in user posted image nuja ko je pravi čas za to. midva sva se dogovorila, da mu sicer povem kdaj se približuje O, vendar ne v smislu zdaj imam O, greva seksat, pač pa da naj ga kar napadem, pa tudi če to pomeni, da med kosilom skočim domov na 'malico'. moj nasvet je, da nisi tako očitna z listki in ga samo napadeš, pa čim manj omenjaš O, sicer bo točno vedel za kaj gre ampak mogoče bo pa vseeno malo manj pritiska tudi pri njem.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali mu poveste da imate O?
18.8.2008 10:03:23   
kitka1
Nhaya, enkrat v začetku septembra... O naj bi imela konec tega tedna. Je pa to moj zadnji ciklus pred IUI in resnično upam, da uspe.

BaguSka, se strinjam, da je bolj luštno, če ti uspe zanosit brez tega. Npr. že prvi ciklus, ko se odločiš za otročka. Ko pa po dveh letih ni in ni user posted image , je pa treba poskusit vse, kar je pač na voljo. Enim uspe tako, drugim pa z malo več pomoči zdravnikov, ki danes delajo čudeže. Sicer pa... si je treba tudi tisto nujno user posted image

narediti kar se da luštno. Saj včasih se ti res ne da vsak dan, ker si utrujen... Ampak z malo truda tudi tista "nuja" izgine.

(odgovor članu nhaya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali mu poveste da imate O?
18.8.2008 10:08:29   
kitka1
Suzi, mene je zadnjič, ko nisem bila 100%, kdaj sem imela ovulacijo, to vprašanje malo najedalo. Prebrskala sem pol neta v zvezi s progesteronom in večkrat zasledila, da lahko s prezgodnjim jemanjem preprečimo ovulacijo, nekako zaradi tega, ker pogesteron lahko zmanjša vrh LH, ki sicer sproži ovulacijo.

Bolje je začeti kakšen dan kasneje kot pa prej. Vgnezditev se tako ali tako zgodi enkrat okoli 7-10 dneva po ovulaciji.

(odgovor članu kitka1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali mu poveste da imate O?
18.8.2008 10:10:56   
Anonimen
kitka, bom tole vprašala mojo G, čeprav se mi to zdi res čudno. Je pa možno.

(odgovor članu kitka1)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali mu poveste da imate O?
18.8.2008 10:14:21   
*zabica*
tud moj user posted image kr pike dobi ko mu omenim ovulacijo....mi2 zal ne zivia skupi, tko da seks na 2 dni odpade user posted image , pa tud na dan ovulacije se vcasih ne vidva...sva se pa zmenila, da seksava pac takrat ko sva skupi in da bo otrok prisel, ko bo pravi cas za to user posted image
Se mi zdi, da je veliko bolj pomembno da seksas iz uzitka kot pa pod nujo.... 

(odgovor članu kitka1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ali mu poveste da imate O?
18.8.2008 10:33:35   
baguSka
da seksava pac takrat ko sva skupi in da bo otrok prisel, ko bo pravi cas za to
Se mi zdi, da je veliko bolj pomembno da seksas iz uzitka kot pa pod nujo....


tocno tole sem mela v mislih...

in verjemi kitka, da je pri meni ze vec kot dve leti...

tko da vem o cem govorim...

in jaz si res ne predstavljam kako vasi dedci lahko sexajo, ce jim ve recete, da zdej pa morajo user posted image  sej tud vas u bistvu ne razumem, kako si lahko kr gumb vklopte in recete: zdej je treba in sexate...

ne vem no... sex pride zarad zelje, ne pa zarad nuje...

ampak itak vsak po svoje...

(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ali mu poveste da imate O?
18.8.2008 10:34:12   
baguSka
ne vem no... sex pride zarad zelje, ne pa zarad nuje...


aja pa se to: tud otrok pride iz zelje in ne zarad nuje... tko bi vsaj moglo bit! ne?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ali mu poveste da imate O?
18.8.2008 10:45:21   
kitka1
zabica, do določene starosti si lahko rečeš tako... če si zdaj stara npr. 25 in si rečeš - ko bo, pa bo, je to super. Ko pa si 35 in že dlje časa ni, imaš občutek, da ti že teče voda v grlo in ne prepuščaš več vsega naklučju. Seks torej postane nuja. Če jo znaš združiti z užitkom, je ok... Včasih pa pač pride do tega, da je samo nuja.

(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ali mu poveste da imate O?
18.8.2008 10:50:29   
baguSka
Včasih pa pač pride do tega, da je samo nuja.


No ok. Sej verjamem da je vcasih res tezko. Ampak jaz sem 100% prepricana, da se mojmu niti dvignu nebi, ce bi vedu, da je nuja. Men bi jo pa tud mogu ornk podmazat.... user posted image  In potem sem spet 99% prepricana, da v takem stanju otrok ne more ratat.... user posted image

(odgovor članu kitka1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ali mu poveste da imate O?
18.8.2008 11:00:38   
miska73
Pa saj se da vse to drugače speljati.
Jaz na primer v dneh okoli O sem prou nabita s pozitivno energijo.
Pa veliko sama naredim na tem.
Cel dan imam v glavi, da ko pridem domov, je na vrsti slončkanje...
In razmišljam o majhnih presenečenjih...
Pač se celi dan pripravljam, da me zvečer čaka akcija - pač tko kot če imaš zvečer zmenek ali pa rekreacijo.
Jaz združim nujno s prijetnim.
Sem tudi že 35 in se zato moramo malo bolj truditi.


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ali mu poveste da imate O?
18.8.2008 11:05:47   
kitka1
BaguSka :) Te čisto razumem. Tudi midva sva imela malo bolj težko obdobje, ko sem si jaz želela, da bi pač malo pogosteje user posted image tam okoli ovulacije, pa je bil on tako zaseden z delom, da nama ni uspevalo najbolje. Ampak sva se potem pogovorila. In zdaj stvar funkcionira. Res je, da ti včasih pač ne paše takoj, ampak če si ustvariš malo bolj romantično atmosfero, s kakšno svečko, lepo lučko, dobro glasbo... se nuja hitro spremeni v užitek. In na koncu ugotoviš, da si bolj povezan, ker več časa (beri: vsak večer vsaj kakšne pol urice) res preživita skupaj.

miska73, sva že dve :) Držim pesti.


< Sporočilo je popravil kitka1 -- 18.8.2008 11:06:34 >

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ali mu poveste da imate O?
18.8.2008 11:07:57   
baguSka
in se zato moramo malo bolj truditi


ok sej stekam.. ampak spet lahko recem, da se je za sex itak vedno treba mal potrudit.. ker sam od sebe itak nikol ne pride.. je treba pac neki dat in vlozit, da je potem lep rezultat na koncu..

najslabs od vsega pa je, da zenska svojemu partnerju moli neke palcke in listke in termometre pod nos... itak da mu vse dol pade.. men bi tud.. to sem pac hotla povedat..

najprej je 'nuja', da je sex lep in zazeljen z obeh strani.. vse ostalo pa ze samo pride..

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ali mu poveste da imate O?
18.8.2008 11:09:20   
baguSka
... se nuja hitro spremeni v užitek


no sej, super.. ampak jaz se vedno menim, da bi uzitek moral bit nuja.. user posted image

(odgovor članu kitka1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ali mu poveste da imate O?
18.8.2008 11:12:47   
kitka1
user posted image Se strinjam.






< Sporočilo je popravil kitka1 -- 18.8.2008 11:14:09 >

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ali mu poveste da imate O?
18.8.2008 11:19:04   
pikicao.
hej pomarance user posted image

tud jz skacem po bajti k mam O , sam pol to skakanje po bajti preide na skakanje po user posted image  , hihiih

drugace je pa lih moja kolegica zdej user posted image  in mi je povedala da njima obema ni blo da bi vsak dan user posted image (k so plodni dnevi), ampak sta, ceprav ni blo tiste strasti pa ...
no in jima je poratal, tko d nc se sekirat ce vam ali user posted image  kdaj ni do user posted image , sam pol zelja po user posted image  itak prevlada in pol grejo/gremo vsi user posted image

lahko si pa popestrite mal user posted image  na : http://www.intimna.si/?gclid=CMPz5YyHl5UCFQJRtAodAnCxXA

mogoce pa je kaj za ktero gor user posted image user posted image
mam pa se en link k je pa bl za poredne, pa ce ktero zanima mi naj poslje ZS

user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ali mu poveste da imate O?
18.8.2008 11:22:22   
Anonimen
Ne.

(odgovor članu pikicao.)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ali mu poveste da imate O?
18.8.2008 11:29:58   
*zabica*
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Včasih pa pač pride do tega, da je samo nuja.


No ok. Sej verjamem da je vcasih res tezko. Ampak jaz sem 100% prepricana, da se mojmu niti dvignu nebi, ce bi vedu, da je nuja. Men bi jo pa tud mogu ornk podmazat.... user posted image  In potem sem spet 99% prepricana, da v takem stanju otrok ne more ratat.... user posted image

se kr strinjam s tabo, tud mojmu vse dol pade ce omenim besedico na O...hehe
prepricana sem, da se seme prime takrat, ko smo sprosceni, neobremenjeni, zato je najvec otrok spocetih na dopustu, medenih tednih,zurih,.....skratka takrat, ko smo popoloma in 100% pri stvari, brez obremenjevanja oz. na silo user posted image
Nama se je celo dogajala, da ko sva seksala zaradi O, mojmu enostavno ni prislo, ker je bil obremenjen s tem, da dans pa "mormo" seksat....
Kitika1: tud jest nisem vec rosno mlada, mam kristusova leta, vendar se ne obremenjujem z biolosko uro, bo ko bo, ce ne rata, mi je verjetno tko namenjeno user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ali mu poveste da imate O?
18.8.2008 11:32:05   
baguSka
vendar se ne obremenjujem z biolosko uro, bo ko bo, ce ne rata, mi je verjetno tko namenjeno


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  mam pa tud jst ze trojko prisotno... v vednost... nimam 25, da ne bo katera misnla... user posted image

(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?