|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali poje dovolj
21.3.2009 15:11:06   
drevozivljenja
naša 1 teden stara pupika poje samo od 30-60ml mleka(aptamil)..ko poje 30 joj za 2 ure spet dam 30...zvečer pa poje okrog 60-potem spi 5 ur(sem jo že probala budit da bi jedla pa noče)...potem ko se zbudi pa tud včasih 60,ali 40ml.je samo na aptamilu...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali poje dovolj
21.3.2009 15:13:33   
Splišni
Ne vem, moj manj kot 90 sploh nikoli ni popil,a mpak je bil konkreten dojenček, s 4 kilami in pol. Sigurno tudi ta teža kaj šteje. Pa spal je potem 6 ur, ponoči pa še dlje. Tako da če sešteješ te vaše obrokce, lahko da pride v 24 urah kaj podobnega kot je bilo pri nas.
A patronažna je že bila kaj na obisku? Imaš njen telefon? Jaz bi njo vprašala.

(odgovor članu drevozivljenja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali poje dovolj
21.3.2009 15:23:44   
drevozivljenja
patronažna pride v ponedeljek...rojena je bila s 2710

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali poje dovolj
21.3.2009 15:35:00   
Splišni
Nečesa ne razumem. Ko ji čez 2 uri daš potem spet 30 mll. Zakaj pa čez 2 uri? A se zbudi?

Ti si lepo piši, koliko je pojedla v 24 urah. Napiši si za danes in za jutri, da boš vedela povedat patronažni, potem ti bo pa že povedala, če je to O.K. ali ne.

(odgovor članu drevozivljenja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali poje dovolj
21.3.2009 15:47:51   
drevozivljenja
ja zbudi se...evo ravno zdaj je pojedla 60mlin približno za3 ure bo jedla...saj zelo pogosto je,vendar v malih količinah

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali poje dovolj
21.3.2009 16:32:48   
Najaa
Zakaj ji pa vsakič ne daš 60?

(odgovor članu drevozivljenja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali poje dovolj
21.3.2009 17:43:11   
drevozivljenja
ker ne poje vsakič 60...včasih poje samo 40 in za pol ure ali eno še 15 ali 20....upam da čimprej uvedemo ritem hranjenjauser posted image ...samo da je zdrava..saj se je lepo zredila

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali poje dovolj
21.3.2009 17:48:05   
bskrle
Evo naša je stara 11 dni, trenutno imam tehtnico in poje med 40-60 ml na obrok. Porodna teža 3450 g. Danes ima 3700 g.


_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu drevozivljenja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali poje dovolj
21.3.2009 20:59:17   
Pšemek
Tvoja pupika ima še zelo majhen želodček in več kot to mogoče ne gre notri. Jaz sem sicer dojila in še vedno dojim, ampak je bila nazačetku tudi non-stop priklopljena. Na tri ure sva prišli šele neklje pri 3. mesecih.

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali poje dovolj
21.3.2009 21:20:52   
wii
Okvirno si laho izračunaš po formuli, novorojenček/ dojenček: 100 -180 ml ( vzemi sredino 140  -150 ) x telesna teža v kg in dobiš ml za 24h, če to cifro deliš s številom obrokov, dobiš ml, ki bi jih naj pojedel v enem obroku. To je samo informativni izračun, ne se držat zdaj tega kot pijanec plota, ampak samo da vidiš eno povprečje, ker vsak otrok ima pač svoje potrebe in seveda je odvisno tudi od porodne teže. Tisti, ki je rojen s 2700 g ne more toliko pojesti kot tisti, ki ima porodno težo 4000g. Razumljivo, da drugi potrebuje bistveno več, da je sit.


(odgovor članu Pšemek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali poje dovolj
24.3.2009 15:32:09   
dushka
moja je na začetku pojedla 40 ml na obrok na vsake 3 ure. Rodila se je pa s porodno težo 2600 g.

(odgovor članu wii)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?