|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali postrežete ljudi?
14.12.2007 11:19:37   
Anonimen
Najbrž tole ravno ne spada na ta forum,ampak vseeno bi vas vprašala.Ali daste npr.delavce,če vam kaj delajo za pit(jest)?In naprej ali bi se vtikovali in vi stregli delavce,čeprav ne delajo za vas(ampak npr.za svakinjo)starši ne pomagajo,ne s pijačo,ne s hrano.Vi ste v isti hiši,......Npr.meni se smili en starejši gospod dela(koplje) in brez pit.Ali naj mu jaz nesem?Jaz sem od doma navajena,da smo delavcem dali za pit in še kosilo kuhali,.....
Po drugi strani pa si mislim,da bi morala pač svakinja za to poskrbet,saj se gre za njo.Ona pa šele zvečer doma,.....
Vaše mnenje,lepoo prooosim.
hvala lepa
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali postrežete ljudi?
14.12.2007 11:21:57   
OliveOyl
Jaz bi ga šla vprašat,če bi kaj pil.
Ne vem,meni se taki smilijo.Če imamo kakšnega majstra mu vedno skuham kšno kavico.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali postrežete ljudi?
14.12.2007 11:25:34   
sneška_
Vedno kakšno kavico ali pa sok oziroma ga vprašam kaj bo pil,pa tudi če nimajo kaj za jest naštimam kakšen prigrizek. 

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali postrežete ljudi?
14.12.2007 11:25:47   
NATAŠI
jaz bi nesla za pit, potem kakšen čaj ali kavo. ... za jest pa, težko rečt. če vidiš da ne grejo nič pojest bi tud mal naštimala. saj smo ljudje, če pa svakinje ni oz. se ne zmeni zanje naj ima pa ona to na vesti. ti naredi tako kot se ti zdi da je prav

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali postrežete ljudi?
14.12.2007 11:26:15   
Nenya
Za pit mu le nesi, al pa kavico skuhaj, zaradi človečnosti, da revež ne dehidrira.
Pri nas smo kuhali le po dogovoru z delavci, eni so pač raje šli na malico v bližnjo gostilno. Za pit so imeli pa vedno, nekaj brezalkoholnega, če smo se poznali je pa še kak šnopček padel (to je bolj moja tašča forsirala, k imajo domačega in so pač stara šola)

_____________________________

Ever stopped to think ...
then forgot to start again?

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali postrežete ljudi?
14.12.2007 11:26:30   
puncica
Ja tud jaz bi ga verjetno vprašala če bi kaj pil, kuhala mu pa verjetno ne bi. Mater če koplje pa valda da je žejn in ne more skakat po pijačo, ma tale tvoja svakinja and kompani je pa res čudna.user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali postrežete ljudi?
14.12.2007 11:29:57   
muki1
Mi smo z Goričkega, pri nas dobi pijačo še delavec, če pri sosedu kaj dela user posted image .


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali postrežete ljudi?
14.12.2007 11:30:22   
karinka
Vedno kakšna kavica, sok ali čaj. Naš ata pa še zmeraj vpraša če ki kdo kakšen šnopček.

Jaz bi jim na tvojem mestu nesla kaj za spit. Meni se ti delavci smilijo. Sploh tisti, ki sploh nimajo tople malice in so ob samih konzervah in sendvičih. Saj nekateri gredo na toplo malico, samo takih ni prav veliko.

Zadnjič je k nam prišel dimnikar, pa mu je mama skuhala kavico, dala sok pa piškote. Je bil revež tako vesel da je 10x rekel hvala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ali postrežete ljudi?
14.12.2007 11:31:47   
Anonimen
Jest bi mu tudi nesla za pit.Pa najbrž tudi nekaj za pojest.Po moje bi se slabo počutila,če nebi vsaj vprašala.Svakinje pač ni doma,mogoče jim pa plačuje malico.?

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ali postrežete ljudi?
14.12.2007 11:35:08   
natasaom
seveda.pijača obvezno...ne bi si dovolila,da bi rekel da je bil žejen pri meni...za jest ga pa vprašaj,čle gre na malico...sej je vseen,če ne dela tebi-s svakinjo se pa zmeni ko pride domov

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ali postrežete ljudi?
14.12.2007 11:42:30   
Anonimen
Od tasta sem enkrat dobila pod nos,naj se zase brigam.Zato dilema ali nest kaj ali ne.Ampak meni se smili,pa še skoraj 70 let je star(kopač).

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ali postrežete ljudi?
14.12.2007 11:44:09   
bt08
Jaz bi ji mtud skuhala kavico,čaj,sok...pa še za jest bi jim tud dala,to se men normalno zdi,ne vem no.Pa če je od svakinje pak ja,men bi bilo nerodno da bi okol bajte hodila,pa da jim ne bi dala nič za pit pa za jest.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ali postrežete ljudi?
14.12.2007 11:44:44   
OliveOyl
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Od tasta sem enkrat dobila pod nos,naj se zase brigam.Zato dilema ali nest kaj ali ne.Ampak meni se smili,pa še skoraj 70 let je star(kopač).



Zgleda da se ti ne smili dost?!user posted image
Nesi mu,boli te za tasta,kako bi se pa on počutil na njegovem mestu,to ga vpraš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ali postrežete ljudi?
14.12.2007 11:46:02   
natasaom
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Od tasta sem enkrat dobila pod nos,naj se zase brigam.Zato dilema ali nest kaj ali ne.Ampak meni se smili,pa še skoraj 70 let je star(kopač).



sej se brigaš zase!ti se boš bolš počutla,če nebo okol padu zato,ker mu noben neda za pit user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ali postrežete ljudi?
14.12.2007 11:51:40   
NATAŠI
kot je napisala natasaom .... nesi in briga te kaj bo rekel tast. če on nima srca in vesti naj bo on tak..

nesi jim vsaj toplo kavo ali čaj in mal za popit in sploh ne študiraj več ali ja ali ne in kaj bo kdo rekel user posted image

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ali postrežete ljudi?
14.12.2007 11:52:00   
Anonimen
Živimo v tastovi hiši.Kaj ,če nas...........

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ali postrežete ljudi?
14.12.2007 11:52:28   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Od tasta sem enkrat dobila pod nos,naj se zase brigam.Zato dilema ali nest kaj ali ne.Ampak meni se smili,pa še skoraj 70 let je star(kopač).


Ma jst bi mu kr rekla če vi nimate vesti jo pa jaz imam in ubogega človeka ne morem pustit brez pijače in to tako na glas da bi še kakšen sosed slišal user posted image

Mislim pa kaj so ljudje ko se postarajo vsi tako tečni da bi jih najraj s krampom po glavi al kaj hudiča.user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Živimo v tastovi hiši.Kaj ,če nas...........


Boste pač šli, mah s takim človekom živet, pa sej te ne more z otroci kr ven vrečt no.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ali postrežete ljudi?
14.12.2007 11:52:34   
NATAŠI
kaj če vas?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ali postrežete ljudi?
14.12.2007 12:01:33   
košuta
Oj!
Jaz mislim, da moraš bit tako človeški, da daš delavcu vsaj pit. Pri nas smo delavcem dali tudi jesti (po dogovoru), pa so bili ful veseli tople hrane. Tako da mu vsaj pit nesi, pa vprašaj, če bi kos kruha.
Drugače pa - če ima tast kaj za povedat, pa naj sam sebi govori. Če bi bil za kaj, bi sam skopal, karkoli že kopljejo, ne pa najemal drugega, ki je še starejši ali enako star kot on. Pa naj on dela brez hrane in pijače, če more!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ali postrežete ljudi?
14.12.2007 12:01:36   
Anonimen
Ti kr nes ,boli te za tasta.Zgleda pa da je on brezčuten človek.user posted image Ja madonca kje ste pa dobili 70 let starega kopača.user posted image Asvakinja ni mogla najdt mlajšega.

(odgovor članu NATAŠI)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ali postrežete ljudi?
14.12.2007 12:06:55   
emaa
Ti mu kar nesi, saj je človek kot vsi ostali, bo tast že preživel, saj boš dala od svojega, ne od tastovega. Pa vprašaj, če bi kaj pojedel, ker pri teh letih, bi mu verjetno kaj pasalo. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ali postrežete ljudi?
14.12.2007 12:15:15   
sončnica24
Mi smo letos streho pa fasado delali, pa smo za jest dali samo tistim od fasade, ker smo jih poznali in smo se tako zmenli. Tisti pri strehi pa so sami rekli da gredo na malico in pijačo so s sabo pripeljali, čeprav smo jim potem eno rundo mi zraven kupli, so bli full fajn pa full vredu, drugače pa bi se jaz z njimi zmenla, čeprav moraš vedeti da to stane pa tudi sam maš še eno delo več.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ali postrežete ljudi?
14.12.2007 12:21:05   
Anonimen
Za pit sigurno ponudim, za jest pa vprašam, če so daljši čas pri nas.

(odgovor članu sončnica24)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
14.12.2007 12:32:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ali postrežete ljudi?
14.12.2007 12:33:50   
lelaval
Ja - vprašam in navadno ne odklonijo. 

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?