|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ampule proti izpadanju las
23.5.2011 16:04:48   
andrejkica
Pozdravljene,

a je kjera preizkusila ampule proti izpadanju las od Just?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ampule proti izpadanju las
23.5.2011 18:17:03   
Eva19
ne, sem jih pa ravno včeraj dobila, ttko da lahko poročam čez čas, če bo kak rezultat.

(odgovor članu andrejkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ampule proti izpadanju las
23.5.2011 20:45:08   
PC Baby
Joj, jst bi si moral cel liter gor zlit, da bi pomagalo...
A mislite, da če bi si lase ful krtačila in malo na silo čimveč las dol pobrala, da bi prej nehali izpadat? Ker to je res grozno. polna hiša jih je.

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ampule proti izpadanju las
23.5.2011 21:38:04   
Eva19
pa ne samo da jih je polna hiša, meni se res pozna, da jih mam manj, že tko nimam ne vem kako goste, ampak od poroda je občutno slabše, pa je tamala zdej stara že leto in pol. tko da zdele začenjam kuro z justovim šamponom, in dvakrat tedensko vtiranje teh amoul v lasišče, pa bomo vidl kako bo. se bom pa tud postrigla na kratko in upam da se bo vse skup mal ojačalo user posted image

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ampule proti izpadanju las
23.5.2011 21:53:45   
PC Baby
Meni so prejšnjič tudi izpdali leto in pol. In to v šopih!!!!!
Zdaj sem pa slabe 4 mesece po porodu in ne vem če ima smisel kakšno kuro začet, ker mi še tako grozljivo dosti izpadajo, da bom verjetno kr plešasta že čez en mesec user posted image

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ampule proti izpadanju las
25.5.2011 8:13:26   
lexl
Živjo,
jaz sicer za te ampule od Justa ne vem kako delujejo, ker jih ne poznam in jih nisem uporabljala. Lahko pa vam priporočam, da naredite eno kuro z Inneov tabletami - gostota las. So pa skupni izdelek Nestleja in Loreala. Jaz sem jih jedla po nosečnosti, ker so mi tudi v šopih izpadali lasje, pa sem po mesecu dni začela opažati neverjetni napredek, ker mi je začelo polno las na novo rasti in so se mi ponovno ful zgostile. Sam tablete je pa potrebno jesti od dva do tri mesece. Pomagajo pa res. Govorim iz lastnih izkušenj.
Pozdrav,

(odgovor članu andrejkica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ampule proti izpadanju las
25.5.2011 20:20:11   
PC Baby
Kaj pa dojenje in te tablete?

(odgovor članu lexl)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ampule proti izpadanju las
27.5.2011 16:14:14   
pikapoka12345
Živjo,

tudi mene zanima ali se sme jesti tablete in dojiti?

je katera poiskusila še kakšne naravne zadeve? Baje je neuluščen proso ok? Ali pa maca?

Če ima katere izkušnje, se priporočam.

Hvala.
lp vsem

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?