|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ananas, mango
14.12.2005 14:59:41   
Anonimen
A ju smem stisnit v sok, če dojim? Ne bo dobil krčev? Za sebe seveda.
Ker se mi mo zmešalo, ker sem se odpovedala skoraj vsakemu sadju in zelenjavi
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ananas, mango
14.12.2005 15:13:49   
Dejča
Jaz sem jedla VSO sadje in to v OGROOOOOOOMNIH količinah - to pomeni tudi več kot 2, 3 kg/dan. Pa mislim resno, ne pretiravam. Meni so vse zdravnice govorile, da naj poskusim, saj mora user posted image dobiti tudi vitamine in če bo reakcija, naj pač pazim in ne jem tistega. Pa ni bilo nič. Jedla sem res čisto vse, sploh sadje, saj sem zasvojena z njim in tudi moj možek pravi, da nisem čisto normalna, kar se tega tiče.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ananas, mango
14.12.2005 15:36:09   
fricka
V nasprotju z Dejčo jaz prve tri mesece nisem pojedla niti pikice sadja. čim sem ga probala, je ta malo zvijalo kot sam vr... Šele v četrtem mesecu je minilo in takrat nisem več pazila.

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ananas, mango
14.12.2005 15:47:04   
Anonimen
Grem probat? Bom jutri poročala, kako bomo danes (ne)spaliuser posted image

Tudi jaz sem zasvojena s sadjemuser posted image

(odgovor članu fricka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?