|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ansambel na poroki
23.1.2010 14:48:33   
petra bucka
Živijo!user posted image
Sem nova tukaj a sem videla da ste se že malo pogovarjali o tej temi. Ni pa aktualnih informacij zato kar se enkrat!
Iscem ansambel za na svojo poroko, ki bo 12.6.! Videla sem da hvalite ans. Mi trije pa se eden, ampak glede na to da je blo to 2008 oni pa se vedno nimajo internet strani... sem malo skepticna...user posted image

Ce je kaka ideja, kak mob telefon od tega banda, al pa se bolje, kaksno dobro priporocilo za drug band, bom ZELO ZELO VESELA!!!!!user posted image

Hvala vam in lep pozdrav!user posted image
Petra
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ansambel na poroki
23.1.2010 15:31:47   
JAPE
ansambel ZARJA user posted image

(odgovor članu petra bucka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ansambel na poroki
23.1.2010 15:38:45   
Alex01
anambel Korenine user posted image

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ansambel na poroki
23.1.2010 15:45:18   
zoey
Mi2 fotkava poroke in od vseh ansamblov so bili daleč najbolj carski MOKRE SANJE. Zraven so bili od 9 zjutraj, pa do 6h zjutraj naslednjega dne ... kapo dol user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petra bucka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ansambel na poroki
23.1.2010 21:00:26   
susica
amsambel mokre sanje lahko tudi jaz pohvalim, osebno poznam njihovega harmonikaša aleša!fant obvlada harmoniko v nulo, kapo dol pa tudi ansamblu ptujski kvintet, super žurko znajo nardit! ja itak če so pa s ptuja! :):):):)

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ansambel na poroki
25.1.2010 10:53:56   
vesna_b
midva tud mava korenine.
sem bla na poroki, kjer so igrali, pa na silvestrovanju smo jih mel... zakon :)  user posted image

http://www.ansambel-korenine.si/

najboljš mi je, ker majo tako moški, kot ženski glas user posted image

< Sporočilo je popravil vesna_b -- 25.1.2010 11:00:27 >

(odgovor članu susica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ansambel na poroki
25.1.2010 10:57:19   
botrca
Ansambel Viničarji so zakon user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

www.fotosplet.net - Viničarji


< Sporočilo je popravil botrca -- 25.1.2010 10:58:00 >


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ansambel na poroki
20.2.2010 16:56:58   
1JanjaŽiga
Nama so igrali ansambel Robovi.In so bli super. Igrajo čisto vse, plesali smo kt nori, res super. Igre imajo tudi, pa vice govorijo - dobr je blo. Cena pa več kot zmerna - 580€ so računal od 7 zvečer do 4 zjutraj. Sem se menila z Vidom (klarinet pa synt) -040/ 190 517. Je blo pa to lani jeseni. Tko da jih lahko priporočim.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ansambel na poroki
20.2.2010 20:02:17   
Tinca28
Jaz priporočam Gamse. Zdaj igrajo kot trio in naredijo ful hud žur.

(odgovor članu 1JanjaŽiga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ansambel na poroki
21.2.2010 19:21:24   
alibi
MOGOČE NAJAMETE SKUPINO ALIBI IZ MB. 040451641


(odgovor članu Tinca28)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ansambel na poroki
27.2.2010 11:54:48   
petrica_
www.ansambel-roxie.com, igrajo vse, po želji lahko samo tisto kar se sama dogovoriš. poskusi, če te zanima. lahko tudi mene po meilu kontaktiraš, če želiš.user posted image

(odgovor članu alibi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ansambel na poroki
30.3.2010 22:16:37   
RokPetra
Lep Pozdrav! nama so na poroki igrali ans. Robovi in moram priznati da sva bila zelo prijetno presenečena ker igrajo zelo lepo, imajo zelo dobrega pevca ki je tudi zelo dober voditelj po imenu Vid, ter bi res priporočala ta ansambel vsem ženinom in nevestam, ker vam res nebo žal kakor tudi nama ni bilo! imajo tudi zelo spodobno ceno, igrajo pa res odlično! uglavnem če se zanje odločite je št. šefa ans. 040-190-517 ki mu je ime Vid, in se zmenite za preizkus in verjemte nebo vam žal!!
lep pozdrav!!

p.s. vse čestitke ansamblu Robovi

(odgovor članu petrica_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ansambel na poroki
30.3.2010 22:33:15   
živa
Veseli Gorenjci user posted image .

http://www.veseligorenjci.com/

Lp,

živa

(odgovor članu RokPetra)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ansambel na poroki
31.3.2010 8:33:30   
pariz
Zdravo, da izkoristim temo...jaz pa ne iščem ansambla, ampak band.
Malce bolj rock izvedba.
Poročim se v začetku junija.
Poznate koga?

hvalauser posted image

(odgovor članu petra bucka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ansambel na poroki
31.3.2010 21:50:19   
sijaka
Moja sestra je tudi imela na poroki band alibi. Kapo dol,dečki ga šibajo kot da jim je zadnjič.Nimam več tel.jo pa imajo na netu.
l.p.

(odgovor članu pariz)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ansambel na poroki
9.5.2010 11:48:36   
4angeli
user posted image user posted image user posted image Pozdravljena Zoey in Susica! Se strinjava z vama res so pravi fantje. Ansambel mokre sanje so z vama res od začetka pa do jutranjih ur. So najboljša izbira za vse fešte igrajo vse in so tudi pravi veseljaki. user posted image

(odgovor članu sijaka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ansambel na poroki
9.5.2010 11:55:06   
valerija77
Sestrična je imela na poroki ansambel Odmev in so bli super (pa še kr ugodni so)user posted image user posted image

http://www.ansambelodmev.com/

(odgovor članu 4angeli)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ansambel na poroki
5.7.2010 11:28:10   
ninikamami
Bila sva gosta na poroki, igrala sta Duo Magic, zelo fajn. Animacija, show program, vse zvrsti glasbe. In menda nista draga, po ceni ravno nisem spraševala. Če bo koga zanimalo, lahko poiščem kontakt.

_____________________________

ne glej v nebo, da bi videl boga. poglej v otroške oči, tam je.

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ansambel na poroki
20.6.2015 16:07:49   
Cveti marjeti
živijo :)
No midva se poročiva v začetku drugega leta. Glede na to, da smo že 2015, bi lepo lepo prosila za kakšno sveže mnenje glede ansamblov, ki nardijo dober žur. Iščeva pa ansambel, ki igra narodno-zabavno, dalmatinske, itd. Pa da ima še kakšne igrice zravn.
Hvala že vnaprej :)

(odgovor članu ninikamami)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ansambel na poroki
20.6.2015 17:38:57   
eva1
ansambel Vžig, super so !

(odgovor članu Cveti marjeti)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ansambel na poroki
20.7.2015 9:24:41   
candysurf
Na najini poroki bo nastopal ansambel Grajski Kvintet. So iz škofjeloškega konca in sva jih nekajkrat videla že na veselicah, nama so se zdeli super. Igrajo vse od narodnozabavne do rocka, tako, da bo za vsakega nekaj.

Našla sva jih tukaj http://www.planster.si/skupine-ansambli/, mogoče bo komu v pomoč.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ansambel na poroki
4.2.2016 10:53:50   
xpxp
Pozdravljeni!

Prebrala sem že veliko strani v zvezi z ansabli na poroki pa me zanima kaj si mislite o ansamblu STORŽIČ in ansamblu PONOČNJAKI.
poročim se julija pa so mi priporočili ta dva ansambla!
prosim za vaša mnenja!!???

(odgovor članu petra bucka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ansambel na poroki
18.2.2016 4:03:11   
Štefka Senica
Nama je igral Uroš Kovač, naredi res pravi žur. Kle imajo res veliko izbiro :
www.plannertim.com/glasba.html
L.p. Štefka S.

< Sporočilo je popravil Štefka Senica -- 18.2.2016 4:09:10 >

(odgovor članu xpxp)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ansambel na poroki
28.3.2016 16:36:19   
Aina1
Pri izbire glasbe za poroko je verjetno pametneje razmišljati o kaki preizkušeni zasedbi - vsaj tisti, ki se mislite samo enkrat poročiti. Na koncu je slab rezultat če prihraniš par 100€ in vidiš, da večer ni uspel najbolje zaradi slabe glasbe. Moja prijateljica je imela pred kratkim OBJEM in bil je res pravi žur - se vidi, da imajo ogromno kilometrine in da so profesionalci. http://www.objem.si/

L.p.
Aina

(odgovor članu petra bucka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ansambel na poroki
12.4.2016 15:14:21   
Erikaaa
Ansambel Grofje so zakon!
Priporočam!

(odgovor članu Cveti marjeti)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?