|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   aparthotel rosa - olimia
25.9.2008 18:45:15   
...taša...
Mogoče malo čudno vprašanje...pravite, da greš lahko, (če si v teh apartmajih), v kopalnih plaščih na bazen. Kaj pa obujete? user posted image

Zanima me še, če je možen tudi polpenzion in kakšna je cena - če katera slučajno ve??

Gremo prvič za nekaj dni v terme...pa imam malo čudna vprašanja...ne zamerite...user posted image

pa,pa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: aparthotel rosa - olimia
25.9.2008 19:50:25   
luka jan
Sicer nisem bila tu, ampak v Sotelii, a vem da se iz vseh hotelov do bazenov pride skozi podzemne hodnike. Torej lahko obuješ vse, cokle, crocse, japonke...

(odgovor članu ...taša...)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: aparthotel rosa - olimia
25.9.2008 19:50:53   
Palčica*
Ojla taša,

Mi smo bli lani takle čas v Olimju. sicer smo bli v vasi Lipa,ampak vseeno. Aparthotel Rosa in bazen povezuje hodnik,tko da greš res lahko v kopalnem plašču tja. Zdej...kakšne natikače vseen mej na nogah,ha,ha. Ne res-folk je res hodil tja v kopalnih plaščih in natikačih. Kar pa se cene tiče,poglej na njihovi spletni strani. Če ne najdeš kar iščeš,pošlji povpraševanje-vem,da mora bit tam ena ikonca za povpraševanje,ker sem se tud jaz dogovarjala za datum našega oddiha. V zelo kratkem času ti bodo odgovorili.

lp,



_____________________________

Moja največja sreča,moje sonce,moje življenje - moj Aljaž 30.5.2007

(odgovor članu ...taša...)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: aparthotel rosa - olimia
25.9.2008 20:17:08   
Naja30
Iz vseh hotelov so napeljani podzemni hodniki do bazena. Tako da ja, v kopalnem plašču greš lahko. user posted image

(odgovor članu Palčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: aparthotel rosa - olimia
25.9.2008 21:15:41   
silvy
V Termah Olimia je res super, ker so iz vsakega hotela podhodi do bazenov. Mi hodimo vsake praznike k njim. Tudi aparthotel Rosa ima podhod. Če pa imaš otroka, ki še potrebuje voziček, Roso odsvetujem, ker je full stopnic od Rose do bazenov in ni tiste nagnjene površine, da lahko zapelješ po njej z vozičkom. Tako, da moraš dvigovat voziček. Priporočam ti, da greš v hotel Breza, ki je kar ugoden in si vzameš polpenzion. Hrana je super, samopostrežna, tudi za majhnega otroka se najde vsakič kaj na menuju. Meni so pa kar svojo mineštrico pogreli za tamalega. Brez problema. Takrat smo ravno začeli uvajat gosto hrano.
Je pa super v teh hotelih, ker si nadeneš samo kopalni plašč, kakšne natikače oziroma japonke in kopalke spodaj in greš. Brisač ne rabiš nosit od doma, ker dobiš tako kartico s katero lahko vsakič, ko je brisača mokra greš po drugo.
Bili smo tudi v Sotelii. Tam pa je luksuz. Sobe so sodobno opremljene. Razvajajo te 100 na uro. Ko sva prišla v sobo, so nas pričakale čokoladice na postelji, dnevni horoskop, pa neki kamenčki. Za jest pa imaš tam vse živo.Je pa Sotelia malenkost dražja.

(odgovor članu ...taša...)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: aparthotel rosa - olimia
26.9.2008 9:10:58   
viv_
Živjo!

Super izbira user posted image  Lahko greš v plašču in kopalkah, je podzemni hodnik. Mal težje je pa z vozičkom, ker so stopnice...

Polpenzion je možen, cenik je pa na njihovi spletni strani.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu silvy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: aparthotel rosa - olimia
26.9.2008 9:18:29   
Maxica
Poglej še TUKAJ.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: aparthotel rosa - olimia
26.9.2008 12:54:07   
t5t6
Mi gremo prav v te app večkrat, za v bazen oblečeš kopalni plašč čez kopalke, obuješ pa japonke. Je ful lepo.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...
Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?