|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   aptimil2
7.9.2005 19:01:37   
sabini
Kaj mislite a ne bo nič narobe če dam mojmu fantku aptimil 2 ker ima samo še 5 dni do 4.meseca pa mi je ravno aptimil 1 zmankal
Neposredna povezava do sporočila: 1
   aptimil2
7.9.2005 19:30:23   
bobek05
Po moje ne.. Verjetno pa kar pričakuj, da bo na začetku pojedel manj, ker je verjetno bolj hranljiv..

Kaj krčev pa nič nimate??? Mi smo imeli po Aptamilu HUDE krče pa smo menjali hrano..

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   aptimil2
7.9.2005 19:34:06   
sabini
Ja nima krčev zaradi mleka do 3 mes. je mal jokcal pa še danes ne vem a zarad krčev     Mleko aptimil je imel že v porodnišnici ker ni bil na začetku pri meni, jz mislim da mu paše, ker sem mu pa menjala mleko HIPP in je kakal zeleno

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   aptimil2
7.9.2005 22:20:15   
binica
Jaz tudi mislim, da ni nič narobe. Dan gor ali dol... Jaz sem začela včeraj z Aptamilom 2, pa imava z Lano cel dan borbe, ker mi poje max 140 ml - pa še to z veliko posiljevanja. Izgleda, da je res nasiten... Sabini, a boš začela počasi tudi z uvajanjem ostale hrane?? Jaz ne vem kaj naredit. Imela sem namen pričet s kakim jabolčkom pa to, pa so mi zadnjič v posvetovalnici rekli, naj počakam do 6. meseca... Lani pa učke ven padajo, ko nas gleda papat         & nbsp;         & nbsp;         & nbsp; 

binica

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   aptimil2
7.9.2005 22:21:18   
binica
ne me vprašat od kje ta  

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   aptimil2
7.9.2005 22:22:20   
binica
nbsp nbsp nbsp
????

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   aptimil2
7.9.2005 22:35:12   
sabini
OJ joj sploh se ne morem odločit mojmu bodo tud učke ven padlle tok bi rad jedel bom začela konec meseca ker gremo prej na da ne bom tam komplicirala z gosto hrano ..... tako da takoj ko pridem nazaj začnem recimo tako:2 žlički jabolke enkrat na dan 3 dni, potem dve žlički banane .....počasi pa samo eno vrsto hrane pa bom vidla če bo na kej elergičn. No pa bo minilo to uvajanje in bo lih 6m star, jz bom začela počasi itak bo zdej aptimil 2 papcal je bolj nasiten . Aja pa še mogoče kakšno kašico zvečer pred spanjem v mleko.

Jz mu že sedaj dam piškot za lizat pa ti povem pojedel bi ga ti kr začni počasi nima kej bit

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   aptimil2
7.9.2005 22:40:12   
sabini
Na koliko ur ti pa je 14oml, meni je jedel aptimil 1 na dve ure pa pol od 165 do 2oo

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   aptimil2
8.9.2005 12:10:14   
binica
Ja, prav imaš. Saj bom tudi jaz počasi začela. Kakšne piškotke pa mu daš za lizat?
Meni poje 140 ml na 3 ure in pol, je pa jedla tudi že 200 ml - vedno na 3 ure in pol. Sedaj pa že kak mesec pa pol malo štrajka, pa se ne sekiram, ker še vedno lepo napreduje. Imam pa občutek, da ji počasi začenjajo delat zobki probleme, ker je precej razdražljiva in ponoči zelo nemirna. Bomo videli!!
Ti kaj pišem na privat, da malo izmenjava izkušnje

Binica

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?