|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   aventov magični lonček
31.8.2006 13:22:28   
KIRA
je eno veliko sranj.. user posted image ker teče, oz. pušča. pa jest bom popiz...

slaba 2 jurja košta ta mali kup plastike, pa pušča. a sem samo jest tako glupa, da jih ne znam skup zašraufat ali kako to????. pa še komi sem skup spraskala, ker je mala nujno rabla novega - flaške so fuč razen ene, ki jo pa imam za mleko za tamalo. pol sem pa kupla vsaki svojga, pa oba "kapljata".
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: aventov magični lonček
31.8.2006 13:24:23   
Maxica
Čudno, Kira, ker mi imamo dva in ju uporabljamo že več kot eno leto, pa ne puščata. No, morda če nalijem notri čisto polno, pol kdaj kaj prikaplja pri strani, sicer pa res ne. A tisti nastavek (gumico) si prav obrnila? Od kje ti pa pušča, s strani, z vrha ?

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: aventov magični lonček
31.8.2006 13:25:04   
TONČI.
Jaz sem pa kupila samo tak aventov cucelj ( isti kot pri lončku), dva v paketu po 1200sit. Ga pa daš na flašo od aventa, kot pri vseh cucljih. Nič ne pušča. Upam, da si me razumela kaj mislim.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: aventov magični lonček
31.8.2006 13:27:25   
KIRA
flaše so fuč. sem gledala nove, pa bi me več koštalo kot pa to srajne zdejle...
pušča mi pa spodaj pod "navojem" ali kako naj povem - ko se una kapica gor zašraufa. tam kake gumice sploh ni, sicer pa tud nad luknjice kar precej teče
je pa tak moder, kot tu nasliki : .user posted image

< Sporočilo je popravil KIRA -- 31.8.2006 13:29:30 >

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: aventov magični lonček
31.8.2006 13:45:05   
tulip
Mi ga tudi imamo in dejansko včasih pušča, včasih pa ne, tako da nisem dovolj pametna, v čem je štos... Je pa štala, ker si cel trebušček v momentu zalije, če smo doma ni problem, a ko smo zunaj...user posted image
Naj kdo pove, v čem je problem, pa ne gre za to, da bi bil narobe montiran ali preveč nalito ali premalo zašraufan!user posted image

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: aventov magični lonček
31.8.2006 13:48:39   
lukec
Pri nas je isto. Ko natočim čaj tresem lonček in ga obračam pa ne priteče niti kapljica, lonček spravim v torbico in ko naslednjič pogledam opazim da je puščal. Se tudi jaz jezim zraven, ker res nisi poceni.user posted image

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: aventov magični lonček
31.8.2006 13:49:46   
KIRA
glih to je to. pa še doma se polijeta ena in druga. pa so ti lončki narjeni za to, da se otroci ne polivajo. ma jest ne vem, saj nisem tko blond, da ga ne bi znala skup zašraufat. sam zakaj pa ni diht, pa ne vem.
če bi to vnaprej vedla ga ziher ne bi kupila, ampak kerga druzga, pa čeprav so bli vsi drugi dražji. jezi me, ker sem komi skup poškrabljala za te usrane lončke, pol pa še puščajo.¸1¸   ¸1¸¸1      1¸¸  (to je pripomba moje tamlajše na te lončke. očitno jim je dala cvek! user posted image user posted image user posted image )



(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: aventov magični lonček
31.8.2006 14:08:37   
tulip
Ja lukec, tudi to drži - da v torbici spušča..... Ne vem, no, v čem je vic?user posted image

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: aventov magični lonček
31.8.2006 14:32:56   
Naja31
Jaz imam tudi torbico mokro. Ni mi jasno.user posted image
Ko ga pa sama obračam in tresem, pa nič ven ne priteče.

Sem pa ugotovila, da bolj pušča, če je čist poln, do vrha.

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: aventov magični lonček
31.8.2006 14:56:10   
Maxica
Hehe, očitno je point v tem, da otrokom ne prepuščajo skozi luknjice.user posted image
Za mamice je pa vseeno.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: aventov magični lonček
31.8.2006 15:28:36   
ribica.
Pri teh lončkih je magična edino cena - denar kar magično izgine.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: aventov magični lonček
31.8.2006 15:46:05   
KIRA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to se men tud zdi. sem iskala cenejšo varianto, pa je ni blo. paše ta lonček je bil najcenejši v šparu.  vem za drugič. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: aventov magični lonček
31.8.2006 16:05:38   
KBM
Mi imamo tu ta lonček in spušča isto,kot ste že pisale zgoraj.Tuduser posted image ,samo da keš vlečejo a neuser posted image Magični lončekuser posted image

Lp Mojca

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: aventov magični lonček
31.8.2006 17:24:25   
SašaR
Pri nas nimamo problemov s tem lončkom, je pa res, da moraš preden zašraufaš oba vratova obrisati in ne sme biti preveč tekočine v njem (do vrha poln).
Je pa keč tudi v tem, da če je temperatura tekočine previsoka potem, ko se ohladi kar popustijo.


_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: aventov magični lonček
31.8.2006 18:16:37   
KIRA
tega nisem opazila, ker praviloma dajem hladne napitke noter, nič toplega. ali pa redko. user posted image
mislim, da bi morali notri narest kako dihtungo - verjetno disajn sam ni dovolj dober, pa pušča. je to možno???

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: aventov magični lonček
31.8.2006 18:33:10   
Pobalami
Moja prijateljica je zaradi tega klicala uvoznika. So ji rekli da mora biti navoj suh.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: aventov magični lonček
31.8.2006 19:09:55   
Anonimen
KIRA - kupi Nubyjevega. Definitivno ne pušča. Po 5 aventovih (vsi so začeli puščati) sem kupila Nubyjevega (4 mesece nazaj) in še vedno ne pušča. Pa še za 2 jurja cenejši je. Tudi v torbici ne pušča!

(odgovor članu Pobalami)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: aventov magični lonček
31.8.2006 19:11:02   
KIRA
kako 2 jurja cenejši???? aventov košta 2 jurja. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: aventov magični lonček
31.8.2006 21:14:41   
Anja**
Nam pušča če navoj preveč zategnem, dreugače pa ne. Aja, pa nalijem samo do zadnje črtice.

In noter sem zmontirala navadni cucelj ker sine še ne zna dobro pit po nastavku pa je zraven bolj žejen kot pa ne.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: aventov magični lonček
1.9.2006 1:24:11   
ona
Meni tudi pušča v torbiciuser posted image user posted image
Tamali pa ko pije,pa ji nič ne pušča,tud jaz nisem pametnauser posted image

(odgovor članu Anja**)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: aventov magični lonček
1.9.2006 14:24:12   
Šoni
Kira, pri nas je bilo enako, kupila tri lončke, Aventove, da ne bo pomote.., vsi so polivali, sem jih nosila v vrečki, ker če ne, je bilo vse mokro. So mi rekli, da ga je treba tko, pa tko, pa tko, bla, bla,... pa da potem ne teče. Haloo, mislim, da je malo predrag za to, da jaz naredim disertacijo iz zapiranja (sem kar huda, ko se spomnim koliko časa sem se zafr... z njim) ''magičnega'' lončka in sem potem kupila Chiccotovega in sem zelo zadovoljna, pa še mali ga lepše drži. Priporočam!

user posted image

Pa lep dan, Šoni

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: aventov magični lonček
1.9.2006 14:54:23   
Tejči
Mi smo tudi imeli "magični" lonček od Aventa, v uporabi kakih 5 krat, dokler me ni tako razpiuser posted image , da sem ga sredi Bruslja z zaflekano jopco (od točenja) in cela sladka od soka, vrgla naravnost v kanto za smetiuser posted image  Potem sem pa mali v trgovini kupila sok, v podobni flaši kot je pri nas ledeni čaj, ki se zapre in odpre..in mala ni nič mokra, jaz tud ne-na srečo pa sem eno flaško prinesla domov in jo mala prav obožuje..pa še poceni je bla (4 flaške+sok=1 evrouser posted image ).

(odgovor članu Šoni)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: aventov magični lonček
1.9.2006 21:22:08   
Anonimen
DM ima tudi svoj magični lonček, ki je v bistvu Nuby-jev. Ima pa mehki (silikonski) nastavek.
Sicer ne pušča kar tako, se mi pa zdi, da zelo teče med pitjem. Moj user posted image  zaenkrat še ne folga požirat in je zato ves moker user posted image

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: aventov magični lonček
3.9.2006 14:10:58   
noe
KIRA - kupi Nubyjevega. Definitivno ne pušča. Po 5 aventovih (vsi so začeli puščati) sem kupila Nubyjevega (4 mesece nazaj) in še vedno ne pušča. Pa še za 2 jurja cenejši je. Tudi v torbici ne pušča!



SE PODPIŠEM, V DM IMAJO PA POD ZNAMKO BABYLOVE  NUBIJEVE LONČKE IN STANE OKROG 500 SIT. SO SVETOVNI IN NIKOLI NE PUŠČAJO, IMAMO ŽE TRETJEGA IN SO ŠPICAuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: aventov magični lonček
3.9.2006 15:00:39   
KIRA
punce, hvala za nasvet. ga bom upoštevala. user posted image  

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?