|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avto. zavarovanje
17.6.2008 16:07:29   
gojska
če ti zavarovalni agent določi narobe premijski razred, recimo 10(20%bonifikacija) namesto 04(50% bonifikacija) in to ugotoviš šele po 3 mesecih. A ti priznajo napako in vrnejo preplačilo ali se obrišeš pod nosom?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avto. zavarovanje
17.6.2008 16:27:42   
Felicita
odvisno od agenta... lahko da ti bojo vrnil, lahko da se bojo nardil francoze, lahko da ti bojo drugo leto tolk manj računal...

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avto. zavarovanje
17.6.2008 16:47:23   
Perunika
Če se je agent resnično zmotil, je zavarovalnica dolžna popravit premijski razred, ker je to napaka z njihove strani in ker je bonus (razen v primeru škode) tak kot je in tudi prenosljiv -  npr. če se odločiš za drugo zavarovalnico. Ponavadi jim moraš poslat polico z napačnim premijskim r. in ti  pošljejo  polico s popravljenim pr. r. in ponavadi obračunajo preveč zaračunano premijo ter jo upoštevajo naslednje leto, ko podaljšuješ zavarovanje. Kako je z vračilom razlike je pa odvisno od zavarovalnice oz. kako se dogovoriš. Vsekakor jih pokliči in povej, da so se zmotili. Če se bodo izgovarjali jim kar reci, da boš sicer zamenjala zavarovalnico pa se bo vse dalo zmenit. Vem, da je težava z določenimi agenti, ker mislijo, da jim stranka ne bo upala reči kaj takega. Želim ti, da čimprej urediš zadevo.

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avto. zavarovanje
17.6.2008 16:59:46   
gojska
a lahko dobiš kje potrdilo koliko si mel original bonusa? Obenem je bila zamenjana zavarovalnica, s triglava h tilii

(odgovor članu Perunika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avto. zavarovanje
17.6.2008 17:04:40   
Perunika
Potrdilo bi morali poslati s Triglava na Tilio. Tak je običajen postopek ob menjavi zavarovalnice.

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avto. zavarovanje
17.6.2008 17:22:22   
gojska
hvala,
sem vmes govorila z agentom, bo jutri vprašal na Triglav, če se je zmotiluser posted image user posted image user posted image user posted image  in če se je bo popraviluser posted image

(odgovor članu Perunika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: avto. zavarovanje
17.6.2008 17:53:57   
Perunika
Me veseli, da sem ti lahko pomagala. Še nekaj sem se spomnila: ko si menjavala zavarovalnico ti ni bilo treba pošiljati "stare" (od Triglava) police na Tilio? Če na njej piše, da si imela lani 5. ali 4. pr.r in v tem času nisi povzročila nobene škode, potem si ali napredovala v 4. pr.r ali ostala v njem (ker je v Slo to najvišji pr.r. za osnovno zav. - pri kasku je malo drugače). Fajn uredi pa lep dan ti želim!

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: avto. zavarovanje
18.6.2008 6:43:36   
anajmad
Drugače pa lahko greš na centralo zavarovalnice in tam ti MORAJO popraviti bonus,če se je res zmotil.Ker vse imajo v računalniku in tebi ni treba nobena dokazila zraven jemat,razen če nisi vmes kakšen avto prodala in je bilo vozilo odjavljeno iz prometa,oz.prodano.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Perunika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: avto. zavarovanje
18.6.2008 6:45:38   
Volga
Če moraš doplačati, ker se je zmotil v svoj minus, bi ti morali vrniti v obratnem primeru.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: avto. zavarovanje
18.6.2008 15:32:57   
gojska
IZVIRNO SPOROČILO: anajmad

Drugače pa lahko greš na centralo zavarovalnice in tam ti MORAJO popraviti bonus,če se je res zmotil.Ker vse imajo v računalniku in tebi ni treba nobena dokazila zraven jemat,razen če nisi vmes kakšen avto prodala in je bilo vozilo odjavljeno iz prometa,oz.prodano.


kako misliš centralo zavarovalnice? Katere? Une prej, al te zdaj.

Avto je bil registriran 6 let zaporedoma, potem se je prodal in po dveh letih smo registrirali novega. Kakor vem bonus propade po 3letih. Kakšen bonus oz.premijski razred ti pripada, če nisi mlad voznik po 6 zaporednih letih?
Če kdo ve?

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: avto. zavarovanje
26.6.2017 10:38:03   
mitja29
Osebno sem imel isti problem. Ko sem šel v poslovalnico, so mi enostavno popravili bonus, ker mi agent sprva ni želel..

Sicer pa si več o bonusih in svojih pravicah pri zavarovanju lahko prebereš tukaj: http://zavarovanjeavta.net/zavarovalni-premijski-razredi


(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?