|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avtosedez pri 13 kilah
6.11.2007 12:31:31   
*karina*
Kaj mislite o tem, da bi dveletnika s 13 kilami prestavli v sedez 15- nevem kolk ze kil? Imamo maksi cosi tobija pa ga komej se notr naguzvamo, sploh zdej v bundici. A je se premajhen za vecji avtosedez, saj pise naprimer, da so primerni sicer od 15 kil ampak od 3.5 let?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avtosedez pri 13 kilah
6.11.2007 12:36:43   
Blink1
Naša 3-letnica ima 14 kg in se od zdaj vozi v Maxi Cosi Rodi, že pred pol leta pa smo v enem avtu imelu romerjev king in je bilo čisto OK.

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avtosedez pri 13 kilah
6.11.2007 12:39:37   
A-N-J-A
Naša mala ima 12 kg(2.5 leti)in bomo za bratca kupili še enga Romerja 9-18 kg,ker je pod nobenim pogojem še ne dam v večji sedež,ki je od 15kg oz.od 4 let naprejuser posted image

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avtosedez pri 13 kilah
6.11.2007 13:02:20   
kofetek2010
naša ima 13,5 kg in skoraj 2.leti - čist normalno paše, tud v bundici, v MC Tobi user posted image

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avtosedez pri 13 kilah
6.11.2007 13:12:26   
Naja31
Moj ima 16,17 kg, in se še brez probleomv vozi v Roemer Kingu TS Plus, od 9 do 18kg.
Sicer pa je pri sedežih za starejše otroke bolj bistvena višina otroka, in to kam mu pade varnostni pas od avtomobila, saj ti avtosedeži nimajo več svojih pasov.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avtosedez pri 13 kilah
6.11.2007 13:30:34   
glen
Mi smo našo tamalo dali v maxi cosi rodi(15-36) pri 2,5 ko je imela cca. 13-14 kg

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: avtosedez pri 13 kilah
6.11.2007 13:33:07   
glen
Naj dodam še to,da smo takrat prešaltali na tavečji sedež(15-36) zaradi tega,ker je naša pupa ful velika in je imela glavo že čez višino avtosedeža maxi cosi priori xp(9-15)

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: avtosedez pri 13 kilah
7.11.2007 7:27:59   
honey
Naš ima 14 kg in ga najbrž še nekaj časa ne bomo prestavili v večji sedež, ker se mi zdi ta še vedno bolj varen, ker ima le 5-točkovni pas. Pri onem je pa bistvena višina, ne kilaža.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: avtosedez pri 13 kilah
7.11.2007 8:32:59   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: *karina*

Kaj mislite o tem, da bi dveletnika s 13 kilami prestavli v sedez 15- nevem kolk ze kil? Imamo maksi cosi tobija pa ga komej se notr naguzvamo, sploh zdej v bundici. A je se premajhen za vecji avtosedez, saj pise naprimer, da so primerni sicer od 15 kil ampak od 3.5 let?


Pa mu dej bundico dol ane. Jst nimam nikol v avtu bunde. Sej mam pulover oblečen. Pa tudi avto se hitro segreje. Če te skrbi, da ga bo zeblo, pa imej v avtu eno toplo deko in ga z njo pokrij. Bolje to, kot pa da ga daš v drug avtosedež. Tisti avtosedeži so sploh nepraktični če ti otrok še kdaj zaspi v avtu.

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: avtosedez pri 13 kilah
7.11.2007 8:55:07   
ČebelicaMaja
Če že, bi jo jaz dala samo v sedež, ki ima petočkovni varnostni pas: v Evolva 123 od Roemerja ali pa v Trianosa od Bebe Confort ( http://b2c.baby-center.si/webclassification.asp?ClassID=89&ParentClassID=30 ).

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: avtosedez pri 13 kilah
7.11.2007 9:16:02   
Lenny
Pred 3. rojstnim dnevom tudi mini ne bo šel iz Roemer-jevega King-a. Pa je med velikimi. Jaz ne bi hitela, razen če glavica več kot 1/3 gleda čez rob stolčka in višina pasov ne dosega več ramen.

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: avtosedez pri 13 kilah
8.11.2007 16:09:33   
Shorty_
vidim da se nekaterim mudi. sej v avtu mu lahko slečeš bundico al kako?
No pri nas smo bolj mali in imamo pri enajstih mesecih7200g in lupinico do 13 kg, in ne gre ven dokler je ne preraste in pika. Ko ji bodo pasovi prenizki oziroma ji bo glava gledala čez rob. in nato gre v atosedež od 9-18.

mislim da je potrebno res upoštevat navodila proizvajalca saj je varnost naših malčkov

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: avtosedez pri 13 kilah
8.11.2007 16:33:53   
Strawberrie Cherrie
Jah, če misliš, da moraš nujno kupit drug avtosedež, pa kupi tistega od 9-36kg, ki imajo vseeno 5točkovno varnostno zapiranje.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?