|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   babce in ginkologi v Trbovljah
14.6.2007 18:06:24   
lunca2
Tiste, ki ste že rodile kako ste bile zadovoljne z babcami in ginekologi v Trbovljah in katere ste imele ?

HVALA!



_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: babce in ginkologi v Trbovljah
14.6.2007 19:50:14   
lukec
Men so bile babice super, predvsem Martina, priimka pa ne vem. Z ginekologi pa imaš tako ali tako zelo malo opravka. Pride te malo pogledat pa zašit. Potem jih vidiš le še na viziti. No, Čuk mi ni bil simpatičen, je pa Mlinarič zelo o.k. On je tudi moj osebni G.
Zelo pohvalijo tudi sestri Evo in Marjano.

< Sporočilo je popravil lukec -- 14.6.2007 19:51:01 >


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: babce in ginkologi v Trbovljah
14.6.2007 23:02:52   
Anonimen
Pa sej smo ti že Zasavčanke vse razložile. user posted image

(odgovor članu lukec)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: babce in ginkologi v Trbovljah
15.6.2007 10:15:14   
lunca2
Za vas vem da ste mi vse povedale.user posted image

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: babce in ginkologi v Trbovljah
19.6.2007 22:56:39   
Ilije
Jaz sem imela oktobra 2004 pri porodu babico Brigito. Bila je super, prav tako pa dežurni zdravnik dr. Pogačnik, čeprav razen sprejema, predrtja mehurja in šivanja z njim nisem imela opravka. Tudi vseh pet dni na oddelku nimam nobenih pripomb. Vse je bilo super in vsi zelo prijazni. Grem novemra spet v Trbovlje rodit, pa čeprav mi je Celje bližje.

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: babce in ginkologi v Trbovljah
23.6.2007 17:18:05   
lunca2
Aha jaz sem imela pri porodu babco Martino in Marjano in sta obe zelo vredu. Se jima iskreno zahvaljujem za ves trud.user posted image user posted image user posted image

Bila pa je vlikokrat v službi babca Brigita in je tud uredu, zelo prijazna, vedno svetuje, če kaj rabiš ji ni problem narediti in je vedno dobre volje. Tako da tudi njej zahvala in seveda sestri VEsni ki je zjutraj skrbela za naše malčke.user posted image


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Ilije)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: babce in ginkologi v Trbovljah
19.7.2007 18:08:49   
BARBY_2007
MEN PA NI BOLŠE OD JASMINE!!!
TUT SAMA SM RODILA V TRBOVLJAH IN JE BLA ZRAVEN PORODA BABICA JASMINA IN SEM BLA PROU SREČNA KER JO VSI FUL HVALJO!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

MOJ MALI SONČEK SE JE RODIL 26.2.2007 :))
SONČICA PA 6.2.2011 :))

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: babce in ginkologi v Trbovljah
12.8.2007 16:39:38   
lalitao
moje mnenje pa je tako ,da bi mogli Ginekološki odelek v Trbovljah zapreti,zdravniki se sploh ne zanimajo za svoje paciente in če ne bi šla v zadnjem trenutku v Ljubljano ,bi se mi zgodilo enako kot moji kolegici ,ki ima zaradi malomarnosti zdravnika prizadeto punčko ... ne bi se preveč razpisala ,ker sem vesela ,da je vse ok in se ne želim obračati nazaj  .... Tam se izidejo le porodi brez komplikacij zato punce temeljito premislite ,predem boste prestopile prag bolnišnice v Trbovljah...

(odgovor članu BARBY_2007)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: babce in ginkologi v Trbovljah
19.10.2007 21:53:48   
daurmago
Babice so dobre in se posvetijo tebi kolikor se le da. Kot vsak človek pa imajo tudi kakšen slab dan in niso tako prijazne in ustrežljive.Kar se strokovnosti tiče, pa mislim da so dobro podkovane. Doktorji pa so razred zase, saj vemo da so pač doktorji. Je pa res, da naredijo vse v dobrobit pacientov.Meni osebno je najbolj bil všeč dr. Čuk, ki je dober porodničar in ne dela panike,ko gre kaj narobe.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lalitao)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?