|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   babica v mb porodnišnici
26.7.2010 19:32:27   
ninca19
pozna ali katera mogoče ve kako je ime mladi babici v mb porodnišnici'user posted image vodila je moj prvi porod in bi jo z veseljem imela tudi pri drugem pa nevem imenauser posted image vem, malo čudno vprašanje ker jih je sigurno preveč, sam vseeno preizkušam srečo user posted image
recimo da je stara nekje okrog 25 let, dolge rdečkaste lase, če se ne motim ...user posted image
sem bila resnično zadovoljna z njo user posted image


_____________________________

Nina
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: babica v mb porodnišnici
26.7.2010 20:07:54   
donat
ojla,

mene je imela babica Barbara, stara pa je 26 let. bila je super, same pohvaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Vendar pa je imela kratke temno rdeče lase.


(odgovor članu ninca19)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: babica v mb porodnišnici
27.7.2010 21:41:37   
Sulfinija
Babica Barbara.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu donat)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: babica v mb porodnišnici
29.7.2010 15:27:20   
jagoda28
En čas je bila pri mojem babica Nina. Tudi zelo mlada, super babica ampak mislim da je imela črne daljše lase. Je pa to bilo 3leta nazaj.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: babica v mb porodnišnici
6.8.2010 10:44:39   
frutolina
jaz sem tudi mela babico Barbaro - kratki rdeči lasje. je bla user posted image user posted image  res vse pohvale!!!
no, na koncu sem mela še babico Zlatko....ki pa ni bila ravno ( sicer se je jaz ne spomnim najbolj, ker je prišla proti koncu, ampak je rekel moj da je bla bolj user posted image  )

(odgovor članu jagoda28)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: babica v mb porodnišnici
6.8.2010 20:15:03   
ninca19
sej ne vem več ali je imela kratke ali dolge lase, vem da so bli rdeči user posted image in da je bila res fajn.

me pa še zanima kako je s tem, če hočeš pri porodu točno določeno babico? lahk to urediš in kako, če ve katera?


_____________________________

Nina

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: babica v mb porodnišnici
31.1.2011 23:07:41   
Mushroom
Sva imeli isto? Jaz tudi iščem kako ji je ime user posted image

user posted image



(odgovor članu ninca19)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?