|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   balet - zakaj le?
3.8.2007 7:45:20   
Gordana-3
svojo pupo bi rada vpisala na balet, da malo spozna klasično glasbo, pa da se nauči nekega gibanja .... pa je moj dragi izjavil, da kaj bo pa imela od baleta, da se danes vse vrti okrog denarja in da jo treba vpisat tja, kjer bo nekaj zaslužila user posted image  
njemu je tako ali tako vse rokomet, ker je iz celja. še kakšen ples bi tud šel, le nad baletom ni preveč navdušen.
a hodi katera od vaših deklic na balet, kaj tam počnejo, malo mi napišite, da ga prepričam do septembra!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: balet - zakaj le?
3.8.2007 8:30:49   
Lenny
Ne vem, koliko je tvoja deklica stara. Sama imam doma dva fanta, tako da ti lahko napišem le, da so tudi mene starši v predšolskem obdobju vpisali k baletu. Jasno, da nismo študirale Labodjega jezera user posted image , naučili so nas osnov gibanja, plesale smo preproste otroške koreografije, vsakič smo se ogrele, razgibale in na koncu igrale. Zagotovo mi ni škodilo, ker nobeno gibanje in druženje z vrstniki ne škodi. Zdaj tudi nisem profesionalna balerina, ki bi služila kupe denarja user posted image  Če tvojo punčko balet zanima, če bi rada šla, naj kar gre. Saj lahko potem tudi zamenja recimo v jazz balet ali karkoli drugega. Morda bo nekoč celo rokometašica.
Jaz bi rekla takole: upoštevaj želje in interese otroka.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: balet - zakaj le?
3.8.2007 8:31:46   
caillou
Jaz bi rekla takole: upoštevaj želje in interese otroka.


Tole drži kot pribito.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: balet - zakaj le?
3.8.2007 9:03:15   
ada2
Moja Nuša hodi k baletu že tri leta. letos bo četrto leto in bo napredovala iz baletne pripravnice v prvi razred baleta. nad vadbo je navdušena. vsako leto na koncu pripravijo večji nastop. nikakor ne pričakujemo, da bi s tem kdaj služila denar, si pa je vsekakor pridobila večjo samozavest, nove prijatelje, odgovornost do dela v skupini, skrb za zunanji izgled in veliko prijetnih ur zabave in sprostitve.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: balet - zakaj le?
3.8.2007 10:56:56   
nuala
Tkole ti povem, balet nobeni punčki še ni škodil.
Nobel družine v tujini še vedno pšiljajo hčerke k baletnim uram ( drža, vedenje, samozavest, lahkotnost gibanja ).

Se mi zdi, da dobijo deklice nekakšno gracioznost v gibanju, ki mi je zelo všeč. Jaz bi mojo hčerko prav gotovo poslala k baletu, če bi jo veselilo, seveda.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: balet - zakaj le?
13.8.2007 22:14:28   
baby baby
Koliko pa je stara deklica? Je morda tečaj v Ljubljani? Mi lahko poveš kje? Tudi jaz iščem za našo...

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: balet - zakaj le?
14.8.2007 22:14:01   
Gordana-3
baby baby, v celju smo mi. pupa je stara 3,5 in smo se odločili, da je septembra vpišemo v neko bolj izi varianto plesa, bomo videli sploh, če ji bo všeč. je bolj sramežljive sorte pri nastopih in če je kdo neznan zraven ni variante, da bi ona nastopala, plesala .... tud v vrtcu na koncu šol. leta ni hotela nastopat. bomo videli, kako bo, naj malo spozna ples kot tak.

(odgovor članu baby baby)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: balet - zakaj le?
6.11.2007 9:02:16   
mala zirafa
A katera ve kje je na obali baletna šola?S katerim letom lahko otroka vpišeš?
Hvala.

(odgovor članu baletni koticek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: balet - zakaj le?
6.11.2007 16:31:14   
silvya
Moja hčera hodi k baletu 4. leto. Je stara 10 let. Sigurno, da potem ne bo prima balerina, je pa to dobro zaradi gibanja. Otroci že tako preveč sedijo v šoli in potem doma pri domačih nalogah in računalniku. Če je otroku to všeč ne vidim razloga, da ne bi hodil. Vse to sodi k splošni izobrazbi. Naučijo se tudi poslušati klasično glasbo, spoznajo skladatelje...  Jaz vidim v tem veliko pozitivnega.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: balet - zakaj le?
28.8.2011 13:06:51   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Jaz bi rekla takole: upoštevaj želje in interese otroka.


Tole drži kot pribito.

Točno tako. Če bi jaz imela punčko jo takoj vpišem ali na balet, ali na plesne, če bi seveda imela interes. Se mi zdi da se tu dobi ogromno samozavesti in gracioznosti, kar ji zna v življenju še kako prav pridet.user posted image

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: balet - zakaj le?
28.8.2011 13:10:32   
Najaa
Se strinjam s predhodnicami in tudi jaz bi hčerki poslala na balet in ju bom, če bosta le hoteli. Se mi pa zdi starost 3,5 let malo premalo, čeprav poznam punčke, ki so hodile že pri tej starosti... ne vem, kjaz bi še malo počakala. 

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: balet - zakaj le?
28.8.2011 13:18:54   
katy83
Jaz sem ena izmed tistih, ki ji balet ravno ni všeč, pa niso mi všeč tiste pocukrane deklice...mogoče zato, ker sem sama bila vedno bolj kot ne v fantovski družbi in še danes nisem ravno neka gospodična mična.user posted image
Vsekakor pa menim, da če si otrok tega želi, naj proba...ok tvoja je stara 3,5...vpiši jo k plesu, magari k baletu...važno, da se giba, druži, spozna prijatelje...pa še kaj druga kar sodi k baletu. user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?