|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   banane
18.12.2007 23:38:34   
Bombažek
Ojla!
Sem začela z uvajanjem GH; NAJPREJ ZELENJAVICA (sicer samo zelenjave ni hotel, smo mešali z rižolinotom), po dveh tednih pa sem začela še sadje. Najprej sem mu dala banano, ker se mi je zdela še najbolj primerna (zaradi krčev), pa je imel revež ful krče, vetrove, celo noč nismo spali. Sploh mu ne upam ponudit še kaj drugega, kakšno jabolko in podobno, če je že na banano tako odreagiral.
Imate tudi va podobne izkušnje?
Naj s sadjem še počakam-ima 6,5 mesecev?!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: banane
19.12.2007 0:00:17   
Tasika
Banane so našga čisto zaprle. Začni z jabolkom, breskvijo, jaz sem na začetku tudi sadje malo pokuhala. Sicer sta pa oba naša imela hude probleme s krči in prebavo. Banane in korenček zapirata, hruške napenjajo,...

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

(odgovor članu Bombažek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
21.12.2007 17:45:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tasika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: banane
22.12.2007 12:20:45   
Naja30
Za prvič naredi npr. jabolčni kompot ali breskov (no zdaj je breskve težko dobit). Vse malo pokuhaj, da ne bo revček tako trpel zaradi krčev.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: banane
22.12.2007 15:16:49   
Natali07
Našega banana še sedaj napenja oz ima krče. če mu jo dam je celo noč jok in stok pa je star 11,5 mesecev. Jaz sem mu v začetku vse sadje prekuhavala in postopno prehajala na sveže.

Najprimernejše je jabolko , pa hruške, slive (lahko suhe), marelice (tudi suhe) - samo pazi da niso žveplane. Skratka vse pokuhaj in mu ponudi.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?