|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   barva fasade
25.10.2007 12:41:48   
viv_
Dajte kakšno idejo prosim.

Če je streha oranžen bobrovec (drugo ne sme biti, tako da alternative odpadejo), kakšne barve bi dali fasado.

Je pa hiša klet + 3 nadstropja, pa mal je kombinacija staro/novo. Nekaj je tudi kombinirano s steklom.

Mela sem idejo, da bi po nadstropjih v kakšnih odtenkih, pa vmes črte, da mal razbijejo, ker je res ogromna površina.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: barva fasade
25.10.2007 12:51:27   
maja1488
O mi imamo tudi tako kockico 12x16m. Sicer sva jo mal razgibala s stopnicami in ograjo, sam bo treba kej razbit z barvo.

ideje prosim.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: barva fasade
25.10.2007 12:52:20   
Anonimen
ojla.... mi smo dali rumeno kombinacijo z vranžno pa je ful dobr izpadlo....

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: barva fasade
25.10.2007 13:15:47   
pikapolona2
vem da imajo nekateri proizvajalci fasad možnost da ti pofotkajo hišo in potem ti na računalniku naredijo simulacijo. Si pomislila na kej takega. To vem ker moja frendica to počne in ko bomo mi fasado barvali jo bom prosila naj mi naredi kakšen predlog. Kakšne barve imate pa stavbno pohištvo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: barva fasade
25.10.2007 13:20:48   
viv_
Ja, sej to bomo nardili, ko bo enkrat fertik, sam mal ideje nabiram.

Stavbno pohištvo je temno rjavo.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: barva fasade
25.10.2007 13:55:05   
malecka
tud pri nas je tako sam jaz se nagibam k rumeno, oranžni pa mogoč malo marelične. sicer pa je to stvar okusa user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: barva fasade
25.10.2007 14:37:32   
k1
ko bo čas za fasado, bova m2 poslikala hiško, dala fotko na računalnik  in jo obarvala,da vidima, kakšna barva sploh paše.  ne paše vsaka barva k vsaki strehi in obliki hiše. 

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: barva fasade
25.10.2007 17:30:13   
Anonimen
user posted image

Tako,da ti jaz priporočam...

user posted image    

user posted image

user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: barva fasade
26.10.2007 7:35:45   
honey
Glede na to, da praviš, da je bobrovec oranžen, ti ne ostane ravno ne vem koliko idej - na žalost. Po moje bi bila dobra prva varianta v zgornjem postu - bela kombinirana z oranžno, marelična kombinirana z oranžno, oranžna kombinirana s sivo ali pa kaj podobnega. Vsekakor pa več barv, najmanj 2. Ampak ko govorim o oranžni barvi, govorim res o pomarančni, ne o marelični. Ja, pač sem butnjena na žive barve user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: barva fasade
26.10.2007 15:30:13   
Pobalami
Glede na to, da je hiša velika bi jaz imela fasado belo, deli fasade pa bi bili svetlo sivi, oranžni (pomarančno) in rumeni (ta ni nujna). Sem videla eno tako hišo-ful dobro, malo kubistično. Drugače pa meni ni všeč en štuk tak, en drugačen.

Zapelji se po Sloveniji in Avstiji in ukradi kakšno idejo user posted image

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: barva fasade
26.10.2007 18:36:01   
Anonimen
Granitno sivo.

Samo ne vem, kako bi šla barva lesa na to user posted image .

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: barva fasade
26.10.2007 19:19:26   
Gina
Na poti do doma čisto vsak dan občudujem tri hiše, ki so v istem slogu, seveda predpisana rjavo oranžna streha, vse lušne, nove, v istem stilum vsaka drugačno fasado - ena nežno rumeno, druga nežno modro, tretja nežno oranžno...kot iz pravljice izgledajo...res škoda, ker ni cela vas taka (honey, o kalcah govorim).

Drugače pa je meni všeč kombinacija oranžne ali marelične spodaj svetla, zgoraj temna, vmes bela črta. Nežna rumena bi tudi luštna prišla. Ena hiša pri nas ima take čist simpl rombe not narisane v drugem odtenku, tudi fajn zgleda.

Sama bi pa ta hip imela modro ali zeleno fasado.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: barva fasade
26.10.2007 19:47:32   
maja1488
Na katerem koncu ste videle te hiške?

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: barva fasade
26.10.2007 19:55:54   
sončnica24
Mi imamo sedaj oranžno fasado, nekateri jo full hvalijo, spet drugi se zgražajo tako da je odvisno od okusa imamo pa črno streho tako da meni je kar všeč



(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: barva fasade
27.10.2007 0:10:26   
Annny
Mogoče bela s kakimi sivimi črtami..

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: barva fasade
27.10.2007 0:20:16   
Anonimen
eno sliko prpopaj, da vidim - sicer sem za barve bolj out. Pri nas dol na Dolenjskem so eno hišo še kar dober udesil, glede na to, da je bila kocka. So pa kombinirali 3 barve od opečnate do svetlejših odtenkov le-te, ampak na mojo veselje noben odtenek ni prišel kakšen mareličen...je vse zelo pastelno izpadel, potem so pa vse balkone, podstrehe, vhode, terase obleke v eno kovino, ki ni baker (ta na DOlenjskem ne pride v poštev, ker so interesi nekaterih preveliki user posted image ) je pa zelo podoben, samo malo temnejše...

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: barva fasade
27.10.2007 0:25:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Miša99

potem so pa vse balkone, podstrehe, vhode, terase obleke v eno kovino, ki ni baker


To je dobra ideja, da razbiješ kocko (verjetno velikouser posted image ).

Ali kakšen "sodoben" material; samo nisem na tekočem za kaj točnega povedat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: barva fasade
27.10.2007 1:03:57   
Annny
Ne vem, če kaj od tega pride v poštev..mogoče pa.

Drugače se pa ni treba 'ko pijanc plota' držat tistega, kar piše v lokacijski informaciji glede barve kritine..
pri nas je predpisana siva, pa ima kar nekaj sosedov rdečo...mislim, da morda lahko daš tudi drugačno, če ti rdeča/oranžna ni všeč (?)..saj ti ne bo prišel noben inšpektor na vrata, da moraš cegle pometat dol s strehe, ker niso prave barve, al kakouser posted image  Upam, da me ne bo Pikec0 kregala, ker sem to napisalauser posted image .

user posted image


user posted image


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: barva fasade
27.10.2007 1:12:14   
Annny
No, ta je tudi zanimiva..
Ima modra okna, če si opazila. Mogoče pa lahko veliko narediš z (navzven) barvnimi okni?

user posted image

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: barva fasade
28.10.2007 19:55:27   
Anonimen
odvisn kok mate jajc :)

js bi se šla kej tazga...pa še okna bi na belo preštrihala :)

user posted image

pridi si v živo pogledat v voge. drgač mi je zanimiva ta ideja da površino razbiješ tko da nek fasado bl ven pomakneš kukr eno kocko, kukr ma ta hiša naprimer uno rumeno kocko
definitivno pa žive barve in definitivno ne vsak štuk  svoji barvi

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: barva fasade
29.10.2007 10:24:26   
Pobalami
No evo, jaz mislim točno tako kot lara, samo še kakšna oranžna kocke vmes.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?