|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   barve, kuhinja, dnevna..
14.4.2010 9:36:05   
Anonimen
Vidim, da imate zadnje dva dni precej tem na to temo, zato bom še jaz postavila vprašanje. user posted image

Kuhinja, jedilnica in dnevna so v enem prostoru, cca. 50m2, z veliko svetlobe.
Ploščice so položene 60x60, v svetlo sivi-beli barvi.
Kuhinja bo takšna (temno sivo-bela), le, da bo visok sijaj.
user posted image
V dnevni bo pohištvo minimalistično in sicer v beli barvi, sedežna bo črna.

Sedaj pa razmišljam o barvah. V kuhinjo bi dala med zgornje in spodnje elemente sončnično rumeno, v dnevno pa za TV nekakšno roza-vijolično barvo (težko pojasnim, takšna "ubita" barva - nekje med tole user posted image in tole barvo - zgornji krogec user posted image ).

Kot dodatki bi bili npr. pogrinjki v rumeni oz. v "roza" barvi, blazine na sedežni in kakšna vaza.

Bo ok? Ali mi svetujete kakšne druge barve?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: barve, kuhinja, dnevna..
14.4.2010 10:22:17   
baguSka
jst bi za moj okus rajsi lila+zeleno barvo.. bi pa z veseljem mela tako stanovanje kot je na slikah... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: barve, kuhinja, dnevna..
14.4.2010 10:36:01   
**Tinkara78**
Mi smo se pred kratkim odločili za barve v stanovanju. Hodnik je lila (sem si res želela imeti lila) kot je na prvi sliki (mi imamo črte), kuhinja pa zelena kot na drugi sliki (bela kuhinja visoki sijaj). Otroško smo pa pobarvali v rumeno -oranžno. Spalnica bo verjetno bež (ena stena), dnevna soba pa nimam pojma. Ideje in izvedba so pa od mojega.

MOgoče dam slike gor.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: barve, kuhinja, dnevna..
14.4.2010 10:40:14   
baguSka
Ja mi2 mava tud eno zelo zelo staro stanovanje... in ker trenutno se ni najino, sva ga le osvezila kakor sva ga pac lahko. In res barve nardijo svoje.user posted image

Evo, pa bom se jaz prispevala svoje slikce. Samo da link najdem.

Je pa drugace v planu nova osvezitev in nove barve, tokrat bolj nevtralne s kaksnimi lepimi barvnimi dodatki (vaze, povstri...).

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: barve, kuhinja, dnevna..
14.4.2010 11:03:08   
baguSka
no ok ne bom... tiste slike so se cist zacetne... zdej je vse drugac... user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: barve, kuhinja, dnevna..
14.4.2010 12:35:22   
naja17
Prvi dve sliki sta čist po mojem okusu user posted image ...

Torej jaz bi uporabila vijolično ali ****sijo za  kuhinjo, prav tako za dnevno, če sta povezani. Lahko daš tudi kako tapeto, ki poveže. K tej barvi gre zdej zelena in super izpade user posted image .

Jaz imam stene v kuhinji v barvi ****sije (v albumu skica), dnevno, eno steno, kjer je TV v tapeti ****sije s tem da so gor še vzorci. Barva kuhinje je umazano bela, v dnevni mam še za kupit sedežno in omarco kar bo v črni ali temno sivi barvi.
Ostali prostori su tudi živahni - oranžna, rumena, lila user posted image ...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: barve, kuhinja, dnevna..
14.4.2010 13:02:26   
zara13
biba12 - če boš dala rumeno in vijolično barvo, ne boš nič zgrešila, ta kombinacija bo v kontrastni shemi, kar seveda zelo paše. Ali veš, da sta ti dve barvi zelo trendy letos, poleg turkizne in sive? Vsekakor go for it ;)

Drugače pa kot je rekla BaguSka, tudi lila-zelena pašeta skupaj, takšna bo moja tapeta v dnevi, odštekana :)

naja17 - lepo kuhinjo in dnevno imaš ;)

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: barve, kuhinja, dnevna..
14.4.2010 13:36:21   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: zara13

naja17 - lepo kuhinjo in dnevno imaš ;)



A bejž bejž, a da mam user posted image ? Ti men rajš mojo coffe table najd, da bo še lepš user posted image ...

(odgovor članu zara13)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: barve, kuhinja, dnevna..
14.4.2010 13:53:34   
zara13
naja17...če pa sam bele obstajajo te take retro, ko bi ti rada imela...ma mora bit nekje tud črna user posted image pa da je nekje bliz za kupit, ne pa v Angliji user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: barve, kuhinja, dnevna..
14.4.2010 15:04:00   
Poka
Men so ful všeč take odbite barve, sam me moj izseli... Oba se rada ukvarjava s tem, da urediva prostore po svojem okusu, ampak vsak ima svoj okus, zato morava najt kompromis. Meni je že od nekdaj všeč vijolična barva, temno vijolična, zato sva zdaj našla način,kako združiti eleganco s tem, da je tu in tam kak detajl, ki pa izstopa čisto v drugi smeri. Ni še narejeno, ampak bo pa fajn. Vijolično sem si izborila za barvo stekla v kuhinji, verjetno bo tu in tam še kak detajl v tej barvi.

Vse slike in stanovanja so mi pa ful všeč, najbolj prvi dve.

(odgovor članu zara13)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: barve, kuhinja, dnevna..
14.4.2010 17:32:57   
eternety
Mi imamo nekaj podobnega bela kuhinja, visoki sijaj, siv pult z srebrno obrobo, po tleh sive ploščice. Stena v jedilnici je živo svetlo zelena, steklo v kuhinji pa vijola oz. ****sija in se mi zdi kar dobra kombinacija.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?