|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bel jezik
4.2.2009 13:25:09   
teja2008
Moja pikica ima od dojenja bel jezik, zadnje dni pa so postale obloge debelejše, pa me zanima ali se to čisti in s čim? Stara pa je 6 tednov. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bel jezik
4.2.2009 14:18:29   
Petr_a
lahko jih z gazico daš dol narahlo

(odgovor članu teja2008)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bel jezik
4.2.2009 19:20:05   
fedora
Teja to je sor,nič hudega ampak vseeno je treba dat daktarin,ker je to ene vrste glivično obolenje.Na ritki nima nič? Ker rado se pokaže na ritki tudi.

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bel jezik
4.2.2009 19:32:17   
Anonimen
Naša je imela to(sor)najprej v ustih na jeziku.Pomagal je daktarin.
Čez par dni je pa glivice dobila po ritki in luliki,pomagala je pa krema cenesten(upam,da sem prav napisala).

(odgovor članu fedora)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bel jezik
4.2.2009 20:50:49   
fedora
Ja navadno se prenese na ritko tudi.Tudi na bradavici lahko imaš.Ti kar maži pa bo vredu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bel jezik
4.2.2009 21:56:01   
Petr_a
verjetno so samo obloge,sor ali kaj drugega mora potrdit pediater ne kar tako dati otroku nekaj kar ti tukaj na RR-ju napišejo

(odgovor članu fedora)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bel jezik
5.2.2009 8:52:21   
cursa
IZVIRNO SPOROČILO: Petr_a

verjetno so samo obloge,sor ali kaj drugega mora potrdit pediater ne kar tako dati otroku nekaj kar ti tukaj na RR-ju napišejo


jaz bi se strinjala s Petr_o

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bel jezik
9.2.2009 15:44:39   
teja2008
Res je bil sor in sem ga odpravila z Daktarinom. Sedaj pa so se izpuščajčki pojavili še po ritki, tako da punce hvala res ste včasih boljš kot pediatri. No jezik sem ščistla, zdaj pa bom mogla še ritko. Ali je ta Cenesten tudi v prosti prodaji?
Hvala lepa za odgovore!!!

(odgovor članu cursa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bel jezik
9.2.2009 15:46:05   
teja2008
Aja, pozabla sem povedat-ti izpuščajčki na ritki in luliki so podobni vodenim mozoljčkom-a je to to???

(odgovor članu teja2008)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bel jezik
9.2.2009 19:18:19   
evi28
Ja, Canesten je v prosti prodaji.

(odgovor članu teja2008)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bel jezik
10.2.2009 14:52:57   
teja2008
Sem kupla zdaj pa mažem-bom vidla kaj bo. Se javim ko bo kakšna sprememba.

(odgovor članu evi28)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bel jezik
13.2.2009 8:20:31   
teja2008
No tudi ritko smo pozdravili. Hvala vsem za nasvete!!!

(odgovor članu teja2008)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bel jezik
18.2.2009 10:49:15   
Čarli08
No, naš je pa dobil obloge odkar uvajava GH. Tudo na zgornji ustnici. Danes imava posvetovalnico, pa bomo videli kaj bo rekel p.

(odgovor članu teja2008)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bel jezik
22.2.2009 20:03:40   
28nina
No, mamice z izkušnjami!
Tudi pri nas je bel jeziček, je že pediatrinja pri zadnjem pregledu omenila, da bi lahko bil soor, pa smo potem po cepljenju na to malo pozabili. Ne bi rada čakala cel mesec na ponovni pregled, a se ta Daktarin dobi v lekarni brez recepta in kako se ga uporablja?
Lp

(odgovor članu Čarli08)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: bel jezik
24.2.2009 21:17:26   
fedora
Koliko jaz vem se daktarin dobi v lekarni.Jaz sem naši pikici po obroku na dudico namazala in je polizala dol.Lahko daš po žlički ki je priložena.

(odgovor članu 28nina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: bel jezik
24.2.2009 21:19:55   
Anonimen
poskusi obrisati z vlažno pleničko - če gre dol, je od mleka, če ne gre in če se ti zdi, da jo boli, bi lahko bil soor

(odgovor članu fedora)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: bel jezik
24.2.2009 21:20:24   
TinaV*
IZVIRNO SPOROČILO: cursa

IZVIRNO SPOROČILO: Petr_a

verjetno so samo obloge,sor ali kaj drugega mora potrdit pediater ne kar tako dati otroku nekaj kar ti tukaj na RR-ju napišejo


jaz bi se strinjala s Petr_o

po daktarinu ji nima kaj bit


po moje je sor...nene se spravljaj cistit ker bos raznesla pa bo sr***.... idi v lekarno pa ce ma debele obloge kar s prstkom namazi ....3x na dan...no saj ti bo tam povedala.....predobro poznam sor in vem kak se zdravi
pazi to se lahko po celem telesu raznese



_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu cursa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: bel jezik
24.2.2009 21:21:38   
Anonimen
in ne igrajte se zdravnikov, zato so pediatri, da povejo, kako in kaj

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: bel jezik
25.2.2009 9:10:55   
ajam27
Tudi naš ima bel jeziček in babca je rekla, da so to glivice. Naj 3x dnevno po hranjenju jeziček namažem z Daktarin oralnim gelom in mu z biba palčko vtrem na prizadeto mesto.
Zakaj pa te glivice sploh nastanejo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: bel jezik
3.3.2009 11:57:02   
kalla
Tudi mi smo se borili s soorom kar nekaj časa. Glivice sem imela jaz na bradavicah, ki so se prenesle sinu na jeziček in seveda tudi obratno. Jaz sem kupila v lekarni, po nasvetu patronažne, daktarin oralni gel, in sem si ga pred dojenjem namazala na bradavice. Drugi ukrep pa je bil, da sem imela bradavice čim bolj na zraku. Čisto sem ukinila prsne blazinice, ker so idealne za razvoj raznih glivic in bakterij.

(odgovor članu ajam27)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: bel jezik
18.6.2013 14:02:11   
strelec79
Halo.Mene pa zanima za moj primer in sicer ima moja ponca stara skoraj tri mesece,ze skoz bel jeziček nima pa nobenih drugih znakov (kot je rdeča ritka ali moje boleče bradavice) za soor.Jeziček radno cistimo in mazemo (zdaj bomo kmalu porabili ze drugo tubico)za daktarinom vendar nic ne pomaga.Ima katera nasvet zame???

HVALA

(odgovor članu teja2008)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?