|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bela notranja vrata
4.6.2006 12:59:05   
PETRA-26
Živjo!
Zanima me, če jih ima katera doma in kako je kaj zadovoljna...sva jih z mojim dragim gledala pri Jelovici, in so mi nekako najbolj všeč oz. bi se najbolj sklapale s pohištvom. Sem pa slišala, da je večji problem s čiščenjem. Kaj menite.....?!?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bela notranja vrata
4.6.2006 18:16:40   
trdozimc
Mi smo jih imeli doma. Čiščenje vsaj enkrat na teden, če so otroci mali še večkrat. Čista nikoli niso bila, se vsak user posted image  gor vidi. Glede čiščenja odsvetujem. So pa drugače zelo svetla, sploh če imaš bolj malo stanovanje. Zdaj imamo lesena user posted image , se nič ne vidi prahu in umazanije!!!!

(odgovor članu PETRA-26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bela notranja vrata
4.6.2006 22:19:32   
Anonimen
Js sem jih mela in so bla krasna.

Sam na čistočo ne smeš bit preveč mahnjen, ker pol boš non stop s cunje za froci letal. Js sem jih pucala cca. 1x na leto. Pa so bla še kar čista.

(odgovor članu trdozimc)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bela notranja vrata
4.6.2006 22:30:44   
Anonimen
ja mi jih mamo zdej in so mi všeč. sej se vid gor kej svinjarje če s svinskimi rokami tacaš po njih. sucam jih enkrat na svete cajt eče res kak flek ful bode v oči.al pa sprot mal obrišem pa je ni panike

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bela notranja vrata
5.6.2006 12:36:48   
Lunca1
Isto kot Lara. Smo jih pa imeli že prej doma in so super.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bela notranja vrata
5.6.2006 12:40:44   
copka
moja prijateljica jih ima v notranjem hodniku( brez oken) in potem svetlo barvo sten in izgleda super!!!
Glede cistoce pa ne vem, pa ima dva mulcka, ampak nikoli niso umazana (mogoce je pa tok mahnjena na cistocouser posted image )

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bela notranja vrata
8.6.2006 9:27:15   
corfu
Midva sva jih imela v prejšnjem stanovanju in so se mi zdela hladna, mogoče tudi zato, ker sva imela bele steneuser posted image  Zdaj smo montirali bukova, meni osebno je bolj všeč in deluje mi bolj toplo in domače stanovanje. Srečno pri izbiri.

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?