|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   besede
28.9.2005 14:35:53   
tashy21
Te dni mineva že eno leto od kar sem slišala tiste besede. Besede, ki so spremenila naša življenja, za katere upam, da jih nikomur ne bo treba slišati.
UZ pregled dolg več kot pol ure, potem pa: "Plodovo srce je nepravilno razvito,..."
Tema, glava polna vprašanj in hkrati popolnoma prazna.
Naslednji dan še en pregled. Potem pa: "Odločite se. Lahko prekinete nosečnost ali pa donosite. Otrok bo verjetno živel le nekaj ur ali dni, operacije verjetno ne bodo možne..." Časa za odločitev pa le par dni.
Pot domov je bila dolga. Ves čas premlevanje kaj storiti. Katera odločitev bo prava? Pogovori pozno v noč. Še obisk pri ginekologinji. Potem je odločitev padla. Naj bo tako kot mora biti.
Potem pa meseci pričakovanja in hkrati čas poslavljanja.
Prišel je februar in "naših deset dni", dnevi, ki jih ne bi zamenjala za nič na svetu. Trenutki, ko sva spoznala, da je bila za naju to prava odločitev. Kolikor smo le mogli smo izkoristili podarjeni čas. Celo domov smo lahko odšli.
Potem pa čas slovesa.
Hvala ti Veronika za te trenutke, ki smo jih doživeli skupaj. Hvala, ker si vedno z nami, ker se te lahko spominjamo.


_____________________________

Tashy
mamica princesk:
Katja 15. 8. 1999
Veronika 5. 2. 2005 - 15. 2. 2005 (HLHS)
mavričnih princev:
Timotej 12. 6. 2006
Tobija 3. 1. 2014
ter še dveh angelčkov:
Lucija 22. 12. 2011 (PDP 14. 6. 2012)
Niki 15. 11. 2012 (PDP 14. 7. 2013)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: besede
28.9.2005 14:43:04   
cmokec
user posted image    user posted image   sem se spomnila vaših sporočilc in opisa vaših skupnih dni z Veroniko. Že takrat so mi solze tekle, danes ni nič drugače.

Draga Tashy21, življenje nebi moglo biti bolj kruto, ko se otroček poslovi iz maminega naročja. Dnevi minevajo, a bolečina ostaja. A prišel bo dan, ko se boste tudi vi od srca nasmejali in vaš angelček z vami. Naj vas ta dan obišče čimpreje in nikoli ne zapusti.



_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu tashy21)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: besede
28.9.2005 15:13:19   
PBJ
Bila si močna in pravilno si se odločila. Tudi tvoji punčki je teh deset dni veliko pomenilo. Doživela je toplino in ljubezen...največ kar lahko podariš svojemu otroku. Res si lahko ponosna nase!!!

Si skušam predstavljati vaše skupne dni in jočem...

Ali je na sliki Veronika?




Velikouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu tashy21)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: besede
28.9.2005 21:02:16   
mammy26
zgodbo poznam tudi iz sosednjega foruma. Rečem lahko, jokala sem takrat, trepetala z vama, in jokala v potokih ob vajini izgubi.

Ne morem reči: " vem kako hudo je" a močno si želim, da bo za vaju in večjo princesko, posijal kmalu največji in najtoplejši žarek sreče  na svetu.

Naj user posted image user posted image čuvajo Veroniko.

(odgovor članu tashy21)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: besede
29.9.2005 12:39:12   
Urša
Žal mi je. user posted image  user posted image  user posted image  Bila sta izredno močna, da sta se tako odločila. Naj vama vedno sveti njena zvezdica z neba! user posted image

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: besede
29.9.2005 14:06:39   
anajmad
Vem,vse besede so odveč.Mislim,da sta se pravilno odločila,da sta dala možnost Veroniki,da spozna tudi vas.
Še enkrat moje sožalje ob boleči izgubi.
In res je to,z besedami se tega ne da opisati......
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu tashy21)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: besede
29.9.2005 16:41:07   
Solzice
Tashy, pozdrav od mene še tukaj.V mislih sem s tabo in s tvojo družino. Veš, velikokrat premišljujem o našem srečanju in o tvoji izkušnji. In vedno znova sem vesela za vas, da vam je uspelo preživeti dni z Veroniko tako kot ste jih želeli.  ( Tudi jaz bi dala še za kakšen dan več z našo Brino - pa vendar se ji zahvaljujem za njenih in naših 6 dni skupne sreče.)  Velik pozdrav obema,Petra*

_____________________________

Čas je dober do nas.
Vedno nam vrne to, kar smo izgubili - preko modrosti in spominov.
( D.Steel )

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: besede
29.9.2005 19:57:54   
Anonimen
Tashy, tudi jaz poznam vašo zgodbo iz sosednjega foruma. Takrat sem jo redno spremljala. In solze so mi lile v potokih. Ko bi le lahko kako pomagala mali princeski. user posted image
Podarila sta ji življenje in vajina pikica vama je za to zagotovo hvaležna. Bodita močna še naprej. Občudujem vaju user posted image user posted image

(odgovor članu Solzice)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: besede
29.9.2005 22:52:42   
Anonimen
Na slikci pod njenim nickom je Veronika. Srce mi joče, ko jo gledam, to lepo majhno nedolžno bitje, ki izgleda tako zdravo in krepko. Ne morem doumeti, kako je usoda lahko tako kruta.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: besede
29.9.2005 22:58:47   
Anonimen
user posted image
user posted image  in user posted image  za najlepšo Veroniko.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: besede
29.9.2005 23:41:18   
Margareta

Občudujem te, ker si rodila Veroniko - angelčka

user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: besede
30.9.2005 9:41:08   
Urška//
user posted image
kako žalostno,taka lepa pupa,verjamem da si ji v tistih desetih dneh dala mnogo več,kot dajo nekateri v celem življenju

tudi jaz te občudujem

user posted image za malega angelčka

Urška in Lara

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: besede
30.9.2005 11:35:09   
Anonimen
O, Veronika, kako si lepa, ne morem ustaviti solz.

(odgovor članu Urška//)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: besede
30.9.2005 12:58:44   
puncica
Ne morem verjeti da je že eno leto odkar veronike ni več z vami. Spominjam se tvoje zgodbe in držanja pesti na sosednjem forumu. Ne vem kaj naj rečem, kar mrazi me ob tvoji zgodbi. Samo to v mislih sem z vami. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu tashy21)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: besede
30.9.2005 14:51:08   
PBJ
Zlatooooooooooo detece je tvoja Veronika. Že slika pove, kako lepo se je počutila v maminem naročju. Vem, da je v tvojem naročju še sedaj in bo tudi ostala - za vedno..

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu tashy21)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: besede
1.10.2005 16:49:24   
tashy21
Hvala vsem, ker mislite na nas.
Ja, res je cukrček na tejle slikici. Ampak to je le ena izmed skoraj tristotih. Pa še jih je premalo user posted image
Upam, da bomo kmalu končali tudi internetno stran z njeno zgodbo. Ko bo končana vam sporočim, če bo kdo hotel pogledat ali pa poiskat kakšno informacijo.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za vse vas

_____________________________

Tashy
mamica princesk:
Katja 15. 8. 1999
Veronika 5. 2. 2005 - 15. 2. 2005 (HLHS)
mavričnih princev:
Timotej 12. 6. 2006
Tobija 3. 1. 2014
ter še dveh angelčkov:
Lucija 22. 12. 2011 (PDP 14. 6. 2012)
Niki 15. 11. 2012 (PDP 14. 7. 2013)

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: besede
1.10.2005 21:56:22   
PBJ
Ja, sporoči, ko bo gotova. Prav rada bi jo pogledala.


lpuser posted image user posted image

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu tashy21)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: besede
1.10.2005 22:24:59   
CIPRESA
Tashy res nimam besed user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tudi sama ne morem ustaviti solz... in vesela sem da si zgodbo delila z nami ker mi včasih nevemo kaj imamo doma v naših posteljicah.
Zgodba je res pretresljiva.

(odgovor članu tashy21)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: besede
10.4.2006 22:40:43   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: besede
12.4.2006 21:53:01   
smrka
Joj Tashy nisem brala tvoje zgodbe kaj se je dogajalo, mi je pa zelo hudo da je moral pikica umreti!!!! Na slikici izgleda nasmejana..... Nevem... kar na jok mi gre... nemorem si zamislit bolecine ob izgubi tako majhnega in nedolznega bitja ki ni nicesar kriv!!!

(odgovor članu tashy21)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: besede
13.4.2006 8:39:59   
Anonimen
user posted image  user posted image  user posted image  

user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?