|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bicikliranje z otroki
6.5.2008 2:15:42   
frufru
A je tukaj kakšen/a bicifrik? Kam hodite na kolesarjenje z otroki? A se katera udejstvuje prireditev Slovenija kolesari? Smo bili v nedeljo z malim po dolini Krke, pa smo bili bolj osamljeniuser posted image user posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bicikliranje z otroki
6.5.2008 6:35:57   
srki
Kolesarimo po domačih potkah, s 4 letnikom si še ne upam na glavno cesto, pa tudi precej strm teren imamo. Razen če seveda  misliš da ga vozimo v sedežu. Če ga v sedežu pa tudi po domačih cestah, imamo zelo razgiban teren in lahko naredimo veliko km.

Računaj na to, da so bili še "prazniki" pa mogoče zato ni bilo dosti kolesarjev.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bicikliranje z otroki
6.5.2008 8:03:55   
frutka_
Mi smo kolesarski friki ampak s tamalim se vozimo le po neprometnih poteh, ki jih je okoli MB kar veliko. Mi2 sama, z možekom, pa si privoščiva tudi zahtevnejše ture...ko nisem noseča.user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bicikliranje z otroki
7.5.2008 13:10:42   
al1*
Tudi mi precej kolesarimo.
Frutka, kje v Mariboru kolesarite? Naš tamali tudi še ni za prometne ceste, imamo nekaj variant okoli Maribora, čez vikend pa nabašemo kolesa na avto in gremo kolesarit v Avstrijo.
Čez praznike smo kolesarili po Primorski in je tudi zelo lepo urejeno.


_____________________________

lp


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bicikliranje z otroki
8.5.2008 7:18:24   
Ženkica
IZVIRNO SPOROČILO: frufru

A je tukaj kakšen/a bicifrik? Kam hodite na kolesarjenje z otroki? A se katera udejstvuje prireditev Slovenija kolesari? Smo bili v nedeljo z malim po dolini Krke, pa smo bili bolj osamljeniuser posted image user posted image .


Mi mi; ravno včeraj sem premagala samo sebe in pripeljala tamalo zadaj v stolčku na 600m nad morjem user posted image ; je bilo težko ampak sem zmogla; ponavadi to čast prepuščam možu; skratka, mi ful kolesarimo, za prvomajske smo obredli Prlekijo, gori in doli, vse ravnice in hribčke, ki jih premore okolica Ljutomera. Smo kar pridni ja; tamala pa včasih ful uživa, drugič malo manj.

Sicer pa obvladamo različne terene, od makadamskih, gozdnih, do asfaltiranih cest; izogibamo se prometnicam, še dobro, da smo doma bolj na vaškem območju.

Če je le šansa, z dragim skočiva tudi sama na kakšno turo; npr. v nedeljo sva šla takole Polževo- Malo Hudo-Ivančna Gorica-Stična-Gradišče nad Stično in nazaj......... kratko ampak sladko. user posted image Dva fina vzpona, tako da kurjenja kalorij ne manjka. user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bicikliranje z otroki
10.5.2008 13:13:57   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Računaj na to, da so bili še "prazniki" pa mogoče zato ni bilo dosti kolesarjev.
Nisem bila dovolj jasna. Šli smo na organiziran maraton po dolini Krke in smo bili samo mi z našim škorcem v otroškem sedežu.user posted image  
Ženkica user posted image , pa je šlo pol gor na Polževo, ker tja je orenk klanc že z avtom. A boste šli na grosupeljski (družinski) maraton?

Drugače je pri nas fino do Otočca in nazaj, pa ob Kolpi je tudi fletno, sploh zdaj, ko še ni toliko prometa.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bicikliranje z otroki
11.5.2008 8:26:46   
Ženkica
IZVIRNO SPOROČILO: frufru

Ženkica user posted image , pa je šlo pol gor na Polževo, ker tja je orenk klanc že z avtom. A boste šli na grosupeljski (družinski) maraton?



Mi smo doma na Polževem (Kriška vas), tako da nam ta klanec nikoli ne uide, posledično smo ratali že skoraj pravi profiji (kondicija in to) user posted image .

Kdaj pa bo Grosupeljski maraton??? Pridete tudi vi?

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bicikliranje z otroki
11.5.2008 19:55:04   
frufru
1.6 je v grosuplju maraton 3 občin http://www.kolesarsko-drustvo-grosuplje.si/ , teden kasneje pa dana maraton http://www.kd-gorenjeponikve.eu/ Mi bomo šli na oba, edino za km še ne vemouser posted image

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bicikliranje z otroki
4.7.2013 15:19:48   
Balerina
Stara tema ampak morda se kakšna najde ki mo odgovori.
Mi bi šli za vikend na Dvor pri Žužemberku. In ker nebi šli smo posedat bi rebili še kakšno idejo za kolesarjenje na tem delu. Ta večjadva kar dobro kolesarita, tudi kakšen klanec je lahko, ne pa predolg ali prestrm, na Vršič še nekaj časa ne bomo šli.
In bi prosila za kakšno idejo tod okoli za kolesarit, bi naredili tam cca 20 km, vmes pa malo pomalicali da se malo spočijomo.
Lahko tudi kakšno idejo ob Kolpi pa se eventuelno do tja zapeljemo

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bicikliranje z otroki
4.7.2013 19:10:01   
patrino
Mi gremo takole letos po Sloveniji. No ne ravno po Sloveniji, namen imamo prekolesariti tele ravninske predele Slovenije. Tudi mi gremo večkrat na kakšne takšne 20 km dolge turice, letos pa bi radi šli tudi tako, da bi vmes prespali . Tako smo se odločili, da gremo za kakšne 3-4 dni v Belo krajino ob Kolpi kdaj drugič pa tja v Prekmurje Ob Muri. Po Suhi krajini sva se vozila z mojim, ko sva bila še "ledik". Takrat sva ubrala eno krožno turico, ki je bila luštna in dolga kakšne 35 km ( mogoče bo za vas za en dan predolga, dva dni bi pa kar šlo) Začela in končala sva jo v Žužemberku, vmes pa sva se peljala skozi Stavčo vas, Lašče,Ambrus, Šmihel, ...Žužemberk. Suha krajina je takšna lepa umirjena deželica, ki ima veliko znamenitosti, tako, da vam zagotovo ne bo dolgčas. Aja, še na glavno znamenitost ne smete pozabiti - Strojanove Rome user posted image ....malo za šalo , malo zares- na kolesa se splača paziti- peš bo pot veliko daljša user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?