|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   blato dojenčka in pleničke premium care
25.11.2010 15:55:54   
lipikica
pozdravljene. naša pupika ima 25 dni in me nekaj zanima v zvezi z blatom, imam občutek da ji smrdi po kislem, že skozi hlače se vonja ko se pokaka.ali je to v redu?
ali katera uporablja plenice premium care- ma jaz bom znorela danes, vsakokrat ko sem jo preoblekla je bila mokra do "ušes". ali še komu tako "puščajo"?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: blato dojenčka in pleničke premium care
25.11.2010 17:27:52   
nusi
živjo.

glede plenic - nam so prepuščale vse (pampers, huggies, fixies, moltex, beautybaby, babylove in alana) razen toujours iz lidla, no sedaj sem pa itak pralne začela uporabljati in niso še nikoli prepustile (bumgenius iz org bombaža)

glede vonja - to sem tudi jaz opažala pri našem, vendar dokler ni zeleno  in sluzasto baje ni panike.

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: blato dojenčka in pleničke premium care
25.11.2010 17:56:21   
Aninchy
plenice - smo meli na začetku premiun care, smo bli zelo zadovoljniuser posted image , dobila sem dva paketa DMuser posted image , pa so mi prepuščale, tak da sem jih podarila naprej, zdaj uporabljam Pampers (kaj vem ktere, tiste v modrem paketuuser posted image ) pa so mi tudi user posted image , kolegica mi je hvalila huggies, pa mi je dala eno plenico "za probo", pa mi osebno ni bla všeč, prepuščala pa ni. Poskusla sem tud müllerjeve, ampak ponoči so nam prepuščale, tak da sem jih uporabljala sam čez dan, dokler nisem paketa porabilauser posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: blato dojenčka in pleničke premium care
25.11.2010 17:57:40   
Aninchy
aja... vonj - ne znam definirat, zdelo se mi je da zelo smrdi, ampak to ni blo nič v primerjavi s tem, kok smrdi, ko začne gosto hrano jest user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: blato dojenčka in pleničke premium care
26.11.2010 8:33:19   
kristinaj
normalno.
mi smo imeli pampers najprej rumene in potem viola in nam 99,9 ni prepuščalo

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: blato dojenčka in pleničke premium care
6.12.2010 15:21:25   
Martinčka
mi imamo pampers premium najraje ker so res na dotik tako super! tudi prepuščale so večinoma do 2m starosti ko je bilo vse bolj tekoče.. zaj zdaj v 5m še vedno ni kaj bolj črvsto ampak vseeno se pozna razlika in mi ne prepuščajo.. prepuščajo samo recimo zjutraj ko že ima npr 13ur eno plenico gor ko spančka in potem pač včasih kaj pride ven če se pokaka ko se zbudi (vedno se pokaka takrat ko se zbudi!).. pride pa kaj ven tako enkrat do dvakrat na teden ampak res samo zjutraj.. pa morem rečt da naša po 4-5x na dan kaka in nimamo problemov.. sem pa na začetku delala eno napakico... ko sem zavihke ob nogicah ven vihala da je ne bi žulilo, sem vedno zraven "poravnala" ta "ščitnik" ki drži vsebino v plenici ob straneh... zdaj pa bolj pazim da res samo zavihke poravnam, tiste gumice ali zavihke pa pustim kot so...

sem pa opazila da kdaj kaj pri hrbtu ven pride, če je npr v jajčki v avtu ali če jo jaz tako držim... pač gre očitno ta "sila" proti luknji na hrbtu, ampak ni hudega...
meni so te pleničke najboljše... :)

in kakec je meni po kislem smrdel kar do 4 meseca! hihi... ni nič narobe to... tudi je bil kdaj florescentno zelen pa ni blo nič narobe! user posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?