|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bližnja avstrijska jezera
1.8.2011 18:28:06   
tinkara333
Pozdravljeni! Radi bi šli na dopust v Avstrijo nekje ob jezero. Nismo še nikoli bili, pa me zanima, če je kdo tukaj ki je že bil in ima kakšen pedlog, kje bi bilo najboljše. Predvsem, če ima kdo kakšno izkušnjo s kakšnim hotelom ob jezeru, pa da je plaža primerna za otroke. Vem da je jezerov več, tako da mi niti ni pomembno kateri (nekje je treba začeti), samo da ni preveč oddaljeno od slovenske meje, ker sem že visoko noseča in če slučajno kaj pride bi rada bila hitro na naši strani. Hvala za trud že v naprej, LP Barbara

_____________________________

Always look on the bright side of life.....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bližnja avstrijska jezera
1.8.2011 19:29:10   
pety78
Mi gremo od 13. do 15. avgusta sem...
http://www.erlebnispark.cc/

Poglej video, zgleda super. Otroka že koooomaj čakata in imam občutek, da bo res super, če nam bo le vreme naklonjeno. Je pa 1 ura in 15 minut od nas, torej od Tržiča. Dodaj še slabe pol ure, če si iz LJ. user posted image Kako pa bo, pa lahko iz prve roke povem šele čez 14 dni.

Spali bomo pa tule, nekaj km stran.
http://www.booking.com/hotel/at/fra1-4hsta1-4ckshotel-zerza.html?aid=325630&label=hotel-239950_images-1&utm_source=tripad&utm_medium=SPPC&utm_content=images&utm_term=hotel-239950&lang=


< Sporočilo je popravil pety78 -- 1.8.2011 19:31:19 >


_____________________________



(odgovor članu tinkara333)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bližnja avstrijska jezera
1.8.2011 19:38:48   
tinkara333
Ja tole zgleda super, sam jst čisto oz skoraj nič ne razumem nemškouser posted image Kje pa je to, ob katerem jezeru, kje boste pa nočili? Mi bi šli za kakih 10 dni, zato bi rada našla kak primeren hotelček al pa kej podobnega.

_____________________________

Always look on the bright side of life.....

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bližnja avstrijska jezera
1.8.2011 19:39:54   
tinkara333
Joj se opravičujem, šele zdele mi je pokazalo celo sporočilo!

_____________________________

Always look on the bright side of life.....

(odgovor članu tinkara333)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bližnja avstrijska jezera
1.8.2011 20:07:21   
pety78
Verjetno sem vmes popravila, pa nisi videla. user posted image Kateri termin bi pa šli?

_____________________________



(odgovor članu tinkara333)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bližnja avstrijska jezera
1.8.2011 20:09:51   
pety78
To je eno jezero blizu mesta Hermagor. Poguglaj lokacijo. Je blizu Italijanske meje. Tale park je na enem delu jezera, vstopnina je 15 EUR na osebo od 3 let naprej. Vsak odrasel dobi še en ležalnik in družina en senčnik, v ceni je tudi pol ure pedolina.
Kako pa je z ostalimi kopališči okoli jezera, pa še nisem seznanjena.

_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bližnja avstrijska jezera
2.8.2011 10:39:03   
tinkara333
Naj bi šli od 11. 8. dalje. Grem danes spet v akcijo!user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life.....

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bližnja avstrijska jezera
3.8.2011 8:15:53   
sončnica14
Mogoče Klopinsko jezero (Klopeiner See). Voda je zelo topla, okoli jezera je polno hotelov (tik ob jezeru s svojo "plažo", kampov in kopališč. Mi se gremo včasih tja kopat za en dan, sedaj pa razmišljam, da bi šli za par dni v kakšen kamp.  Konkretno hotelv ne poznam (da bi ti lahko kakšnega svetovala), jih je pa veliko.
Všeč mi je tudi Milštatsko jezero pri Spittalu, tam tudi mrgoli hotelov, penzionov, privatnih sob ipd. Kot gost območja dobiš brezplačno kartico, ki ti omogoča brezplačnen vstop na urejena kopališča in tudi nekatere druge ugodnosti, tako da tudi če nisi nastanjen čisto ob jezeru (če je malo stran je seveda cenejše) imaš kopanje v jezeru brezplačno.


LP!


(odgovor članu tinkara333)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bližnja avstrijska jezera
3.8.2011 9:38:52   
tintin
klopinjsko je zelo kul! toplo, luštno...imaš tudi javno plažo...
mi smo bili lani na langsee-ju (malo do celovca naprej, šentvid ob glini) - ful ful dobro, samo ne vem če je kak hotel tam (smo gostovali pri kolegih)




(odgovor članu sončnica14)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bližnja avstrijska jezera
3.8.2011 12:40:12   
Alisa
Oj,
tud mene zanima mal o teh jezerih in znamenitosti, mi bi šli 11.8-16.8, tam nekje, iščem pa kampe ob jezeru. Če ima katera kakšno izkušno.
hvala


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bližnja avstrijska jezera
3.8.2011 21:21:00   
hubi
Jaz sem bila pri Vrbskem jezeru pri Celovcu. Ful urejen kamp, sploh sanitarije.

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bližnja avstrijska jezera
4.8.2011 8:27:22   
sončnica14
Kampov je v Avstriji ogromno, po mojih izkušnjah so zelo lepo urejeni in tudi ne predragi. V Avstriji mi je všeč, ker so "družinam prijazni". Igrala in druge zanimivosti za otroke se najdejo povsod.   

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bližnja avstrijska jezera
22.5.2012 21:12:51   
neika
a kdo ve za kak v redu kamp ob Klopinjskem jezeru?

(odgovor članu sončnica14)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...
Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?