|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bodoče nosečke s plusom oktobra
2.10.2017 9:52:50   
babysmile
NO punce, kako smo? Tale tema malo zamira. Dajte se spet malo pofočkat. Povejte kako ste. Kateri korg ste? Kako vam kaže? V katerem delu cikla ste? Dajemo malo več akcije ;) malo klepetanja, da tile dnevi hitreje minejo.. ;)

Držim pesti za vse, da bo oktober pozitiven ;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
2.10.2017 10:15:24   
Anonimen
Pa evo.. se pridruzim tudi sama, ceprav je pri meni malce zakomplicirano. :) ze pred prvo nosecnostjo sem bila aktivna na forumu, sedaj pa vidim, da res zamira.

Sem 7 mesecev po porodu (CR) in z mozem si res zeliva se eno pikico. Ze pred prvo nosecnostjo sem imela tezave. Na koncu je s pomocjo klomida uspelo v 12 krogu.. no po porodu se tezave z amenorejo ponavljajo. Ubistvu sploh ne vem, kdaj delat testke, ker sem kljub nedojenju imela samo eno M do sedaj. Tako, da tudi datuma ne morem napovedat, prav tako ne morem stet ciklov. Trenutno ne paziva en mesec. Da prav delava na otrocku pa spet ne upam reci, ker nama je ginekolog zabical da cakava vsaj eno leto. Ampak je zelja po drugem otrocku res prevelika.

Javite se se ostale. :) naj tema zazivi :)

Anonimna M.


(odgovor članu babysmile)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
2.10.2017 10:27:04   
babysmile
pozdravljena Anonimna, tudi jaz si želim še enega.

Za prvega sva se trudila 2 leti, za drugega 1 leto, sedaj je spet 2 leti že okrog od prvega kroga. Upam, da uspe s pomočjo Estime ;)

Kakšne cikle si imela pa pred zanositvijo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
2.10.2017 13:17:04   
Anonimen
Ubistvu svojih ciklov sploh nisem imela. S pomocjo Dabrostona in kasneje Clomida sem imela cikle dolge nekje 31 dni... in ze od prve user posted image pri 12ih letih sem jo imela samo ene trikrat na 28 dni.. drugace pa vedno nekje na 3-4 mesece. Potem sem jemala kt, da sem jo imela priblizno na 1m in ko sem jih nehala jemat, sem M izgubila..

Vidim, da tudi tebi ni bilo lahko. Jaz samo upam, da ce nama slucajno res uspe pred enim letom, da se lepo izide, glede na to, da sem imela CR in imam se vedno bolecine..

Anonimna M.

(odgovor članu babysmile)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
2.10.2017 13:50:15   
darja91
Zdravo. Ja res je nekam zatišje na forumu zadnjih par mesecev.

Jaz sem super, ravno iz krajšega oddiha. Sva 3.krog, in ravno v času pred ovulacijo, ki bi morala biti v naslednjih dneh. :)

babysmile kako pa si ti?
Ja držim pesti za zelen, pozitiven oktober! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
2.10.2017 13:54:59   
babysmile
Anonimna če ne uspe pred enim letom pa greš do G po Clomid ;) v katerem krogu je pa potem s Clomidom uspelo?

Darja91 jaz sem teden dni pred M - tisto najbolj mučno obdobje ;) pridno slončkajta

(odgovor članu darja91)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
2.10.2017 14:11:57   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: babysmile

Anonimna če ne uspe pred enim letom pa greš do G po Clomid ;) v katerem krogu je pa potem s Clomidom uspelo?

Darja91 jaz sem teden dni pred M - tisto najbolj mučno obdobje ;) pridno slončkajta


Ja mogoce bo res tako najbolj smiselno. Sem pa se vseeno ravno danes narocila na pregled. Ker imam se od poroda bolecine in mislim, da bi se ze moralo nehat tole... ja k sreci moram februarja (takrat bo eno leto) dat bris in bom prosila za clomid.. je pa uspelo v tretjem krogu clomida. K sreci smo ze prej vedeli kaj in kako, da smo ubistvu skoraj od prvega meseca zaceli s hormonskimi terapijami in nismo tako izgubili nepotrebnega casa :)

Anonimna M.

(odgovor članu babysmile)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
2.10.2017 17:14:10   
Anonimen
Pozdravljene.
Je tu katera ki je imela iui postopek.
4h po postopku, ko sem šla na wc, je bilo malo roza ko sem se obrisala, pa v predelu jajčnikov in maternice imam bolečine kot nekak stalen krč. Se je kateri ze to dogajalo?
Anonimna M

(odgovor članu babysmile)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
2.10.2017 17:15:53   
Anonimen
Ha ha ... nisem vidla da anonimna M že je ... bom pa anonimnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
2.10.2017 17:23:54   
madjanca
...

< Sporočilo je popravil madjanca -- 2.10.2017 17:25:58 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
2.10.2017 20:21:37   
madjanca
No pa sem se ponesreci izdala. In ocitno je bilo tako namenjeno. Ginekolog me je sprejel ze danes in me pogledal. Moji cikli so cisto ven iz ritma. Sluznica odebeljena cisto pred menstruacijo, jajcec pa od nikoder. Najprej sedaj sem dobila Dabroston, da sprozimo zadevo. Ce se u 10ih dneh ne pojavi user posted image pa grem nazaj na kontrolo... potem pa obvezno KT in se 5 mesecev nujno pocakat, preden se odlocimo za novo pikico.. kar potrlo me je vse skupaj. user posted image sem le upala na kaksne boljse novice... tako, da srecno vsem in navijam za pluske in upam, da ko se spet pojavim tu, da boste ze v bolj veselih temah..

Srecno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
3.10.2017 8:23:48   
Katte
Navijam za oktober!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
3.10.2017 10:22:46   
MartinaTaja
Pozdravljene

Moja user posted image naj bi prišla danes, iz firba sem naredila test in je -.
Nimam nobenih znakov pred user posted image vse skupaj mi je malo čudno ampak očitno bo kak dan zamudila.

Po 2 ss sem ta mesec bila 3 krog clomid, sedaj grem v 4 krog.

Naslednja user posted image bo v začetku novembra ampak bom tu skupaj z vami, da hitreje minejo dnevi

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
3.10.2017 13:36:35   
darja91
madjanca joj smotana situacija. user posted image upam da se user posted image čimprej pojavi. Držim pesti da bo vse ok

Katte hvalaa user posted image

MartinaTaja, mogoče si test delala prehitro? počakaj še kakšen dan in če user posted image ne pride še enkrat naredi.

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
3.10.2017 13:39:33   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: MartinaTaja

Pozdravljene

Moja user posted image naj bi prišla danes, iz firba sem naredila test in je -.
Nimam nobenih znakov pred user posted image vse skupaj mi je malo čudno ampak očitno bo kak dan zamudila.

Po 2 ss sem ta mesec bila 3 krog clomid, sedaj grem v 4 krog.

Naslednja user posted image bo v začetku novembra ampak bom tu skupaj z vami, da hitreje minejo dnevi


Jaz sem po clomidu imela user posted image na 31 dan in tudi test noaecnosti mi je pokazal sele 32 dan. Je pa uspelo v tretjem ciklu. Drzim pesti, da ni se vse izgubljeno user posted image

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
3.10.2017 14:01:17   
MartinaTaja
Jaz imam ciklus s clomidom od 33-36 dni, jemala sem ga 5-9 dne

Ta ciklus sem jemala pa 3-7 dni, danes je 31. dan .... bomo videli....

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
3.10.2017 15:52:34   
pika poka 1
Ojla punce!

Pri nas nič novega. M ta mesec ne pričakujem 10.10. Upam, da je ne bo user posted image
Drugače pa midva delava na drugem otročku že leto in 4 mesece. Junija sva bila sprejeta v neplodnostno ambulanto. Vse se premika zelo hitro. 19.10. imava še zadnji posvet pred dejansko terapijo.
Vseeno upam, da uspe naravno user posted image

Naj se oktober obarva v same pluseke! user posted image user posted image

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
4.10.2017 7:10:24   
babysmile
madjanca na srečo vsaj veš kaj je bila težava za bolečine. Glavo gor in v nove boje!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
4.10.2017 7:14:49   
babysmile
MartinaTaja držim pesti, da je še prezgodaj. tele tablete vseeno malo vplivajo na dolžino cikla.

PikaPoka1 potem sva pa v istem delu cikla. Jaz tudi v torek delam test - sem na Estimi in jo jemljem do 28 dne, naredim test in če je negativen prekinem in dobim M (res si želim plusek). Me pa res špika spodaj, pa prav jajčnik me boli, upam da ni vse samo stranski učinek tablet... Kakšno terapijo pa misliš da vama bo svetovalj G? Jaz sem ta mesec prvi krog Estime, naslednje mesece pa kombinacija Clomida in Estime ...

(odgovor članu babysmile)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
4.10.2017 11:53:05   
pika poka 1
babysmile, moj je imel danes androloga, ki mu je povedal, da ima malo slabšo kakovost semenčic in bi morala za naravno zanositev imet ful srečo user posted image Bo pa naju baje potisnil v skupino za IVF v začetku decembra.
19..10. torej greva skupaj na pogovor, pol naju čakajo verjetno še kakšni UZ-ji, krvni testi mogoče, pa potem te injekcije, ko se moram špikat v trebuh...decembra pa bi potem imela postopek za umetno. Tako, da če bo šlo vse po planu, bi lahko bila decembra že nosečka user posted image

Ima katera kaj več informacij o tem kaj vse me še čaka?

babysmile, kaj so to za ene tablete, ko jih moraš jest? Držim pesti, da je to špikanje razlog za nosečnost user posted image user posted image

(odgovor članu babysmile)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
4.10.2017 13:39:52   
babysmile
Pika Poka 1 ja pa ne no ;( No po drugi strani pa vsaj vesta kako sedaj naprej in če gresta res že decembra v postopek, je pa to tudi super! Mogoče boš pa res do konca leta user posted image to bi bilo super.

Estima so pa prgesteronske tablete za ohranjanje rumenega telesca (pomankanje progesterona), jemljem jih pa vaginalno

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
5.10.2017 19:59:36   
Radenska_
Pikapoka1, a si v MB?

Caka te da das kri + hormoni, mogoce tudi kt, pol pa injekcije...ne vem kaksen je protokol v LJ.
Jaz sem v MB, trenutno v spontanem postoku in cakam na punkcijo, ki bo v prihodnjih dneh.
Na drugem otroku delava dve leti.


_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu babysmile)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
6.10.2017 7:12:07   
babysmile
Radenska mi smo klepetali že 2013, ti si šla potem v postopek?

upam da punkcija uspe, pa da pride do razvoja lepih blastocist

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
6.10.2017 11:10:14   
Radenska_
Ja, tam je takoj uspelo in sept 2014 sem rodila.
Ko je bil star eno leto sva sla spet in sem bla do zdaj ze 4 al 5x noseca.
Sam gre vedno naprej....
Tako da tole bo kar morula, ker sem brez zdravil in bo transfer na tretji dan (imam eno jajcece).
To seveda, ce bo splih pocakalo do punkcije v nedeljo, ker je bil danes na uz velik ze 17 mm....

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu babysmile)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: bodoče nosečke s plusom oktobra
6.10.2017 14:48:42   
pika poka 1

IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Pikapoka1, a si v MB?

Caka te da das kri + hormoni, mogoce tudi kt, pol pa injekcije...ne vem kaksen je protokol v LJ.
Jaz sem v MB, trenutno v spontanem postoku in cakam na punkcijo, ki bo v prihodnjih dneh.
Na drugem otroku delava dve leti.



Ja v MB.
A to vse me še čaka? Ker kri sem že 2x dala. Pa 1x UZ.
Pa se to potem hitro odvije...ko se dejansko odločimo za IVF?
Ker upam, da bom res še letos user posted image

Kako pa potem poteka od injekcij dalje?

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?