|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   boga moja pupa
12.9.2006 21:50:47   
Anonimen
zdajle sem čisto pretresena..zakaj??! z mojo punco dveletno sva na kavču brali knjigice, sedela je na mojih kolenih, tako da je bila obrnjena proti meni..se pravi je jahala moje noge. malo sva še peli in se zibali in skakali, pa sploh ne pretirano, ko se začne kar naenkrat prijemat po luliki in skakati, kot takrat če te nekaj piči. tako se dvakrat trikrat prime. pa vse ok, potem pa kar naenkrat ko sem jo odožila na tla v jok in to tak tamočan in prijemanje po luliki in riti. lulika boli, srbi in tulenje, res trpeče. rečem pojdiva se umit, saj greš itak spat pa bo bolje. med umivanjem še kar jok. pa ji rečem počakaj bova pogledali. jo fliknem na kavč pogledam luliko pa se krvavo..no vse..kar dosti pa. kaj je to?? kje je bila danes mi je bila prva misel..kje sama s kakim moškim??!! nee!! cel dan je bila z mano. ima glivice in se je spraskala??!! ni videti! o sranje ko je skakala po meni se je gotovo malo raztrgala. o šit o šit. ne vem zakaj me jo to tako pretreslo..najbolj zato, ker mi je bila prva misel, kaj če ji je kdo kaj hotel. in kako morajo punčke revice res trpet če se jim te grozote dogajajo! matr da se res strinjam z jelinčičem!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 2.2.2007 18:13:09 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: boga moja pupa in prasci
12.9.2006 22:07:24   
Marogica
ja, ja....................

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: boga moja pupa in prasci
12.9.2006 22:11:19   
cmokec
Sem ravno prebrala, da bojo anonimne razkrivali, če zato ni razloga. Veselim se tvojega nicka, pa se potem pomenimo.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: boga moja pupa in prasci
12.9.2006 22:20:03   
Anonimen
čakaj malo cmokec, zakaj pa bi za tole morali razkrivati moj nick? sem koga užalila iz foruma? niti nisem ničesar spraševala, samo svoj pripetljaj sem napisala in če bi me razkrili bi bila globoko rajena, ker se počutim ful grozno ker sem dobesedno ranila na najbolj občutljivem delu svojo hči in imam že 2 uri totalen cmok v grlu, 2x sem že driskala na wcju! ja mi je že žal da sem sploh tole napisala pa samo svojo dušo sme hotela olajšat, zdej pa dobim še takle post pod nos! kar na jok mi gre! hvala za prijaznost! zdej se pa res počutim kot nek posiljevalski pedofil user posted image user posted image user posted image

moderatorja prosim za izbris posta!!!!

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: boga moja pupa in prasci
12.9.2006 22:23:18   
babylove
In kdo so potem prasci?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: boga moja pupa in prasci
12.9.2006 22:23:46   
abi
user posted image  ne se hecat s temi stvarmi!

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: boga moja pupa in prasci
12.9.2006 22:24:20   
Marogica
Čuj, ANONIMEN(to pudarjam), nehaj sekati neumnosti, to ni pravi forum. Pa da ne bom zopet začela analizirati, kaj vse v postu ne štima oz. ni možno......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: boga moja pupa in prasci
12.9.2006 22:25:09   
Anonimen
prasci so pedofili..ste mogoče to vi tu na forumu??!! se mogoče strinjate z njimi? ne bi rekla! sicer pa ne bom več komentirala!

(odgovor članu babylove)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: boga moja pupa in prasci
12.9.2006 22:27:41   
abi
samo svojo dušo sme hotela olajšat


ne razumem pa zakaj user posted image , če je pač bilo res, je to treba zdej na forum napisat.
Mogoče sm blond, ampak res, jest tega ne bi nikoli objavilauser posted image  

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: boga moja pupa in prasci
12.9.2006 22:30:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: abi

samo svojo dušo sme hotela olajšat


ne razumem pa zakaj user posted image , če je pač bilo res, je to treba zdej na forum napisat.
Mogoče sm blond, ampak res, jest tega ne bi nikoli objavilauser posted image  


ne vem zakaj..mogoče zato v opozorilo drugim kaj se lahko zgodi pri nedolžni igri. sama vem da nikol več ne bo tako na meni sedela!
ne razumem vaše reakcije??

(odgovor članu abi)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: boga moja pupa in prasci
12.9.2006 22:36:37   
nejcko
Čaki mal, meni moja tamala velikokrat tako sedi, pa se mečkava pa vezga hudiča zganjava, pa se ji še kaj takega nikoli ni zgodilo. Ne vem, no, meni je tuidi mal čudno, da bi se kar raztrgala tam spodajuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: boga moja pupa in prasci
12.9.2006 22:37:36   
cmokec
Lej anonimna, iz tega se res ni norca za delat. In jaz ti ne verjamem, čeprav bi ti pomagala, če bi ti seveda lahko. In če bi bilo res, a je potreba po anonimnosti? Jaz potrebe ne vidim, ker si vprašala za nasvet in ker si hotela druge opozorit. Vest si lahko vsaka olajša in prav je tako, samo lagati in se zmišljevati se pa ni lepo.  Pravil pa ne postavljam jaz, bom pa vesela, če bo manj uporabe anonimnosti.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: boga moja pupa in prasci
12.9.2006 22:39:29   
ona
Anonimna!Res,da smo(so) te malo napadle,a včasih glih ni vseh stvari za pisat tukaj gor!Glede otroka pa raje se malo pozanimaj in skušaj ugotovit kje in kako se je to zgodilo,ker tudi meni ni logično!V najslabšem primeru pa jo do zdravnika zapelji,nikoli se ne ve!

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: boga moja pupa in prasci-JE RES!
12.9.2006 22:49:08   
Marogica
Punce, anonimna se mi je oglasila, tako, da gre res za mamico, katere punčka je imela danes smolo.
VEč  in bolj razumljivo pa bo najbrž sama napisala.

Še enkrat anonimna, oprostiuser posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: boga moja pupa in prasci
12.9.2006 22:49:32   
Anonimen
ja pa še ful zmedeno sem napisala opažam...marogici in cmokcu sem privat pisala..prosim ne me več napadat k jokam zdej klele..kako se je res to zgodilo sem pa tut marogici napisala

ja res sem zmedeno napisala ker sem ful prizadeta. skos mi gre na jok. ja punca je že brez plenice čez dan..od  konc avgusta in je ful pridna kar se tega tiče...ne vem kako sem jo ranila..sedela mi je na nogah in k sva se guncale sem js zgleda dala enkrat preveč noge narazn pa se je mal preveč razkreknila in ji je zgleda una kožca pri vhodu v vagino mal počla. sej jutr bo vrjetn že ok, sam me je pa ful prizadel. sploh si ne morš predstavlat. evo že jokam :(((


(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: boga moja pupa in prasci
12.9.2006 22:56:18   
ona
Lepo,da si malo pojasnila okoliščine!Upam,da bo z malo vseok in da se ji vse lepo pozdravi!Sočustvujem s tabo in prosim potolaži se in upam,da bodo tudi ostael razumele tvojo situacijo!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: boga moja pupa in prasci
12.9.2006 23:31:31   
abi
Lepo,da si malo pojasnila okoliščine!Upam,da bo z malo vseok in da se ji vse lepo pozdravi!Sočustvujem s tabo in prosim potolaži se in upam,da bodo tudi ostael razumele tvojo situacijo!
IZVIRNO SPOROČILO: ona

Lepo,da si malo pojasnila okoliščine!Upam,da bo z malo vseok in da se ji vse lepo pozdravi!Sočustvujem s tabo in prosim potolaži se in upam,da bodo tudi ostael razumele tvojo situacijo!user posted image user posted image user posted image


očitno smo te res napačno razumele - res je bilo malo čudno napisano, mali želim čimhitrejše okrevanje tebi user posted image  za tolažbo. Srečno!

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: boga moja pupa in prasci
13.9.2006 0:08:01   
nejcko
Saj ne vem, kaj naj napišem ... razen, da nikoli ne bi niti v sanjah pomislila, da se lahko kaj takega zgodi.
Tvoji pupiki želim, da bi čim prej okrevalauser posted image boga revčka.


Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: boga moja pupa in prasci
13.9.2006 7:02:53   
srki
Ojoj, jaz tudi nisem vedela, da se lahko to pri tako nedolžni igri kaj takega zgodi. Te pa zastopim, da imaš ful občutek krivde, saj gre vendarle za tvoje majceno bitjece, ki ti največ pomeni na svetu. In misel na to, da si ji ti "to naredila", je zato še toliko hujša.

Saj bo, upam tudi, da punčki ne bo hudegauser posted image  

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: boga moja pupa in prasci
13.9.2006 8:26:55   
KIRA
zakaj pa ne greš z njo k zdravniku? lahko da je kaj drugega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: boga moja pupa in prasci
13.9.2006 8:32:52   
cmokec
Ja, anonimna se mi je razkrila in je ena naša draga čveka. Če katera pozna nasvet, naj ji prosim svetuje, ker je situacija resnična.

Draga anonimna. Nisem imela prav in se ti javno in iskreno opravičujem, ker sem tako reagirala. Upam, da mi oprostiš. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: boga moja pupa in prasci
13.9.2006 10:08:05   
fricka
Meni se zdi, da že mal preveč skačete na vse skupaj. Ob branju se mi ni zdelo popolnoma nič čudnega. Včasih se zgodijo tako trapaste reči, da sploh ne veš kako je to možno. Zakaj smo tako obsedeni s tem, da nas nekdo provocira?

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?