|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   boleča dojka
15.1.2008 13:30:07   
živa
Hoj!

Moj mali je star 2 meseca in pol in zadnje tri dni me na dotik precej boli polovica leve dojke. Ne boli me bradavica, pač pa celotni zunanji del dojke (če se doji, ob pritisku ipd.). Kakšnih zatrdlin ne zatipam, da bi mi zastajalo mleko, in kljub bolečini ga redno pristavljam, čez dan tudi na uro in pol, največ na tri ure, edino ponoči ga pustim, da spi. Mastitis to menda ni, ne? Sicer imam že od petka vročino (včeraj je bilo najhuje), vendar imam najbrž gripo (boleče grlo, zamašen nos, bolijo me sklepi idr. tipični znaki).

Kaj bi to lahko bilo in kako naj si pomagam?

Lp,

živa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: boleča dojka
15.1.2008 14:37:26   
Felicity


Ko sem jaz imela mastitis sem imela zatrdlino, pa dojka je bila malo rdeča in bolj topla.

Ne vem kaj naj ti rečem, kaj pa če bi poklicala G in vprašala kaj in kako?

PA srečnouser posted image

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: boleča dojka
15.1.2008 17:44:26   
duhica
Ko sem pa jaz mela mastitis, pa sem imela znake najhujše gripe. Vse me je bolelo, bila sem kot cunja, v dojki pa nobene zatrdline, le bolečina. Sem pa takrat šla na UZ, tako da je bilo potrjeno, da je mastitis. Jaz bi na tvojem mestu raje stopla do G. Samo da se prepričaš. No, pol je pa trajalo cel čas, da je vse skup minilo. AB pa sem jemala 10 dni. PA naj bo raje gripa"

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: boleča dojka
17.1.2008 22:07:31   
erna14
ojla

poizkusi cim vec dojit iz tiste dojke,probaj si spumpat cim vec z pumpico ali rocno,predno dobis vnetje.zelo pomaga masaza z cim bolj vroco vodo,pojdi pod tus in se pripogni in masiraj z vroco vodo da se ti odprejo kanali nato pa pojdi dojit ali pa si izcrpaj,pomagajo tudi topli obkladki

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu duhica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: boleča dojka
18.1.2008 9:10:02   
Anonimen
poleg naštetega še tole....dojenčka pristavljaj v t. i. položaj nogometne žoge. Da z bradico stimulira tiste predele, ki te bolijo.

Če ni mastitis ti črpanje in dojenje ne more nič škoditi, če je, pa se mu lahko izogneš.

Drugače pa se spomnim, da je mene na začetku, ko je bila user posted image novorojenček tako "cukalo" v dojkah. Kot bi nekakšni električni impulzi skozi žleze švigali. Je pa to zelo običajna reč.

(odgovor članu erna14)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: boleča dojka
18.1.2008 10:00:16   
3T
Tudi sama sem pisala na forumu že o podobni bolečini, poglej še to:
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1489905&mpage=1

V vsakem primeru, pa ti svetujem, da se obrneš na zdravnika.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: boleča dojka
18.1.2008 10:28:48   
pupa79
ojla
sama sem pri mastitisu imela znake gripe (boleče grlo, boleči sklepi, vročina), dojka me ni bolela imela sem samo rdečo.aja, pod pazduho pa mi je nastala boleča bulica. na tvojem mestu bi šla k zdravniku. jaz sem šla takrat k dežurnemu, ki me je poslal v laboratorij in se je pokazalo iz izvidov, da je mastitis in sem dobila antibiotike.čimprejšnje izboljšanje ti želim.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: boleča dojka
18.1.2008 21:30:34   
skuštrana
Ziva, mene je tudi par dni nazaj, ko je bil moj prehlad in viroza na vrhuncu bolela dojka. Točno tako kot opisuješ ti. Najprej me je bolela samo leva, potem pa še desna..Je pa po dveh dneh, ko se je moje zdravje izboljšalo minilo samo od sebe. Mogoče tudi tebe bolijo zaradi tvoje bolezni...

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu pupa79)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?