|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolečine po CR
20.11.2010 12:27:17   
klara2007
sem slab mesec po CR in imam občasne bolečine v nožnici (špikanje),prav tako sem opazila da krvavitve ni, potem pa kr naenkrat se vlije (rdeče svetlo),prav tako pa imam na levi strani od šivov navzdol do noge čudno kožo na dotik (kot da bi bila mrtva in mravlinčasta-ne znampovedat )
prosim če mi lahko katera pove ki je po CR, če ima podobne probleme...ne vem če je to ok, ali naj se grem predčasno pokazat G.
hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolečine po CR
20.11.2010 14:05:39   
Najaa
Špikanje je, ker vse gre nazaj v prvotno stanje. Mrtva koža bo pa še kar nekaj časa. Jaz sem skoraj dve leti po CR pa imam okoli rane še vedno mrtvo in na dotik mi je ful neprijetno. Pa pogosto me rana še zateguje in boli na eni strani.

(odgovor članu klara2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolečine po CR
20.11.2010 20:10:23   
Sonček in poletje
5 mesecev po CR nimam nobenih težav več. Sem si pa full masirala brazgotino, tako da ni nikjer več ˝zalepljena˝ in me ne vleče. Po vsaki operaciji je normalno, da koža ob dotiku ni več ista, včasih je lahko za vedno tako, včasih se pa to popravi. Glede sveže krvi, bi se pa jaz raje šla pokazat, če je tega veliko. 

_____________________________

Z otročičkom ljubezen dobi novo dimenzijo.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolečine po CR
20.11.2010 20:29:06   
m_o_i
spikanje v noznici?! no ja, nek cuden obcutek je bil prisoten, ampak na sramni ustnicah, ne noter...
koza oz. brazgotina je pa se nekaj casa obcutljiva, ja. mene bolj srbi kot kaj drugega. no, pa kaka dva meseca po CRju sem mogla nosit hlacke, ki imajo visji rob(cez brazgotino), ker drugace me je peklo.
krvavitev sem pa jaz imela prvo tocno tako-svetla kri, tak da sem se ustrasla, da je kaj narobe. je pa trajala mislim da 4 dni;prvi mesec sem bla v centru za nedonosencke(torej blizu zdravnikov) in so mi razlozli, da je to menstruacija ze user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Sonček in poletje)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bolečine po CR
23.11.2010 11:47:34   
pinkulja
molečine sem imela 6 mesecev

(odgovor članu klara2007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bolečine po CR
25.11.2010 8:14:46   
archie
jaz sem sedaj 2 meseca od CR, pa nimam nobenih omenjenih težav. Čišča je bil skoraj 8t, nekaj dni sem bila brez, potem sem mi je pa pojavila sveže rdeča kri. G je rekle, da je to že M.
Brazgotina me samo včasih malo srbi. Si jo pa mažem 2x na dan s kremo. občutek na koži okoli rane je res čuden... ampak nekaterim tak občutek res ostane za vedno.


_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu pinkulja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bolečine po CR
27.11.2010 9:36:19   
Žaka
Jaz sem 7 mesecev po cr.Bolečine sem imela samo prvih 14 dni. Potem nič več tudi koža okrog rane je ok. Uglavnem vse uredu.

(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?