|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolniška po LEETZ
7.11.2005 20:26:29   
pika74
Ojla,

V petek grem na LEETZ, pa me zanima, koliko bolniške ti predpišejo po tem postopku? Nekaj sem že brala na RR, vendar nekatere pišejo o 14 dneh, druge manj? Ali katera ve, koliko dajo v Ljubljani na GK?

Hvala za odgovore in lep pozdrav,

Pika74
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolniška po LEETZ
7.11.2005 20:30:36   
ElaM
Ojla, Pika.
Jest sem jo po laserju imela 3 dni in, če se prav spomnim, so tiste, ki so imele leetz dobile isto.
Drži se, pa poročaj kako boš opravila.
Bom držala user posted image .

_____________________________

:)

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolniška po LEETZ
7.11.2005 20:33:23   
ZARA
Dej nehej štrikat in mi povej kaj je to?? LEETZ ??   Al pa katera druga, če se ji da...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolniška po LEETZ
8.11.2005 9:55:51   
Anonimen
Pika74, drzi se in hitro okrevaj! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bolniška po LEETZ
8.11.2005 11:26:10   
tinkamiška
Pika, drž se stara! Ti želim, da bo hitro za tabo in potem pa naj že enkrat rata, ker šparam plac za tebe veš?

Dejmo, dejmo!!user posted image

Tinka 

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bolniška po LEETZ
8.11.2005 15:23:17   
Vilma
Mislim da je bolniška odvisna predvsem od tega, koliko tkiva ti z električno zanko - torej z lletzom - odstranijo.
Meni so ga kar precej in sem bila doma dva cela tedna in še tri dni naslednjega.
Torej veliko več kot Irmy.
So mi pa delali operacijo v Postojni.
To ti razlagam predvsem zaradi tega, ker mislim, da se bolniška precej razlikuje tudi od bolnic. Ene dajo več, druge manj.
Vso srečo v petek. user posted image
Pozdravček user posted image
Vilma

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bolniška po LEETZ
8.11.2005 15:24:22   
Vilma
Uf sem se zmotila, Irmy je imela laser in ne lletz user posted image
No v glavnem za lletz mislim da si kar 2 tedna doma.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bolniška po LEETZ
8.11.2005 19:40:58   
GoYa
Ej, pika, bom mislila nate user posted image

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bolniška po LEETZ
8.11.2005 22:09:07   
korenček
draga pika en lep pozdrav,a mi lahko poveš kaj je to LEETZ,hvala

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bolniška po LEETZ
8.11.2005 22:17:27   
san
spremenjeno sluznico na materničnem vratu, kar ti pokažejo testi PAP pri G, ti izrežejo z električno zanko

(odgovor članu korenček)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bolniška po LEETZ
9.11.2005 9:51:04   
pika74
Ojla punce!

Hvala vam za lepe besede.

Več o postopku vam povem, ko pridem nazaj, drugač smo pa imel že eno podobno debato o tej stvari:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=597318&mpage=1&key=leetz&#618915 

Pa lep dan še naprej.

Pika74
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bolniška po LEETZ
13.11.2005 12:56:36   
pika74
Ojla punceuser posted image ,

sem že nazaj in se že cartam na kavču s čokoladouser posted image .

Bolniške so mi dali 10 dni. Delal mi je pa en fejstuser posted image primarij dr. Možina. Sam postopek pa je manj boleč, kot navaden bris. Vsaj meni je bilo tako. Sestra me je tik pred posegom opozorila na to, da boli samo takrat, ko ti dajo lokalno injekcijo v maternični vrat. In potem sem ves čas čakala, kdaj bo tisto zoprno špiknilo... in očitno sem tako trpežna, da nisem nič čutila,ko je špiknil. In ko je ob meni stala sestra in me božala po laseh in me ves čas spraševala, če sem OK, sem jo vprašala, če mi že delajo... in je odgovorila - uh, je že skoraj konec user posted image . Skratka, ni bolelo. Edino zoprno je to, da potem krvaviš - baje kar 14 dni. Pa prvo noč po posegu sem malo slabo spala. Kar neka slabost in strah pred tem, da bom omedlela v lastni postelji... čudn. Drugač pa vse OK. Zdej gre samo še na boljšuser posted image .

In potem sva z eno drugo med. sestro še mal govorle v sobi, ko je ona pospravljala druge postelje... in sem ji povedala, da me čaka še IVF v bližnji prihodnosti... in je rekla - vam bo sigurno v prvo uspelo, ker ste tak pozitivčkuser posted image . In to po 5 min. pogovora. Ja upejmo, da bo res user posted image .

Skratka, zdej je to za mano. Čez dober mesec imam pregled pri operaterju (Možina) in upam, da izvidi ne bojo rakavi.

Lp
Pika74
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bolniška po LEETZ
13.11.2005 13:12:59   
Jančika_
O, Pika, super, zdaj pa počivaj! Izvidi bojo pa ziher vredu, ti jaz povem, da bojo!

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bolniška po LEETZ
13.11.2005 17:20:16   
ameli
Pika čim več čokolade, ta celi vse rane. Lepo počivaj in držim pesti, da bodo izvidi OK.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: bolniška po LEETZ
13.11.2005 17:30:25   
pika74
hvala vamuser posted image

a čokolada celi rane... grem hitr še eno Lindt 70% odpretuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: bolniška po LEETZ
13.11.2005 17:36:32   
emaa
No Pika zdaj pa le počivaj

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: bolniška po LEETZ
13.11.2005 17:45:30   
pika74
ja teta user posted image user posted image user posted image user posted image

(čestitkeuser posted image )

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: bolniška po LEETZ
13.11.2005 19:04:40   
freha
Pozdravcek Piki! Zelim ti dobro okrevanje, sploh se pa ne sekiri, izvidi bojo v redu, kr si mela komi CIN 1,2. Tud jz sem bla na tej operaciji in čakam na izvid iz bolnce, pa sm mela CIN3. Ti sporočim rezultat, ko bo. Drgač pa sm jz ene 5 dni več al manj ležala, čeprav sm se počutla ko nova. No pol sem še kak den še šparala energijo, zdej 3 tedne po, pa že hodim na telovadbo. Krvavela nisem nč, sploh pa mi je padu kamen s hrbta ko so mi to ven zrezal! Poljubček zateuser posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: bolniška po LEETZ
13.11.2005 19:17:26   
pika74
A tko prauš freha. No, pol bom pa tud jst še kr ležala. Sm mela tak čudn občutk prejle, k sm kuhala neki za jest... a veš. Mislš, da si OK, pa ko 5 min stojiš pokonc, telo prau, da ni še OK. Pa morš kr nazaj ležat. Ja, zgleda, da se zadeva kr počas cajta.

Glede krvavitve - včeri sm prou debel pogledala, k sm vidla kr ene bolj velike kose (kokr jetrcauser posted image ) krvi. No, pa dons je že mal manj. Mislm, da se krvavitev tud že mal umirja.

Bomo pa na kavču poležaval - a neuser posted image .

Dej, javi, ko boš mela izvide. Me prou zanima, kako se bo razpletl pr teb - pa držim pesti že zdej, da bojo OKuser posted image .

Lp
Pika74
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: bolniška po LEETZ
13.11.2005 19:53:26   
tinkamiška
Hoj Pika!

Sem vesela, da je za tabo in da ni bilo preveč hudo, da si zdej doma in da ti je med. sestra spet vlila upanjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lepo se cartaj in papi čokolado, pa da se hitro zaceli tam spodaj  user posted image in ja, pozitivček, seveda bo ratalo!

Lepo bodi!

Tinka

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: bolniška po LEETZ
14.11.2005 13:58:28   
SILVA-1
Pozdravljena Pika74 in ostale punce!

Forum berem vsak dan, danes sem se odločila, da se oglasim.

Pri nama s partnerjem je stvar taka. Delava na tem že 1,5 let. Stara sva 29, on 26 user posted image , (fant ima slab spermiogram). Jaz sem do zdaj imela konizacijo zaradi PAP III (l. 2000), potem letos HSG (rezultat: sum na neprehodnost jajcevodov). Mislila sem, da grem le še na laparo, potem pa mogoče bo kaj ratalo. Grem h ginekologu in pravi, da imam kar naenkrat spet PAP III in bo potrebna LEETZ user posted image , tako da mi bojo še letos takoj po menstri naredili tako laparo kot LEETZ user posted image . Groza, sploh ne morem pomisliti, da se kaj takega dogaja.

Pika74, zanima me, ali si bila naročena takoj po menstri ali si mogla kej čakat? Jaz sem se v KC že naročila za v vrsto, tudi operiral me bo dr. Možina (je tudi moj os. ginekolog).

Hvala za odgovor in lep pozdrav
SILVA


(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: bolniška po LEETZ
14.11.2005 16:47:27   
pika74
Pozdravljena Silva-1user posted image ,

A tebi se je pa ponovilo user posted image  - ja boga no.
A ni čudn. Glih takrat, k mislš, da se bo pa stvar premaknila naprej, pa pride še kej vmes in zakomplicira.
Praviš, da ti bojo delal laparoskopijo in LEETZ. Meni so laparoskopijo delali februarja letos. Ma, če pomislem, bi tud na nek način rajš vidla, da mi hkrat nardijo takrat še LEETZ, sam takrat še nism imela PAP 2. Zoprne so te stvari, ker ti vzamejo tolk in tolk časa (v službi si odsoten in to težko prenesejo), pa nenazadnje tud telo rab okrevanje. Mogoče niti ni slaba ideja, da ti to hkrat nardijo. Čeprou - nism jst dohtar - ma oni že vejo, kaj delajo.

Skratka, meni je nekje septembra ginekolog odkril PAP 2 cin 1,2 in potem so mi rekli, da bom morala na LEETZ. Ginekolog je rekel, da se to dela v prvi polovici ciklusa, to je takrat, ko je sluznica še sorazmerno tanka in zato bolj primerna za takšne posege. Enako velja za laparoskopijo. Predlagali so mi, da mi naredijo konec oktobra, pa sem potem zaradi neke odprave v Afriko prestavila za en mesec. Se pravi na začetek novembra.

Torej, če se vrnem k tvojemu vprašanju - naročena sem bila v prvi polovici ciklusa po menstruaciji. Pomoje je fajn, če je takrat nekje do ovulacije- če se le da. Drugač, pa držim pesti, da boš dobro prestala vse skupaj in da se potem nikoli več ne povrne kak PAP3. Pa da bi potem kmal tud zanosila!

Lp
Pika74
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu SILVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: bolniška po LEETZ
14.11.2005 16:49:34   
pika74
aja, sam za laparoskopijo se pa spomnem, da sm mogla kr ene par mescou čakat. 1.nov. sm se naročla, pa sm pršla na vrsto šele nekje v začetku februarja. Dej kr mal jih poklič in vpraš, kdaj lohk čimprej. Drgač znajo kej mečkat.
Bod kr trmasta.

Lpuser posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: bolniška po LEETZ
14.11.2005 17:50:07   
Biba1
Pika74 sem mislila nate čez vikend in sem vesela, da si konc s tem. Zdej se pa lepo spočij pa se še kaj oglasi!

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: bolniška po LEETZ
14.11.2005 20:36:56   
GoYa
Oj, Pika, sam da ni nič bolelo. Pridno počivaj, polno čokolade in serviranih kosil. Naj kar možek kuha, ti moraš počivat.
Ko boš pa že boljša, se pa oglasta. Da se mi ne bo teranov liker pokvaru user posted image

(odgovor članu Biba1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?