|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bonboni
6.8.2010 20:08:04   
aknela123
joj ste brezvezne, nobene nove teme ni!user posted image

no, pa bom jaz vprašala - kdaj ste dale svojim otrokom prvič bonbon?
namreč v soboto smo bli na enem rojstnem dnevu in je tam prisotnim bilo straaašno čudno, da je moj otrok, ki bo skoraj star leto in pol, prvič jedel bonbon (ne iz mojih rok, sem prepozno opazila, da bi preprečila). starejša hčera ve, da ne maram bonbonov in da jih od mene nikoli ne bo dobila. kar prinese babica na obisk bonbonov in lizalk, roma v smeti.

kako pa je pri vas?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bonboni
6.8.2010 20:10:45   
ledenaa
user posted image user posted image   In zakaj ne bi tvoji otroci jedli bonbone user posted image   zato,ker jih ti ne maraš
Sori,sam jaz bi tebi dala eno za uho,še posebno zaradi zadnjega stavka

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bonboni
6.8.2010 20:13:36   
3jeMi
pri dveh letih... pri frizerju...

meni so pa bonboni tako... so ali pa niso, mi je čisto vseeno... če jih ne dobi doma, jih dobi pa kje drugje... ne vidim pa razloga, zakaj jih ne bi smel, ker se nobene hrane ne "nažira" in tudi sladkarij ne... user posted image

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bonboni
6.8.2010 20:23:17   
Anonimen
Naša jih je pri enih dveh letih se mi zdi. Doma nimamo bonbonov, drugje jih pa tud ni hotla. Zdej ga pa kdaj pa kdaj vzame, če ji ga kdo da. Ma pa rada čokolado

(odgovor članu 3jeMi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bonboni
6.8.2010 20:29:06   
*miska.mcc*
pri nas je tako....
domen (najstarejsi, 9 let) je po mojem ze pri prvem tednu uvajanja GH dobil bonbone in cokolado. ok....jbg

tadej kmalu.....okoli enega leta
fasal je alergije (vse zive- od konzervansov, do mleka do svega i svasta..... ne krivim sladkarij zato, ampak nikoli ne ves)

pri nini pazim. ta mesec bo stara 1 leto. ja, je ze pojedla kak zele bonbon, kak koscek cokolade in smoki. tudi bobi palcke, pa cips je grickala...

ampak jaz pravim tako....(zdaj, ko sem ze tretjic mama in imam vse potrebne certifikate in deklaracijeuser posted image )
dokler otrok ne pokaze nekega interesa za sladkarije....zakaj?

moja stara mama....super zenska....moja druga mama ima v veži omaro (metka se ji receuser posted image ) in notri sladkarije.
ma je zenska ze zacela nino vodit do omare, da si izbere al piskotke, cokolado, bonboncke........

ne pravim...itak se bo basala. ampak zakaj bi se ze zdaj, ko niti ne ve kaj je sladkarija?


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bonboni
6.8.2010 20:30:41   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

user posted image user posted image   In zakaj ne bi tvoji otroci jedli bonbone user posted image   zato,ker jih ti ne maraš
Sori,sam jaz bi tebi dala eno za uho,še posebno zaradi zadnjega stavka


ja, ta je tud men mim - sladkarije v smeti metat user posted image magar jih daš sosedovim otrokom, čeprav - na splošno ni lepo da mečeš stran ali podarjaš stvari, ki so podarjene otrokom in ne tebi imho..

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bonboni
6.8.2010 20:31:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aknela1

kar prinese babica na obisk bonbonov in lizalk, roma v smeti.

kako pa je pri vas?


Vsaj mama poje.

V smeti ne bi nikoli metala.

(odgovor članu aknela123)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bonboni
6.8.2010 20:40:44   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

user posted image user posted image   In zakaj ne bi tvoji otroci jedli bonbone user posted image   zato,ker jih ti ne maraš
Sori,sam jaz bi tebi dala eno za uho,še posebno zaradi zadnjega stavka


Se podpišem,prosim.
Prvič zato,ker ravno taki otroci "ki sploh nimajo radi sladkarij",potem ponavadi pojejo ves junk food,do katerega lahko pridejo in drugič zato,ker mene osebno srce boli za vsak košček hrane,ki roma v smeti,čeprav je ponavadi že neužiten...


_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bonboni
6.8.2010 20:47:12   
Anonimen
Aja, še odgovor na vprašanje. Ne spomnim se, kdaj sem jih dajala prvič. Ne silim in ne branim ji nobene hrane - in otrok normalno je, vse po spisku. Do sladkarije ne goji posebnih afinitet.

Ti jim le brani, bodo že nadoknadili, ko bodo dobili user posted image .

(odgovor članu aknela123)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bonboni
6.8.2010 20:47:35   
arabela*
Pri tavečji smo zelo pozno dali bonbone......Ni mi preveč všeč da jih jejo otroci....Takrat je jedla neke gumijevke in se ji je seveda zaletelo,da sem jo komaj rešila.Tako sem postala seveda še bolj skeptična okol tega....trdih bonbonov pa še sedaj ne dan...pa je že pet let stara...zakaj?  Ker enostavno ne vidim razloga,da je to nuja....)))

Tamala je bo sedaj dve leti stara in je te haribo robidice...ampak pod nadzorom....user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bonboni
6.8.2010 20:49:21   
aknela123
no, da se popravim - ni da ne bi otrok dobil nič sladkega in nezdravega, dobi kak piškot, pecivo, smokije. saj sem tudi jaz sladkosned, samo bonbon mi je pač sam cuker, se mi zdi, da bi blo enako kot bi si dala žlico cukra v usta.
pač razmišljam tako, da ne želim tudi drugim otrokom nič slabega in jim zato tudi ne bom delila teh lizalk pa cukrov. včasih možeku nabašem in ga pregovorim da nese v službo vse te bonbone, saj odrasli se pa sami odločijo če jih bodo jedli.

ne vem, zakaj nekateri ljudje mislijo, da če pridejo na obisk družini z otroki, da morejo prinesti bonbone. in to za vsakega svoj pakl!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bonboni
6.8.2010 20:57:05   
Dudica1
 Pri nas sta stara skoraj 4leta in leto in pol...mlajši itak poje če dobi...starejši pa dobi če vpraša...kar tako na dosegu jih nima...mene ne moti naj ima če hoče seveda v nepretiranih količinah.

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bonboni
6.8.2010 20:57:56   
Dudica1
Aja v smeti absolutno ne bi metala...bi pojedla jaz user posted image user posted image user posted image sem magnet za sladko user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bonboni
6.8.2010 21:02:57   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Aja, še odgovor na vprašanje. Ne spomnim se, kdaj sem jih dajala prvič. Ne silim in ne branim ji nobene hrane - in otrok normalno je, vse po spisku. Do sladkarije ne goji posebnih afinitet.

Ti jim le brani, bodo že nadoknadili, ko bodo dobili user posted image .


enako. ima svoj predal že od malega, kjer so sladkarije. vedno torej ponujene. ima zdrav odnos do hrane, je vse, ne baše s sladkarijami, prej odpre vrečko, poje dva, ostalo pa ostane. bolj kot boš branila, raje jih bodo jedli. Samo da te ne bo sram na obiskih, ko jih ne boš mogla ustaviti. SAj veste tisto: naši otroci pa ne jedo sladkarij. Ja, seveda ne, če jih pa ne dobijo user posted image  inko pridejo do njih, jih ne ustaviš, so kot termiti. Poznam take.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: bonboni
6.8.2010 21:09:43   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: aknela1

no, da se popravim - ni da ne bi otrok dobil nič sladkega in nezdravega, dobi kak piškot, pecivo, smokije. saj sem tudi jaz sladkosned, samo bonbon mi je pač sam cuker, se mi zdi, da bi blo enako kot bi si dala žlico cukra v usta.
pač razmišljam tako, da ne želim tudi drugim otrokom nič slabega in jim zato tudi ne bom delila teh lizalk pa cukrov. včasih možeku nabašem in ga pregovorim da nese v službo vse te bonbone, saj odrasli se pa sami odločijo če jih bodo jedli.

ne vem, zakaj nekateri ljudje mislijo, da če pridejo na obisk družini z otroki, da morejo prinesti bonbone. in to za vsakega svoj pakl!user posted image


se popolnoma strinjam s tabo..Jaz tud ne maram tega...Bi raje sadje prinesli....user posted image  Naša petletnica je fasala previsok holesterol na račun take hrane....in je na dieti že pol leta....Zdaj smo večina na žitaricah...pa na črni čokoladi, pa sadju...pa se otrok tudi na to navadiuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: bonboni
6.8.2010 21:13:16   
Solero
Sladkor v prehrani mora biti, vendar v telesu čimbolj prijazni, nepredelani obliki. To pa bomboni seveda niso. Sadje, sveže ali suho. Za v peciva pa rjavi sladkor ali med.
Pri nas gre veliko podarjenih sladkarij v smeti, drugam niti ne sodijo. Kakšno čokolado še poližemo, če ima dovolj kakava, ostalo pa: šuk v koš.
Tudi podarjamo jih ne, razen kake res dobre čokolade.
Sva pa kar uspešno uspela zajeziti sladkarije v darilih, ko sva se za taka darila zahvalila. Beseda ni konj in vsi radi vidijo, da si darila res vesel.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: bonboni
6.8.2010 21:17:00   
ledenaa
ja od 2 bonbonov na teden bo otrok dobil holesterol in ne vem še kaj

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: bonboni
6.8.2010 21:22:25   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: Solero

Sladkor v prehrani mora biti, vendar v telesu čimbolj prijazni, nepredelani obliki. To pa bomboni seveda niso. Sadje, sveže ali suho. Za v peciva pa rjavi sladkor ali med.
Pri nas gre veliko podarjenih sladkarij v smeti, drugam niti ne sodijo. Kakšno čokolado še poližemo, če ima dovolj kakava, ostalo pa: šuk v koš.
Tudi podarjamo jih ne, razen kake res dobre čokolade.
Sva pa kar uspešno uspela zajeziti sladkarije v darilih, ko sva se za taka darila zahvalila. Beseda ni konj in vsi radi vidijo, da si darila res vesel.



Se strinjam. Moj otrok je malo čez 2 leti in še ni dobil bombona. Od sladkarij dobi čokolado, sladoled, ostalo je raje sadje.

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: bonboni
6.8.2010 21:26:00   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: aknela1

no, da se popravim - ni da ne bi otrok dobil nič sladkega in nezdravega, dobi kak piškot, pecivo, smokije. saj sem tudi jaz sladkosned, samo bonbon mi je pač sam cuker, se mi zdi, da bi blo enako kot bi si dala žlico cukra v usta.
pač razmišljam tako, da ne želim tudi drugim otrokom nič slabega in jim zato tudi ne bom delila teh lizalk pa cukrov. včasih možeku nabašem in ga pregovorim da nese v službo vse te bonbone, saj odrasli se pa sami odločijo če jih bodo jedli.

ne vem, zakaj nekateri ljudje mislijo, da če pridejo na obisk družini z otroki, da morejo prinesti bonbone. in to za vsakega svoj pakl!user posted image


se popolnoma strinjam s tabo..Jaz tud ne maram tega...Bi raje sadje prinesli....user posted image  Naša petletnica je fasala previsok holesterol na račun take hrane....in je na dieti že pol leta....Zdaj smo večina na žitaricah...pa na črni čokoladi, pa sadju...pa se otrok tudi na to navadiuser posted image


na račun bonbonov? Ja, koiko jih je pa potem pojedla?

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: bonboni
6.8.2010 21:29:47   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Solero

Sladkor v prehrani mora biti, vendar v telesu čimbolj prijazni, nepredelani obliki. To pa bomboni seveda niso. Sadje, sveže ali suho. Za v peciva pa rjavi sladkor ali med.
Pri nas gre veliko podarjenih sladkarij v smeti, drugam niti ne sodijo. Kakšno čokolado še poližemo, če ima dovolj kakava, ostalo pa: šuk v koš.
Tudi podarjamo jih ne, razen kake res dobre čokolade.
Sva pa kar uspešno uspela zajeziti sladkarije v darilih, ko sva se za taka darila zahvalila. Beseda ni konj in vsi radi vidijo, da si darila res vesel.


samo to te je pa res lahko sram. res sram. jaz, česar ne pojemo, pa pojemo zelo malo sladkarij, jaz nič, moj nič, mali po potrebi, malo, zapakiram v eno vrečko in dam romki, ko pride okoli. vidiš, romski otroci jih pa lahko jedo, pa nimajo nobenega holesterola.. zanimivo.

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: bonboni
6.8.2010 21:34:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Solero

Pri nas gre veliko podarjenih sladkarij v smeti, drugam niti ne sodijo. Kakšno čokolado še poližemo, če ima dovolj kakava, ostalo pa: šuk v koš.
Tudi podarjamo jih ne, razen kake res dobre čokolade.


No ja, daj kakšen bonbon v usta, boš boljše volje user posted image .

Ni najboljše za telesno zdravje, je pa blagodejno za tako, na splošno...

(odgovor članu Solero)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: bonboni
6.8.2010 21:35:19   
Anonimen
Pri rjavem sladkorju je potrebna previdnost. Lahko je obarvan. In potem slabši od belega.

Priporočam fruktozni sladkor.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: bonboni
6.8.2010 21:36:50   
Anonimen
No ja, daj kakšen bonbon v usta, boš boljše volje .


S tem se pa neskončno strinjam! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: bonboni
6.8.2010 21:40:17   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Solero

Sladkor v prehrani mora biti, vendar v telesu čimbolj prijazni, nepredelani obliki. To pa bomboni seveda niso. Sadje, sveže ali suho. Za v peciva pa rjavi sladkor ali med.
Pri nas gre veliko podarjenih sladkarij v smeti, drugam niti ne sodijo. Kakšno čokolado še poližemo, če ima dovolj kakava, ostalo pa: šuk v koš.
Tudi podarjamo jih ne, razen kake res dobre čokolade.
Sva pa kar uspešno uspela zajeziti sladkarije v darilih, ko sva se za taka darila zahvalila. Beseda ni konj in vsi radi vidijo, da si darila res vesel.


samo to te je pa res lahko sram. res sram. jaz, česar ne pojemo, pa pojemo zelo malo sladkarij, jaz nič, moj nič, mali po potrebi, malo, zapakiram v eno vrečko in dam romki, ko pride okoli. vidiš, romski otroci jih pa lahko jedo, pa nimajo nobenega holesterola.. zanimivo.




Jaz pa bonbone, lizike tudi raje vržem v koš in me prav nič ni sram. Če smatram da za mojga otroka ni dobro, potem tudi za drugega ni.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: bonboni
6.8.2010 21:42:36   
Anonimen
Pa še: pri nas je z bonboni tako kot z risankami. Dobi jih takrat, ko si jih zaželi. In mislim, da je zaradi tega manj zasvojen kot če bi mu prepovedovala.

Kdaj pa smo začeli z bonboni? Se ne spomnim, vem le, da so bili na začetku tisti mehki najbolj popularni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.
Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?