|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cena potrebščin za prvošolčka
14.5.2010 7:49:13   
Brinčika
Naša gre letos v 1. razred.
Zanima me okvirno koliko me bo stal nakup vseh potrebščin skupaj s torbo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
14.5.2010 8:53:08   
alda
jao, jao..tudi nas to čaka!!
Imamo pa še najstnico, ki bo jeseni v 8.razred tako da bodo stroški kar veliki.
Torbe smo gledali malo po netu in v nekaj trgovinah in  te malo boljše imajo res zasoljene cene,
tudi tam do 150,-200€.user posted image
Mislim pa da tudi  DZ, zvezki, peresnica,.....pa še 2.copati bodo tam okoli 200€, tako da bo končna cena okoli 400 evrov sam za prvošolčka user posted image
Kar veliko,..tako da govorancije o brezplačni osnovni šoli so čisto mimo,user posted image
..da pa o vsako mesečnih položnicah sploh ne govorim.....takrat se pa res začne "čaranje" s financami!
.
.
mimogrede: naš fant bi rad torbo Bat man, ..pa imajo vse super junake...sam tega nisva nikjer zasledilauser posted image

A jo je katera videla?
Hvala za namig!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
14.5.2010 9:04:45   
ljupka
Mi smo lani dal za torbo 50€ v mladinski knjigi ,in bo dobra za še dva leta,ker je tko ne nosi vsak dan!Uponedeljek v šolo,Vpetek domov!Ima pa še eno,ki je ko škatla,je bila v mulerju 10€!
Delovni zveski,smo dobili na 3 položnice,ki sem jih plačala na enkrat 75,€,ko je plačano dobiš na dom,udžbenikov ni,vsaj v naši šoli,se pa razlikuje,kaj učiteljica naroči!En zvezek za matematiko in en za risat brezčrtni,tudi nabavla učiteljica,da imajo vsi enake,peresnica in copate!
Vse skupaj nas je prišlo 150€!
Koliko boste hotele boste zapravle!

Za torbo dat 200€,se mi zdi preveč,tko jo ne nosi vsak dan domov,in v petek ko bo šla domov ,moj nese tamalo,jaz pa veliko!

Mi smo zapravli samo 150€ za vse!


< Sporočilo je popravil ljupka -- 14.5.2010 9:08:50 >

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
14.5.2010 9:14:23   
mamica2009
jaz tudi računam na 150€, s tem da torbo že ima.

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
14.5.2010 9:23:51   
urška
jaz računam okoli 70€ za delovne zvezke in knjige. torbo, peresnico in te zadeve dobi za darilo. moja sestra je en 6 delni komplet na amazanu dobila za 90€ in računam, da torba ne bo samo za eno leto.

drugače imajo pa v DZSju dokaj ugodne plačilne pogoje pri nakupu z mercator piko. v maju in junijo dajo popust in možnost plačila na obroke. Tudi torbice imajo ugodne (scout je seveda drag kot user posted image ). Hčeri od prijateljice sem Aktino kupila za 32€ (znižana iz 50€). Torba je kvalitetna, s širokimi naramnicami, ojačanim hrbtiščem in lahka. Pa tudi preveč načičkana ni.

drag šport zna bit tale šola, čeprav naj bi bilo naše šolstvo zastonjuser posted image , pa kaj čmo....

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
27.5.2010 20:36:40   
sanasan
mi smo danes dobili seznam...učbenikov nimajo, le delovne zvezke (6kom) katerih cena je cca. 60 eur. za vse ostalo sem nekako preračunala, da bomo potrebovali še skoraj 100 eur (vključno s torbo)...sem mislila, da bi lahko uporabila torbo - nahrbtnik, pa bodo imeli ob vikendih preveč stvari, se mi zdiuser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
27.5.2010 21:22:03   
@lina
na kakšen način ste dobili že seznam za prvošolčke? A ste že imeli roditeljski sestanek?

Pri nas naj bi bil uvodni sestanek šele konec avgustauser posted image  In ker najbolj sovražim tiste gužve v papirnicah konec avgusta, mi je to malo mimo, da bomo šele takrat o vsem seznanjeni... in se šele nato podali v nakupe... res mi ni to prav!
Bo treba kar malo preveriti na šoli, že vidim...

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
27.5.2010 21:29:07   
sanasan
na kakšen način ste dobili že seznam za prvošolčke? A ste že imeli roditeljski sestanek?


ja, mi smo imeli danes že 2.roditeljski sestanek in danes sta nam pedagoginja in pomočnica na sestanku dali seznam potrebščin, ki smo ga skupaj 'predelali' , otroic pa so medtem v jedilnici spoznavali bodoče učiteljice s katerimi so peli in plesaliuser posted image , nato smo pa še nekaj skupaj ustvarjaliuser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
7.6.2010 11:51:58   
Adelina
Alda, torbo Batman ima Kopija-nova.

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
7.6.2010 14:49:14   
diva 4
Mi smo lani dali za vse potrebščine , za prvi razred s torbo vred 150€.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
7.6.2010 15:01:28   
ZARA
Ne vem še vseh cen, ampak pomoje kakšnih 100€ s torbo vred. Za torbo sem prejšnji teden plačala celih 14.84 € v DZS. Bila je pa znižana 70% in potem še 30, zaradi tega, ker je lanski model in se je nihče ni ogledal. To je to.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
7.6.2010 18:23:07   
Gina
Odvisno katere delovne zvezke šola izbere, ampak vse skupaj (brez torbe), ne bi smelo biti čez 120eur, raje manj. Samo del. zvezki za 1.razred so med 45 in 80 euri, odvisno od šole do šole.

Da bi bil 400eur strošek za prvčka, kot je ena pisala, pa skoraj ne verjamem -  glede na situacijo, ki jo kar ok poznam. Računam, da bom toliko dala za vse tri otroke skupaj.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
7.6.2010 18:23:08   
Gina
pomota

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
7.6.2010 18:32:38   
Anonimen
a vi že zdaj kupujete za prvi razred? user posted image  mi bomo najverjetneje vse delali zadnje minute. čeprav, po drugi strani je to že čez tri mesece user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
7.6.2010 18:37:36   
ZARA
Ne, nič še ne kupujem. To s torbo je bil slučaj. Ne mislim pa vsega delat zadnje dni.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
8.6.2010 22:44:03   
urška
jaz sem ravno danes dobila seznam kaj bodo potrebovali. delovni zvezki me bodo prišli okoli 60€. 

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
9.6.2010 8:02:15   
sweeteka
Mi smo se odločili, da naši prvošolski kupimo torbo na koleščkih. Izbrala si je motiv Hello Kitty in sem jo naročila kar prek spleta v www.office1.si. Sem pa ugotovila, da ima Office 1 na spletu znižane vse potrebščine in tudi 5% popust na učbenike in delovne zvezke, če bi katero zanimalo ....

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
9.6.2010 8:05:08   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ne vem še vseh cen, ampak pomoje kakšnih 100€ s torbo vred. Za torbo sem prejšnji teden plačala celih 14.84 € v DZS. Bila je pa znižana 70% in potem še 30, zaradi tega, ker je lanski model in se je nihče ni ogledal. To je to.


se pravi, da je bila zastonj.

400 evrov je milijonsko pretiravanje, več kot 150 evrov nisem dala ne za prvi ne za drugi razred.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
9.6.2010 8:11:21   
muška
fak, me kar zvija user posted image , mi še nismo dobili seznama, sem pa 100%, da ne bom kupovala neke težke torbe, ampak navaden, malo boljši nahrbtnik - če ga bom dobila user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
9.6.2010 8:29:27   
*miska.mcc*
http://www.mimovrste.com/katalog/1753/start=0/solske-torbe
tukaj je dosti ugodno.

jst mam tole ogledano:

http://www.mimovrste.com/artikel/3790228233/nahrbtnik-target-trolley-ninja-tmnt-705

mamice cetrtosolcev....je primerna za 4. razred?

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
9.6.2010 12:55:17   
Adelina
Mi bomo samo za DZ dali 87€ oz. če kupim junija 83. Očitno ima naša šola seznam med najdražjimi. Torba (jo nosijo vsak dan) bo ca. 50-60€, ostalo pa verjetno še ravno toliko. Aja, za likovni pouk pa bo nabavila šola.
Pa bom kar tu vprašala. A peresnice bodo imeli tiste z barvicami in flomastri ali tiste prazne samo za svinčnike in podobno, pa barvice posebej?


< Sporočilo je popravil Adelina -- 9.6.2010 12:59:14 >

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
9.6.2010 13:33:06   
dory
mi imamo 17-ega šele roditeljski sestanek, potrebščine bom nakupila do konec junija. Torbo esprit imamo ugledano, stane 80€, dobimo jo od babice in dedka. Glede na informativni izračun vseh ostalih potrebščin nas bo prišlo cca 80€, knjige, zvezki, delovni zvezki...

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
15.6.2010 13:16:33   
luan
Evo pravkar sem v DZS kupila delovne zvezke za prvi razred in še samolepilne prozorne ovitke in sem dala 98 evrov.Imajo pa na Mercator piko kartico 5 % popusta do konec meseca na delovne zvezke in 20 % popusta na ostale potrebščine.Po ostalo pa bom šla popoldne, ko bo še sin z menoj, da bo izbral motiveuser posted image .Imajo pa različne šole različne učbenike, saj me je dvakrat vprašala katera šola in je potem po svojem seznamu nabirala jaz pa sem samo preverjala, če se ujema s tem katerega sem jaz dobila v šoliuser posted image .
Imajo pa pri nas samo en učbenik in še tega nam bo posodila šola.
Tako, da še poročam koliko nas bo prišlo še ostalo.
LP

< Sporočilo je popravil luan -- 15.6.2010 13:18:12 >

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
17.6.2010 9:10:17   
dory
Mi imamo danes roditeljskega. Jutri grem v šoping še za delovne zvezke in knjige. Jih bom vzela kar pri DZS.

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
17.6.2010 9:23:56   
luan
Evo vse skup nas je prišlo 160 evrov.Se računala, da bo več, tako da je kar v reduuser posted image .Zdaj pa sm še zavijemouser posted image .

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?