|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cepljenje za hepatitis B
7.6.2011 15:20:50   
UOBERC
Ali cepiti ali ne? Moja 6. letna hči se še ni cepila, ker je vedno takrat, ko so imeli kaj kašljala ali pa smrkala! Sedaj me pa zdravnica sprašuje, da če je ne bomo cepili, da naj podpišem izjavo. Kakšne so vaše izkušnje in kakšne so lahko posledice, če jo oz., če je ne cepim. Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: cepljenje za hepatitis B
7.6.2011 16:25:04   
BarbaraO
Jaz sem svojo starejšo sicer dala cepiti in hvala bogu ni imela nobene reakcije (menda, da jih tudi sicer na splošno ni ravno veliko) - sem se šele po cepljenju pozanimala, zakaj naj bi se otrok sploh cepil. Otrok (ali odrasel) se lahko okuži s hepatitisom B s transfuzijo, spolnim občevanjem oz. prenosom vseh telesnih tekočin. Otrok se torej lahko okuži le, če doživi prometno nesrečo v kateri od držav, kjer darovane krvi predhodno ne testirajo za hepatitis B. Tako nekako so mi raztolmačili vse skupaj. Ker mi praktično ne potujemo v rizične države, je torej tako zgodnje cepljenje nepotrebno. Mogoče bi bilo smiselno kasneje, okrog 15. leta. Kaj pa vem. Malo se še pozanimaj pri svoji pediatrinji.

_____________________________

Če imaš 3 sončke, dan ni nikoli oblačen :-)))

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cepljenje za hepatitis B
7.6.2011 16:36:06   
UOBERC
ja tudi jaz sem to brala! Pri raznih nesrečah, pa ugrizih, kasneje pri spolnih odnosih itd...... Koliko časa pa to cepivo dejansko ščiti, cel lajf?

(odgovor članu BarbaraO)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: cepljenje za hepatitis B
9.6.2011 0:47:13   
ribica.
sam toliko da veste, cepivo sploh ni nobeno zagotovilo. Je pa vse skup res za lase privlečeno, saj ste same napisane kako se bolezen dobi. Ravno zat sva midva z mojim to odklonila. MOž je nakj podpisal, amapk ne ve če je zdravnica sploh poslala kaj naprej, ker ni nobenega glasa od nikoder. Sploh ne vem kako zdaj zadeve sledijo. Midva sva bila proti, in to je bilo to.

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: cepljenje za hepatitis B
10.6.2011 22:53:48   
smeja2
ne podpisujte ničesar!!! ker vam lahko kasneje (v primeru prijave) škodi
drgač si pa vzamte 3 ure časa pa poglejte tole če ste v dvomih
http://video.google.com/videoplay?docid=-3378389197446645405&hl=en-CA#

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?