|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   clear blue-zbledel +
22.9.2013 9:23:13   
Anonimen
Zjutraj sem naredila CB, počakakala tiste 2 minute, kakor piše v navodilih in potem ugledala lep plusek(sicer rahel, a zagotovo debel plus(kot slika 3 v navodilih) in se že veselim ! In čez cca. 5 minut začne plus bledeti in 10 minut po testu le še rahel, rahel obris plusa! Sploh ne vem kaj na si mislim! Spomnem se da mi je cb že pri zaandji nosečnosti zbledel, vndar po kakšnih pol ure, nič prej! Mislite da gre za nosečnost, ali je test lažno pozitiven? Test nisem naredila z koncentriranim urinom, ker sem ponoči kar dosti pila in tudi lulala 2x ponoči!
Bom naredila še cb digital, ampak me zanima kaj si mislite? je katera imle podobno izkušnjo???
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: clear blue-zbledel +
22.9.2013 9:53:39   
banana_ana
Jaz sem si CB shranila in sem sla prav pogledat zdaj ce je zbledel - je, ampak plus je se vedno viden, ceprav veliiiko bolj bled kot je bil pred 10 dnevi. Vem pa da takrat ko sem ga delala je bil dobro viden tudi naslednji dan zjutraj.

Po moje bo kr drzal tvoj plus user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: clear blue-zbledel +
22.9.2013 11:19:24   
barbisonrisa
Skoraj 100% si noseča, čestitke! user posted image Bledenje je pa normalno. Zdaj pa hit h ginekologu na ultrazvok po prvo slikco user posted image

(odgovor članu banana_ana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: clear blue-zbledel +
22.9.2013 14:43:03   
Anonimen
Sem šla še 1x navodila prebrat, in piše če se bo 2 minutah pojavi + ste noseči in da je test veljaven 10 minut...nič pa ne piše v bledenju..najbrž je res to to user posted image . Vem da sem videla lep plus, še pogledala če sta 2 minuti okoli(tako kot piše na navodilih) in tisti lep + občudovala še par minutk, sedaj pa že dvomim v to, kaj sem sploh videla , da mogoče je test v okvariuser posted image user posted image Mogoče se mi pa že blede user posted image

(odgovor članu barbisonrisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: clear blue-zbledel +
22.9.2013 18:52:54   
Anonimen
Čestitke, skoraj sigurno si nosečka :))).
Kdaj pa si delala test, pred izostankom menstruacije, po njej?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: clear blue-zbledel +
22.9.2013 19:20:18   
Anonimen
sem naredila zdajle se cb digital in je pokazal en velik minus,zalostna :-(

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: clear blue-zbledel +
22.9.2013 20:49:38   
gomerka
Ponovi test zjutraj s prvim urinom, mogoce se ni dovolj hormona ki bi ga zaznalo tekom dneva

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: clear blue-zbledel +
24.9.2013 13:42:42   
SU
Tudi moj + na CB je zbledel... kar hitro... Nasvet: če bo +, ga hitro fotkaj... tak pa ostane za vedno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?