|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   copati za 11 letnika
24.11.2009 16:49:40   
*alja*
Za miklavža bi rada kupila vsakemu ene copate. V sorodstvu imamo 2 fanta 11 let (41 št. noge) in ene za 8 let (36 št.)

Vsi ti copati kaj sem gledala št. 41 so že čist moški. Kje naj sploh iščem kaj bolj primernega za to starost?


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: copati za 11 letnika
24.11.2009 20:33:39   
krtek 1
41 ima številko noge?!user posted image

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: copati za 11 letnika
24.11.2009 21:32:41   
gita10
Ej to pa ful dvomim da boš dobila kaj bolj otroškega. Pa sploh ne bi pasalo, da nekdo, ki ima nogo 41 nosi kaj otroškega.
Drugače pa lahko kupiš živalce v skoraj vseh trgovinah do številke 45 ampak ti povem je tako hecno tiste velike pse na nogih gledat.

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: copati za 11 letnika
24.11.2009 21:39:53   
al1*
Tudi za fante najdeš kakšne fine copate- s Simpsoni, kakšnimi avti ali kaj podobnega. Poglej v Humanicu, pa tudi Spar, lecrek ima kaj zanimivega. Jaz sem nečaku kupila št 40 lani in sicer z enimi takimi lušnimi bikci. 

_____________________________

lp


(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: copati za 11 letnika
25.11.2009 15:41:06   
*alja*
Ja 41 ima številko noge, je pa tudi velik 165 pri 11 letih. Kaj češ mal ima po očetuuser posted image

Danes sem obupala, nič nisem našla pametnega vsi copati so čist moški in sem kupila vsakemu eno majico z dolgimi rokavi za Miklavža pa jopico čez pa dobita za Božička. Copate pa naj kar sami iščejo user posted image


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: copati za 11 letnika
25.11.2009 17:40:19   
valči
Samo m alo iz konteksa;poznam tri punce,stare 8,9 in 10 let.Najstarejša ima bnogo št.40,druga 39,najmlajša se mi zdi da 37...Sem tudi jaz gledala debelo,ko sem jih videla,velike babikeuser posted image

Pomagat ti pa res ne znam s copati,žal.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: copati za 11 letnika
25.11.2009 22:41:00   
LEVOBOL
V Leclercu imajo zagotovo kakšne mehke plišaste copate (take ki zgledajo kot kakšni medvedi, psi, kremplji.....), ki so itak všeč vsem generacijam (tudi starejšim), upam da veš, kaj mislim. Taki smešni copati.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: copati za 11 letnika
28.11.2009 23:11:16   
sanja nk.
IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

Za miklavža bi rada kupila vsakemu ene copate. V sorodstvu imamo 2 fanta 11 let (41 št. noge) in ene za 8 let (36 št.)

Vsi ti copati kaj sem gledala št. 41 so že čist moški. Kje naj sploh iščem kaj bolj primernega za to starost?



41 ma nogo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?