|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cotke za dojenčka
29.10.2005 10:39:11   
chips
Punce a ste v porodnišnici uporabljale svoje stvari za dojenčka(npr. pajacki bodiji,...)ali od porodnišnice.
Jaz imam pripravljeno samo za zadnji dan o bomo šli domov.
Rodila bom pa v Celjski porodnišnici.

40t

_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: cotke za dojenčka
29.10.2005 10:53:36   
jazz
Vse imajo tam,sicer po kavbojsko ampak važno je da je tvoj in da bo lep ko bo odšel domov. Ful je fajni tisti dan ko skupaj odhajate iz porodnišnice in ko je tako lepo spedenan!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cotke za dojenčka
29.10.2005 11:12:17   
Anonimen
Ne, ne delaj tega. Boš prišla domov iz porodnišnice, ful zmatrana in cela boga, pa boš imela že gore cotik za prat.
Jaz sem sicer rodila v MB porodnišnici, pa so bili zelo lepo zrihtani, vsi v vijoličnih majčkah in rumenih pajackih. Pravi srčki! Poleg tega jaz do zadnjega dne nisem sama skrbela za Nejca zaradi slabega stanja, tako da so ga kar sestre pedenale in ga oblekle v njihova oblačilca. Ja, za domov pa sem tudi jaz nabavila čisto nove cotike.user posted image

(odgovor članu jazz)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: cotke za dojenčka
29.10.2005 13:28:01   
Dejča
V porodnišnici dobiš vse cotke in plenice ter razvlečene spalne srajce za tebe, samo za zadnji dan naj ti prinesejo oblačila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: cotke za dojenčka
31.10.2005 22:15:01   
giga
ne s sabo nosit dojenčkovih cunjic, naštimaj jih, pa ti jih bo očka prinesel, ko vaju bo peljal domov.

_____________________________

Carpe diem!

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: cotke za dojenčka
3.11.2005 8:28:57   
lumpy
Kakšno številko cotk ste pa kupile za dan, ko odhajaš iz porodnišnice? Preveč veliko verjetno ne, da ni kot en cotl - ja pa premalo pa spet ne sme bit? Koliko številka je torej najbolj primerna?

(odgovor članu giga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: cotke za dojenčka
7.11.2005 1:32:16   
KODA
Oblekice za domov za dojenčka,naj ti prinesejo zadnji dan v porodnišnico.Škoda za tam,da bi svoje oblekice uporabljala. Še zgubi se ti kaj lahko.

< Sporočilo je popravil KODA -- 7.11.2005 1:33:58 >


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?