|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cyclo-progynova
25.5.2011 9:29:09   
tonksi
Ima katera kakšne izkušnje?

Jaz sem jih dobila zaradi zelo neredne menstruacije poleg tega pa imam še policistične jajčnike vendar  bi rada zanosila.

Ginekologinja mi je dala 3 škatle, drugo naj bi začela jesti 5. dan menstruacije, sedaj pa sem v dilemi saj v navodilih piše da je potrebno imeti 7. dnevni premor. Zanima me, če se v teh sedmih dneh naprimer krvavitev pojavi (3. dan) enako 5. dan ciklusa vzamem tabletko( sem potem 8 dni brez) ali imam samo 5 dni pavze neglede ali krvavitev bo ali ne?

Kakšna izkušnja glede zanositve?

Lep pozdrav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: cyclo-progynova
25.5.2011 9:43:04   
*sanela*
Tudi jaz pijem te tabletke, ker nimam svojega ciklusa.
Spiješ vse tabletke in sedmi dan začneš z novo škatlico. Krvavitev se pojavi od 3-5 dne po prenehanju. Ne glede kolko dolgo traja M, ti zmeraj začneš sedmi dan od prenehanja pitja tabletk z novo tablico.
Kaj klomifen ti niso dali? Punce z PCO ga ponavadi pijejo.
Srečno!

(odgovor članu tonksi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cyclo-progynova
25.5.2011 10:32:32   
tonksi
Hey,

ne samo cyclo-progynova mi je dala, nič klomofena.. kontrolni pregled imam ko pojem vse tabletke..bogoče mi bo pa potem dala še klomofen..odvisno kako bom reagirala.

imaš kakšne spremembe v počutju?

Koliko časa jih ti ješ?

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: cyclo-progynova
25.5.2011 11:13:14   
*sanela*
Jaz jih jem že večkot eno leto. Pri meni je problem, da imam previsok prolaktin in nimam svojih ciklusov.
Na moje počutje niso uplivale. Ko boš te tabletke spila boš dobila še klomifen, ta pa zna malo nagajat ampak nič takega, da se nebi moglo zdržati user posted image .

(odgovor članu tonksi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: cyclo-progynova
25.5.2011 11:18:07   
tonksi
hvala za odgovor.
Ja glede počutja me najbolj skrbi zato, ker imam alergijo na hormonska zdravila ( kontracepciske tablete) -teh nisem mogla jemati ker me je grozno bolelo v črevesju :/
zato se bojim da bi tudi to kaj ponagajalo.

Držim pesti da se tudi pri tebi vse uredi.

Se matrata s prvo zanositvijo ali imaš doma že kakšnega user posted image

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: cyclo-progynova
25.5.2011 11:28:54   
*sanela*
Doma imam sinčka, kmalu bo 8 let star. Imela sem IVF postopek, ki pa je bil žal neuspešen, imam še 6 zmrznjenčkov in upam, da bo eden od njih ostal pri meni user posted image .
A si povedala g. za alergijo? Upam, da jih boš lahko prenašala!

(odgovor članu tonksi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: cyclo-progynova
25.5.2011 11:33:30   
tonksi
user posted image  za sinčka!
Ja baje so to najbolj "naravni" hormoni.

Bom že potrpela, sam da bi bil rezultat pravi.

Sem bila včeraj tako presenečena, ko mi je rekla da imam policistične jajčnike (cista pri cisti) da sem pozabila na vsa vprašanja, katera sem imela v mislih.user posted image

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: cyclo-progynova
1.6.2011 16:49:30   
barb71
Zdravo,
Po abraziji nisem dobila m, pa mi je moja g dala te tablete. V nedeljo sem vzela zadnji tablet, pa m še vedno ni. Ali je možno da je ne dobim? Rada bi jo končno dobila, da bomo lahko znova šli v IVF.
lp,

(odgovor članu tonksi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?