|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   darilo
16.11.2005 9:14:06   
Nani-nani
Zanima me kaj ste kupile svojim malčkom za prvi rojstni dan?
Babica bo kupila poganjalca. Mislila sem, da bi kupila tricikl, pa se bojim, da bo mu na spomlad premajhen.
Kaj predlagate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: darilo
16.11.2005 9:19:04   
Anonimen
ja mi smo naši kupil tricikl. mislm da ji še en čs ne bo premejhn pa je zdej stara 16 mescov. sej tut še poganat ne zna koleška sama. zdej je aktualna še una polička za nogice gor pr mir držat

(odgovor članu Nani-nani)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: darilo
16.11.2005 11:54:46   
malika
Lahko si brez skrbi, da tricikel spomladi še ne bo premajhen. Naš je star 22 mesecev, pa se še vedno veselo vozi na njem.
Drugače pa je naš dobil za prvi rojstni dan traktor s prikolico in je nanj od prvega dne čisto nor user posted image  . Ampak za tako stvar rabiš prostor in dvorišče.

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: darilo
16.11.2005 12:50:10   
Nani-nani
Kakega pa naj kupimo? A mora biti tudi gugalnik, imeti varnostni obroč? Ploščo za noge je verjetno dobro imeti, pa spet problem, saj obstajata dve vrsti plošč.
Kje ste ga kupile?
Gledala sem ga v Pikapolonici za cca. 12.000 sit.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: darilo
16.11.2005 12:51:33   
Anonimen
mi mamo takega da ima zaščitno ograjico, tamal podstavk za noge in zadej un ročaj s katerim se da šofirat. vse troje zeloo pride prov!

(odgovor članu Nani-nani)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: darilo
16.11.2005 12:57:49   
malika
Naš ima samo ročaj/palico, pa se lepo obnese, ker se mali lepo drži za bilanco od vsega začetka in je ful ponosen zraven.

Mogoče poskusi v trgovini malega posadit na tricikel z varovalom in postavkom za nogice in na enega ki tega nima,pa boš videla kje se bolje počuti in kaj vam bolj odgovarja.
Jaz vem, da bi moj dobil histerični napad, če bi moral imet kakšno varovalo okoli-divjakec pač user posted image

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: darilo
16.11.2005 13:01:55   
Anonimen
hehe malika moja pa na pol vii na uni ograjici z eno roko se drži za ograjco k bi mela roko na oknu od avta :) z drugo se pa frajrsko drži za balanco :)

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: darilo
18.11.2005 0:08:22   
KODA
Naš je dobil tricikel.Dobre dve leti se je vozil z njim.

< Sporočilo je popravil KODA -- 18.11.2005 0:09:19 >


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: darilo
18.11.2005 10:07:50   
pravljica
naša je dobila (uf kje je že to user posted image  ) tricikel...ampak jaz sem izrecno želela takšnega brez ograjice ipd in raje malo bol kvalitetnega...samo tricikel, ki je namenjen izključno samostojni vožnji otročka...niti palice nismo dokupili (je imel to možnost)...se moraš odločit, zakaj ga boste imeli - ali kot igračo, ali namesto vozička, ali res zato, da se bo otrok naučil sam gonit (tisti z ograjicami in raznimi figuricami okoli so manj okretni in težje jih je gonit - so ga imeli pri svakinji, tako da je naša mala oba sprobala in je bla ful razlika, njihov ta mali se ga ni nikoli naučil sam vozit, ga je blo treba vedno potiskat, medtem ko je večje kolo takoj sam zagonil)

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Je dojenje po enem letu še koristno za otr...
Do kdaj dojiti? Ima dojenje po enem letu še koristi za otroka? Kaj pa za doječo mamico?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?