|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   darilo za 1.roj.d.
16.9.2005 22:14:47   
žiža
Kaj ste svojim otročkom kupili za 1.rojstni dan?
Jaz sploh ne vem kaj naj ji kupiva. Se bojim, da bo že tako dobila igrač za pol stanovanja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   darilo za 1.roj.d.
16.9.2005 22:15:57   
CUKRČEK
Mi smo ji kupili zelo velik tobogan in v bodoče ji bomo zrihtali še gugalnico in peskovnik....vse to malo z zamudo za roj. dan.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   darilo za 1.roj.d.
16.9.2005 22:16:54   
urška
midva sva mu kupila kužka od fisher priceja ki ga vlečeš za vrvico in laja

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   darilo za 1.roj.d.
16.9.2005 23:02:33   
muki1
midva tudi kužka, pa žur sva ji častila

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   darilo za 1.roj.d.
16.9.2005 23:05:34   
Pi-kica 1
Midva mu nameravava kupiti kakšno igračko, ki bo oddajala glasove ali ki jo bo vlekel za sabo. Nič posebnega in dragega skratka.

LP

Pi-kica

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   darilo za 1.roj.d.
17.9.2005 17:38:09   
HuAnita
Cicibanove copatke dobi od mene.
Me pa zanima nekaj - a bi se vam zdelo bedno, če bi na vabilo za RD napisala, naj ne nosijo velikih daril in oblačil (ker teh imamo ogromno, še novih in podedovanih), ampak če je že treba, bi vsakemu napisala kakšno drobnarijo - recimo nogavičke ipd?
Vem, da je kočljivo, ampak ena sorodnica mi je tako svetovala...       

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   darilo za 1.roj.d.
17.9.2005 19:37:26   
dory
jst sem mu kupla samokolnico, lopatko in metlo...je zazgal bols k vse igrace ...pomoje taki tamiceni ze tko dobijo prevec igrac...zato poskusi s kaksno drobnarijo...itak se ne vejo zakaj gre...pa bo mogoce ze drugo leto drugac

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   darilo za 1.roj.d.
17.9.2005 21:27:06   
bskrle
Poganjalec, kocke, bundo za zimo. Če ima že vse, pa le torto.
Saj pri enem letu še ne razume vsega pompa okoli rojstnega dneva.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   darilo za 1.roj.d.
18.9.2005 0:19:43   
Jančika_
Midva mu nisva kupila čisto nič, itak je dobil ogromno stvari od povabljencev - saj mali itak ne ve, za kaj se gre.

Sva pa naredila dober žur .

HuAnita, tole je dobra ideja. Mislim, da se ne bo nikomur zdelo čudno. Dobro, jaz bi te itak vprašala, enim je pa nerodno in potem bi prinesli bohve kaj odvečnega. Po moje si vsak povabljenec želi dati darilo, ki bo prišlo prav, ne pa spet en dust-collector.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   darilo za 1.roj.d.
18.9.2005 0:25:57   
tejčica
Tudi jaz mislim da je dobra ideja kar povedat kaj otrok rabi. Mene itak vedno pokličejo, ker ne vejo kaj naj ji kupijo, pa preverjajo velikost za oblačila...

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   darilo za 1.roj.d.
18.9.2005 7:36:41   
ZARA
Magični lonček Fisher Price in eno pojoče ogledalce...

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   darilo za 1.roj.d.
20.9.2005 14:50:47   
Urša
Poganjalca.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   darilo za 1.roj.d.
20.9.2005 14:56:20   
andrejaz
Midva sva mu kupila stolček v obliki avtomobila, pa knjigice,... Pa torto in žurko,....

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   darilo za 1.roj.d.
20.9.2005 14:57:35   
Anonimen
tricikl sva ji midva kupila

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   darilo za 1.roj.d.
20.9.2005 21:48:01   
frutka_
Dobil je zabavo z baloni in girlandami pa burekom in torto, lupčka na lička, darila so prinesli povabljenci.
Za te zgodnje RD se mi zdi bolj kot samo darilo pomembno da se ima otrok fajn in da RD doživi kot nek poseben dan!

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   darilo za 1.roj.d.
20.9.2005 22:38:52   
polona2
Tricikel, pa dva žura (stresno...)...

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   darilo za 1.roj.d.
21.9.2005 12:13:03   
Tinna
Mi mu bomo v soboto častili ta pravi žur. Danes pa je dobil kužka, torto in 100 poljubčkov.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   darilo za 1.roj.d.
21.9.2005 12:45:18   
Anonimen
Naša je za rojstni dan od naju dobila oblačilca, ker še ni vedela za kaj se gre, od povabljencev je dobila: - oblačilca, pa 3.komplete za v peskovnik + samokolnico in v njej vse potrebno (tako da imamo zalogo ),žogo, nekaj denarja, tortico sonček (je v našem albumu) + žur na prostem (samo nam je vreme zagodlo ), tricikel od babi in dedija
Jaz mislim da je super da se napiše kaj naj kdo prinese da se stvari ne podvajajo, potrojijo kot pri meni - tako da drugo leto gotovo napišem kaj rabimo

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   darilo za 1.roj.d.
22.9.2005 9:53:18   
Bejba
Joj, tudi mi imamo isti problem - kaj kupiti? Vem, da se še ne zaveda, ampak to je najin zlati sonček, najin zakladek, nekaj pa že mora dobiti za 1. rojstni dan (poleg žura seveda). Ampak v čem je problem? Ima že vse . Tricikel, celo kolo za po triciklu, poganjalec (mu je ati kupil v soboto), igrač mali miljon (vse igra in vrešči, da nas že glava boli), edino za oblečt bi še kaj fajn prišlo, ampak to njemu ne pomeni kaj dosti (bolj mamici ).
Res ne vem. Po moje bo še najbolj zadovoljen s torto, ker je tak sladkosned .
Je pa res super ideja tole HuAnita, da napišeš kaj rabi (nogavic in žabic ni nikoli preveč), ampak jaz imam ful slabo izkušnjo s tem že od poroke, kjer sva v verzu napisala, da bi raje kuverto kot darilo in potem sva kasneje slišala, da so imeli svatje ful za povedat glede tega - nekateri pač. Tako, da jaz bom moji mami povedala, ona pa naj na lep način naprej pove, pa bo.
Ja, kar težko verjamem, da bo naš sonček star že 1 leto. Kako čas beži. Se ga da ustaviti?????????????????

LP; Bejba

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: darilo za 1.roj.d.
24.9.2005 10:11:31   
Anonimen
Prvi rojstni dan mora biti nekja posebnega, pa vsi ostali tudi... Vsaj pri nas je taka navada - dobi se gora igrač, pa velika žurka se naredi, strogo je prepovedano prinašati oblačila in copate in denar (za malčke), enako za miklavža in božič. Pač, taka navada in mi se je strogo držimo (imamo pa popolnoma vse na kupu) - tako, da sva z možem že začela kupovati darila za vse - miklavžu, božičku in za rojstni dan. Nekaj zadev, ki sva jih kupila (zraven so tudi darila za babice in dedke in prababice - jih potem skeširava - ampak se vsaj darila ne podvajajo): litle people vlak in garaža, zadnji telebajsek (3 že ima), poganjalec avto, klavir (ha,ha,ha), ... no, v glavnem v toysu sem skurila 270 evrov.

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?