|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   darilo za 2. rojstni dan?
4.10.2005 10:56:11   
neja.ana
Ana bo kmalu stara 2 leti. Seveda so neke ideje, kaj ji podariti, ampak vseeno me zanima, kaj starši podarjate (ste podarili oz. imate namen) 2 leti staremu otroku?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: darilo za 2. rojstni dan?
4.10.2005 11:11:04   
Pupica
Odvisno...se rada s kaimi igračami igra še posebej?
Naša npr.dojenčka vlači le kake 5 min na dan. S kockami pa se lahko igra celo uro. Sicer je stara šele 14 mes.Pa vseeno. Mogoče če ne mara ravno punčk, kake legice ali kakšno sestavljanko, ki je v 2.letu že kar zanimiva za otroka.

(odgovor članu neja.ana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: darilo za 2. rojstni dan?
4.10.2005 11:22:13   
JANAG
Mi smo tudi kupili lego kocke, pa se mi zdi, da jih je še premalo. Tako za fantka kot za punčko so primerna.
Ne samo da zida z njime, še natvarja jih na tovornjak, okoli pelje, ja tudi v voziček jih da, da se bo njegov dojenček z njimi igral user posted image

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: darilo za 2. rojstni dan?
4.10.2005 21:18:21   
elizabeta p
Naš je dobil CD, ki ga z veseljem posluša, pa knjigice ( ful rad "bere"), pa eno ladjo s kockami.

(odgovor članu JANAG)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: darilo za 2. rojstni dan?
4.10.2005 22:59:00   
tejčica
Midva sva ji kupila kuhinjico in je po dobrem letu še vedno zelo aktualna. Za vikend običajno dobiva zajtrk serviran v posteljo.user posted image

(odgovor članu elizabeta p)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: darilo za 2. rojstni dan?
6.10.2005 18:30:19   
Anonimen
Kaj pa npr. voščenke in velik blok za risanje? Ali pa prstne barve?

(odgovor članu tejčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: darilo za 2. rojstni dan?
6.10.2005 21:21:01   
elizabeta p
Voščenke ma tud ful rad, prstnih barv pa še nismo probal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: darilo za 2. rojstni dan?
3.11.2005 18:41:27   
bskrle
lego kocke, tricikel, barvice, gugalnica, sanke ...

(odgovor članu neja.ana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?