|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dežnik
1.4.2013 20:35:55   
matkica
Ker tukaj več glav ve,bi vprašala kam odložimo dežnik,v kateri smetnjak? Ker se trudimo z ločevanjem odpadkov to pa res se ne morem opredelit kam.
Hvala za odgovore in lep večer še naprej.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dežnik
1.4.2013 20:57:51   
Shorty_
po mojem mnenju gre med ostale odpadke user posted image

(odgovor članu matkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dežnik
3.4.2013 7:40:50   
Tippi
jaz bi ga spravila na stran, dokler ne bi šla naslednjič na odpad in ga tam odložila, kamor bi mi povedali stručkoti na odpadu user posted image

Če pa ne bi šla na odpad, bi ga pa položila zraven smetnjaka za mešane odpadke.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravica do krajšega delovnega časa
Veliko staršev ne ve, da lahko izkoristijo pravico do krajšega delovnega časa, pri čemer je plača res manjša, toda polov...
Znižano plačilo vrtca
Stroški plačila vrtca so lahko zelo visoki in marsikateri starš si jih ne more privoščiti, zato je še kako dobrodošla po...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?