|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Decemberčki 2021
3.4.2021 13:19:56   
Miu123
Ojla! Sem se odlocila kar odpreti temo, kajti dva dni nazaj je bil moj test nosecnosti pozitiven in tako pricakujem svojega drugega otrocka v decembru. Po mojih izracunih naj bil bil pdp 8. 12. 2021 ❤️, doma pa ze imam septembrcka 2018 🥰 V glavnem vesela bom vseh mamic decemberckov, da se malo pomenimo  😁
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Decemberčki 2021
6.4.2021 8:39:23   
Cali90
Evo še ena tukaj, ki optimistično čaka na december (uf dolga). Jaz sem sicer zanosila s pomočjo IVF postopka in moj PDP naj bi bil 10.12.2021. Za mano so sicer že tri neuspele nosečnosti, enkrat izvenmaternična in dvakrat biokemična, tako, da sem precej v strahu, da se tudi ta ne bi obdržala. Kakšni so kaj tvoji znaki? Mene precej bolijo prsi in jajčniki pa krče imam kot pri M drugega zaenkrat ni.

(odgovor članu Miu123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Decemberčki 2021
6.4.2021 12:47:27   
Miu123
O pozdravljena in čestitke 🍀 Moji trenutni znaki so zgolj utrujenost in napete prsi, slabosti nimam. Enako je bilo tudi v moji prejsnji nosecnosti, tako da nekako upam, da slabosti tudi v prihodnje ne bo. Jaz sem se ze narocila na prvi pregled, ki ga imam 30. 4., takrat bom v devetem tednu in komaj cakam :) Po eni strani se mi zdi, o kje je se ta december, po drugi pa vem, da bo en dva tri tuki.... bomo videliUpam, da vama sedaj uspe in dobita decemrcka 💚

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Decemberčki 2021
10.4.2021 10:19:43   
ljub3zen
Hej,

se vama še jaz pridružujem, saj sem včeraj zagledala plusek na testu😊🥰Po mojih izračunih naj bi bil PDP 16. december. V ponedeljek se naročim na prvi pregled😊Zaenkrat imam boleče in srbeče prsi, večkrat me boli glava (kar je sicer lahko zato, ker sem zadnja dva dni zelo slabo spala od vznemirjenja in pričakovanja dneva, ko lahko naredim test😊), malo bolj sem utrujena in upočasnjena. Slabo mi je bilo pa zaenkrat samo včeraj čez cel dan, najbolj pa dopoldne. Danes se odlično počutim 🥰

(odgovor članu Miu123)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Decemberčki 2021
10.4.2021 19:58:03   
hanna10
Hej, še ena tukaj ki je 6.4 zagledala plusek...počutim se ok razen malo mam špikanja ter jutranja slabost. Že komaj čakam december in upam da bodo vsi nasi dojenčki zdravi in da bo use ok to je moja trenutno največja želja zame je use prvič zato je vznemirjane tako toliko večje.❤️❤️

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Decemberčki 2021
11.4.2021 13:46:34   
Miu123
O čestitke obema ❤️ Pocasi se nas bo pa le nekaj nabralo 😁

(odgovor članu hanna10)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Decemberčki 2021
11.4.2021 15:07:39   
ljub3zen
Res je😊 Čestitke tudi z moje strani. In da bo vse šlo super še naprej 🤞🐞


(odgovor članu Miu123)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Decemberčki 2021
13.4.2021 11:40:34   
Rjaveocke
Pozdravljene! 🤗

Tudi jaz se optimistično pridružujem po včerajšnjem pozitivnem krvnem testu. ❤️Zaenkrat se počutim super, znaki so polne in boleče prsi, popoldanska utrujenost. Danes sem se naročila na UZ pri svojem ginekologu. Do tja je še nekaj časa, 21.5.2021 😁😁  Vsem iskrene čestitke in naj poteka vse tako kot mora. ❤️🙏🙏🙏
Lp iz Maribora 🤗

(odgovor članu Miu123)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Decemberčki 2021
13.4.2021 22:04:06   
ljub3zen
Supeeer, čestitke!!! 🥰🥳

Jaz pa sem dobila datum prvega pregleda 10. 5. in se ga tudi zelo veselim🥰

(odgovor članu Rjaveocke)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Decemberčki 2021
14.4.2021 10:18:54   
Rjaveocke
Ljub3zen tudi meni je kalkulator izračunal PDP na 16.12. 2021. ❤️ Vem, da je hitro, ampak mogla sem. 😁😁😁


Lep dan vsem!, 🤗🍀

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Decemberčki 2021
14.4.2021 12:33:37   
ljub3zen
Ja itak! Ma nič ni hitro😊🥰 Sej se bo to še spreminjalo, samo jz uživam v brskanju za takimi informacijami vseh sort😊 


(odgovor članu Rjaveocke)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Decemberčki 2021
14.4.2021 14:52:52   
Cali90
Jaz imam pa prvi pregled že naslednji četrtek, sicer na IVF kliniki. Upam, da bo vse OK enako pa želim tudi vsem vam!

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Decemberčki 2021
15.4.2021 18:44:30   
Boxy
Pišem skrajšano verzijo, ker mi je ta dolgo zbrisalo oz. je javilo napako 🥴Torej... Dve črtici sem po dveh letih akrobacij zagledala 13.4, datum poroda mi niha (kot so mi M) med 13. in 22.12 - ampak bo decembrček 😊Na prvi pregled sem naročena 11.5 - zanima me (predvsem s strani tistih, ki že imate za sabo kakšno porodno zgodbo), na katere preglede je smiselno pripeljati tudi partnerja? Pač res je vesel in ga ne želim prikrajšati za karkoli (seveda v mejah normale in v okviru koronskih predpisov). 
Hvala za vaše odgovore in vsem vse dobro 😊

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Decemberčki 2021
16.4.2021 7:39:31   
ljub3zen
Jaz sem želela pripeljati partnerja s seboj že na prvi pregled, ker slišiš bitje srčka, pa prvo UZ slikco dobiš, ampak so mi rekli, da ne more zaradi koronskih ukrepov😔🤷‍♀️


(odgovor članu Boxy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Decemberčki 2021
16.4.2021 8:35:28   
Rjaveocke
Jaz definitivno tokrat ne grem sama na pregled. Vsaj, da me zunaj nekdo čaka. 🙂 Nazadnje sem zvedela neprijetno novico in niti malo ni fajn, ko si sam v takšnem trenutku. 😔

Ampak tokrar bo vse super. 🤗🙏❤️Danes ponoči sem se tako pretegnila, da me je v desnem jajčniku močno zašpikalo. Sem se kar prestrašila, glede na to, da mi vsi skozi govorijo, da se ne smem stegovat in segat visoko po omarah. 😐  Čist sem že panična. 🙃 
Lep dan vsem! ❤️Naj pikice rastejo tako kot treba. 🙏🍀

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Decemberčki 2021
16.4.2021 13:26:09   
ljub3zen
Ali pri vas tudi niha napetost v prsih, bolečine in polnost? Kakšne dni me zelo boli in vse tišči, prsi se mi zdijo zelo polne, potem pa spet veliiiko manj. Tale hip je pa kar povsem popustila napetost v prsih in se mi sploh ne zdijo polne, pa so bile še zjutraj čisto drugačne. In zdaj me to kar skrbi, čeprav nočem, da bi me 😳 Se vam tudi to dogaja? 


(odgovor članu Rjaveocke)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Decemberčki 2021
16.4.2021 15:25:23   
Miu123
O cestitke vsem ❤️ V moji prvi nosecnosti (leta 2018) je bil partner lahko prisoten le pri nuhalni in morfologiji, ostale preglede se bila sama... vem, da je bilo taksno pravilo pri moji ginekologinji in je najbrz danes isto...Glede napetosti prsi pa se meni isto dogaja in sem sedaj tudi kaksen dan, dva ko so veliko manj napete, obcutljive... ampak bi rekla, da je to normalno ... namesto tega se mi je pa zacela rahla slabost in iz danes na jutri se mi je kava zamerila (prej sem pa spila tudi po tri na dan) :) :) 

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Decemberčki 2021
16.4.2021 21:12:45   
Rjaveocke
Ljub3zen pri meni je bilo tako, da so me po punkciji bolele bradavice, potem je nekaj dni po transferju ta bolečina minila, nato pa so prsi postale bolj polne in me do danes bolijo ob straneh, da komaj dam roke skupaj. Danes pa sem opazila, da tud ta bolečina popušča in so me ponovno začele bolet bradavice. 🤷‍♀️




(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Decemberčki 2021
16.4.2021 21:20:26   
ljub3zen
Hvala za odgovore, očitno je res običajno, da se občutki in znaki spreminjajo in nihajo. 🙏 Bom skušala manj pozornosti temu namenjati😉


(odgovor članu Rjaveocke)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Decemberčki 2021
17.4.2021 8:34:56   
Boxy
Pozdravljene punce, hvala za vaše odgovore. Me bo mož peljal na pregled, ker sem naročena ob pozni uri pa bova videla, če se bo dalo kaj na skrivaj iztržiti ali ne user posted image . Drugače je počutje mešano na žaru...Prsa me ubijajo, brez modrca sploh več ne hodim po stanovanju ker je situacija napeta in trda kot sam hudič. Ponoči slabše spim in se obračam po polžje. ker pač..ne vem podzavestno verjetno mislim da se fižolček ob mojih premikih počuti kot na ringelšpilu. user posted image Drugače pa sem že kupila kremo proti strijam, ker sem pred tem izgubila nekaj kg in obsega in sem zjutraj zaznala roza linijo na trebuhu..tako da - preventiva velja.

Želim nam vsem vse dobro, res sem vesela, da lahko s kom "poklepetam", sploh trenutno ko je fižolček pač naša mala skrivnost (moja, moževa in od psa user posted image ).

(odgovor članu Miu123)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Decemberčki 2021
17.4.2021 12:04:05   
Rjaveocke
Pozdravljene! Mene pa zanima, če katero kaj špika v jajčnikih? Mene je včeraj zvečer začelo, kot da bi mi nekaj utripalo, potem pa na vsake toliko malo. Ponoči sem slabo spala in sem vzela za vsak slučaj magnezij. Pomirilo se je, zdaj pa ponovno čutim.
Pa lep dan vsem! ❤️

(odgovor članu Boxy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Decemberčki 2021
17.4.2021 12:33:11   
Cali90
Mene je špikalo do pred par dni nazaj vsak dan, sem pila magnezij in je bilo boljše. Zdaj se je umirilo ampak mislim, da lahko pride nazaj. Prijateljica je rekla, da je tudi njo ves čas nekaj špikalo pa ima sedaj zdravega sina 😀

(odgovor članu Rjaveocke)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Decemberčki 2021
17.4.2021 17:28:15   
ljub3zen
Jaz na vsake toliko začutim malo pritiska na spodnji desni strani, sicer ne bi opisala kot špikanje, pa tudi zelo redko to začutim. Ampak špikanje je čisto normalno, vsaj tako sem že večkrat prebrala😊


(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Decemberčki 2021
17.4.2021 20:04:36   
Miu123
Punce, a ste za nosecnost povedale ze komu drugemu kot partnerju? Jaz sem v prvi nosecnosti tak cas ze povedala starsem, sedaj pa se mi sploh ne mudi, ne vem, mogoce tudi zato, ker sinu se nisva povedala, bova se malo pocakala, da bo lazje razumel :) 

(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Decemberčki 2021
17.4.2021 22:29:36   
ljub3zen
Midva sva povedala skoraj vsem🤭😊 Torej vsej bližnji družini in večini prijateljev. Sva se skupaj odločila, da kar poveva, pa kar bo, bo. V službi pa še ne, nameravam po nuhalni. 


(odgovor članu Miu123)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?