|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   deodorant
3.8.2009 11:40:00   
naomy
pozdravljene mamice,

eno vprašanje. sem nosečka, pdp  je že zelo zelo blizu... zanima me, ali lahko po porodu uporabljam deodorant za pod pazduho? kakršenkoli - brez vonja, z vonjem...

slišala sem namreč, da se ob dojenju ne sme uporabljati deodorantov, da otroček ne pride v stik s tem, čeprav sem na nekaterih seznamih za v porodnišnico zasledila tudi deodorant brez vonja...

kaj svetujete, kako ste ravnale ve???

hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: deodorant
3.8.2009 12:04:35   
kjava
Jaz sem uporabljala takega kot vedno. Saj nisem tiščala otroka podpazduho...

(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: deodorant
3.8.2009 12:04:55   
juniorka
sem bila istih skrbi kot ti.. sem pol kupila od vichy sensitive, brez vonja, pa milo za telo nevtralno brez parfumov in kremo isto kot za novorojencka.. sem porabla celo premozenje1
zdaj bom ostala pri nivei pure, pa tolk bom gledala, da ne uporabljam parfumiranih zadev. Bistvo je pa v tem, da mora mami disat po mamici, ne po parfumih, ne pa, da ne bi smela uporabljat deodoranta!
tako da kar v nabavo za nevtralnim- nektere tudi hvalijo tisti kristal, poskusi, kar ti pase...
lp in lep porod

(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: deodorant
3.8.2009 12:11:01   
Tanik
gre se za to, da nisi lih našpricana s parfumi. običajni deodorant je OK. vsaj jaz ga bom normalno uporabljala.

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: deodorant
3.8.2009 12:50:23   
kepica
Jaz bom uporabljala oz. ga že uporabljam-deo kristal v stiku, ki je brez vonja. 

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: deodorant
3.8.2009 14:05:51   
zmajči25
Jaz sem tudi takoj po porodu uporabljala tisti deodorant od Vichyja, ki je brez vonja, potem pa sem prešla nazaj na mojega, važno je, da nisi našprican s profumi in da na začetku uporabljaš čim manj parfumiranih zadev.

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: deodorant
4.8.2009 22:30:26   
akin
Kot so ostale napisale - gre se za vonj.
Ampak moja user posted image je imela toko močan sesalni refleks, da se sploh ni dala motit z nobeno vonjavo. Uporabljam sicer naravni deodorant, ki pa ima precej močan vonj.
Le enkrat ko me je presenetila in sem mogla šibat izpod tuša, da jo dam na joško, me je najprej malo povohala, ker sem ravno sveže in močno dišala po jagodah, hehe, potem pa je mirno pograbila in z užitkom pila jagodni mlekec :)

Boš videla, kako bo tvojemu otročku. Prvi dan jaz gotovo ne bi eksperimentirala z nekimi čudnimi vonjavami, ko otroček komaj pride na svet in mu ubožčku že tako ni nič jasno. Če ni najbolj priden "sesalec", bi jaz bila seveda še toliko bolj pazljiva. Potem, ko se malo navadita en drugega, pa po občutku...

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: deodorant
5.8.2009 12:02:08   
naomy
hvala za vse odgovore, mislim, da bom sedaj vedela kako ravnati user posted image

imam pa še eno vprašanje. katero kremo/losjon/mleko za telo uporabljati, da je brez vonja??? jaz takega še nisem zasledila. že sedaj med nosečnostjo imam polno strij vsepovsod in ne bi rada, da bi jih bilo po porodu še 3x več user posted image

(odgovor članu akin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?