|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dieta-17.dan
23.8.2005 22:51:04   
Mariposa
Evo punce, uradno se začenja 17.dan (zame malo manj) in sicer beljakovinski dan. Mislim, da je zadnji čas, da se tele pregrehe nehajo, pozabite na slabo vest invztrajajte naprej pri dieti. Nekaj škode je narejeno, ni pa nepopravljiva.

Jutri sem bolj na tesnem s časom, zato bom jedla 2x mešanosolato s konzervo tune. Zjutraj pa komaj čakam grozdje :sloncek:(mimogrede, če ga ima katera rada ga ima Mercator v akciji za 229/kg)

Pridne bodite:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   dieta-17.dan
23.8.2005 23:56:13   
Anonimen
Hojla, metuljček! Lepo, da si odprla temo. Pa hvala za nasvet, jutri kar drvim po grozdje.:)

In prav imaš, konec je pregreh, čas je za zresnitev.8)

Za mano je :hudicek: požrešen dan. Če sem se že odločila za prekrške, ker smo praznovali rojstni dan mojega :love: in moje mame, potem sem se konkretno prekršila. Raje ne bom pisala, kaj vse je tavalo v moj želodec, ker vam bo slabo zraven.

Torej, jutri bom verjetno preskočila beljakovinski dan in imela vitaminskega, pojutrišnjem pa se spravim spet skupaj z vami k škrobnemu. Pač enega beljakovinskega dneva ne bom imela.

Torej, recepti za BELJAKOVINSKI ali PROTEINSKI DAN:

Z: 8 kuhanih ali čez noč namočenih suhih marelic. Obvezno popijte vodo.

K: mesna solata (govedina, zelenjava)

V: manjša porcija mesne solate

Če vam to ne tekne,pa priporočajo:

kruh iz polnozrnate moke z dodanimi semeni

Evo, to je to.:rozica:

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   dieta-17.dan
24.8.2005 0:04:10   
Anonimen
Evo, naš seznam. Pripravljen, da jutri zjutraj takoj po vrsti javite svoje rezultate, pozitivne, negativne ali nespremenjene. Samo toliko, da vemo, da se še vse trudimo.

Evo nas! Kristina nas je žal zapustila, pridružila pa se je Astra, a nam ni še javila svojega cilja:

:kuza:snorlax – 30 kg
:kuza:Tanaja* - 20 kg
:kuza:Lunca1 – 20 kg
:kuza:benita – 15,5 kg
:kuza:Blacky - 15 kg
:kuza:Nia30 – 12 kg
:kuza:Mariposa – 10 kg
:kuza:Malecka – 10 kg
:kuza:Polona2 - 8 kg
:kuza:Albina - 8 kg
:kuza:mmetel6 - 8 kg
:kuza:Tjaga – 8 kg
:kuza:tik – 7,5 kg
:kuza:Meta. – 7 kg
:kuza:Moyca – 7 kg
:kuza:Tanyya – 7 kg
:kuza:brbra – 6,5 kg
:kuza:a&m – 6,5 kg
:kuza:Lara – 6 kg
:kuza:tashaia - 5 kg
:kuza:Skabi – 5 kg
:kuza:mammika - 5 kg
:kuza:Jančika – 4 kg
:kuza:lin – 3 kg
:kuza:mehurčica – 2 kg

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   dieta-17.dan
24.8.2005 0:26:11   
t_t_y
Pa dajte še mene zraven, cilj vsaj -7kg.

lp

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   dieta-17.dan
24.8.2005 0:38:39   
Anonimen
Zrihtano, dobrodošla t_t_y!:bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   dieta-17.dan
24.8.2005 1:55:41   
Tanyya
Jaz bi pa jutri jedla mc Chicken,pa solato zraven.Pa verjetn se ne sme,ane?Dons sem se pa pregrešila,cel dan sem zdržala na sadju,ob pol osmih me je pa nesel en sendviček s črnim kruhom,namazan z zdenka sirčkom in 5 kolobarjev domače salame.U kolk je blo dobr :)- Se pa tolažim s tem,da nisem pri belj in škrobnem dnevu jedla večerje.

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   dieta-17.dan
24.8.2005 6:15:21   
Mariposa
-1,5kg..Upam, da bo ta teden kaj bolje.

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   dieta-17.dan
24.8.2005 6:44:58   
Anonimen
Dobro jutro, punce. ;)

Ponosno javljam: -debela 2 kilograma :bravo:
Torej, Blacky, zabeleži prosim: Albina: -2.

No, zdaj se a že malo pozna po hlačah, me sploh ne tiščijo več...tud moj je opazu, da sem se nekej potanjšala :)-

V bistvu komaj čakam prvi vodni dan, da vidim, če res tako dobr dela, da ti kar ena kila dol zleti. Sicer bo kmalu, a ne? 5. septembra, če se ne motim?

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   dieta-17.dan
24.8.2005 6:48:13   
tjaga
Ja se vidi, da nimam nobenega časa in volje. Samo ste mi pa dale zdajle kar malo zagona in po nekajdnevnem prenažiranju stopam ponovno z vami v boj.
Zadosti imam obljub sama sebi. Grem v akcijo.
:kava::kuza::kava::kuza:

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   dieta-17.dan
24.8.2005 7:43:51   
muki1
Punce, kolko ste že kaj shujšale, dajte povedat, da vam bom fovš.:kava:

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   dieta-17.dan
24.8.2005 7:44:05   
Anonimen
Ja, tjaga, kar daj, saj ni tako težko. Boš videla, kako boš zadovolja sama s sabo. ;)

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   dieta-17.dan
24.8.2005 9:12:05   
Anonimen
Muki, zaenkrat 4 kilograme ;)

No, kaj je, ljubice, se boste kaj vagale al kako :zmeden2:

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   dieta-17.dan
24.8.2005 9:16:42   
biba77
Pri meni je danes komaj 5. dan, tako, da se se ne vagam.

Mislim, da bom to naredila sele po prvem vodnem dnevu. Do takrat pa bodo oblacila merilo mojega uspeha. :)

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   dieta-17.dan
24.8.2005 9:19:04   
biba77
Al bina v kakem casu si sla 4 kg dol?

Ce se ne motim si pa res!!!!! pridna.

Meni je pred leti uspelo v treh mesecih it 16 kg dol. In vecina je sla po prvem vodnem dnevu. Ti pa 4 ze takoj pred prvim vodnim dnem... :bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   dieta-17.dan
24.8.2005 9:26:17   
Anonimen
Ja, Astra, v 16 dneh a ne? ;) Zato pa komaj čakam prvi vodni dan, da vidim, če gres tako hitro :zmeden2:

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   dieta-17.dan
24.8.2005 9:27:13   
Anonimen
Albina, bravo, čestitke!:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Albina je shujšala 4 kg od 8.8.2005 dalje, ko smo pričele z dieto.

Jaz pa žal ne morem javiti nobenega pozitivnega rezultata, shujšala sem le za 0,3 kg, kar pa ne bom beležila. Je kriv včerajšnji dan, tako da me je to sedaj tako razkurilo, da grem v nove boje totalno oborožena z voljo.:grrr::grrr:

torej, do sedaj, od 8.8., sem shujšala 2,3 kg.

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   dieta-17.dan
24.8.2005 9:39:02   
biba77
Ja, Blacky, saj to tudi ni slabo. Ce bos sla do konca tako... :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   dieta-17.dan
24.8.2005 9:45:46   
snorlax
Hojla!

Ponosno javljam, da mi Blacky zbriši rožico in mi pripopaj ploskajočega smajlija. Pravkar sem bila na vagi -2 kg. Samo še 28.:((:((:((


Danes bom verjetno hrenovko in solato. A je to vredu?

L.p.:metulj:

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   dieta-17.dan
24.8.2005 9:49:24   
Anonimen
Ja, snorček, je v redu. Zraven lahko še kuhano zelenjavo, pa dva deci čiste juhe po kosilu.

Jaz bom danes pečen piščanji file, huhan brstični orhovt, pa kuhano cvetačo, pa zeleno solato pa dva deci juhe čez. Za zajtrk sem en grozd in ker bo kosilo šele okoli 16-tih bom okoli 13-tih še eno jabolko.

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   dieta-17.dan
24.8.2005 9:53:06   
biba77
Jaz pa sem imela za zajtrk 2 nektarini, za malico imam 3 slive, za kosilo (ki pa bo komaj med 16. in 16.30; zal!) pa sem vceraj naredila belo piscanjcje meso v omaki s paradiznikom in korenckom (brez moke) + zelena solatka z jajcko. Pa se za vecerjo bo dovolj...
Kje se je 16.30 :zmeden2::zmeden2::zmeden2:?

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   dieta-17.dan
24.8.2005 9:56:22   
muki1
Dobre ste, babe, čestitam vsem,ki vam je že 18 dni uspelo. Jaz ne morem biti lačna, se mi kar meša, kako hudiča vam uspe zdržati ob tako malo hrane? mislim, meni je to premalo, ko tako malo berem vaše poste, kaj jeste.
Držim pesti, boste potem vse suhe in zadovoljne, pa bomo en tak suhi srečen forum ;), .

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   dieta-17.dan
24.8.2005 10:20:36   
biba77
Saj pa nobena ni lacna. Vsaj jaz nisem.
Hrane sploh ni malo. Je pa res, da pac ne mores ravno tisti trenutek, ko ti zapase necesa na vrat na nos dati v usta. Si tisto drug dan privoscis. Pac malo samokontrole. :)
Jaz se pri kolicini niti ne omejujem nevemkako... :zmeden:

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   dieta-17.dan
24.8.2005 10:32:07   
Teni_
Jaz pa začnem enkrat po porodu. Hvala bogu, mi grejo kg hitro dol,če se le zraven spravim. Sem ze hujšala po tej dieti in sem v mesecu in pol šla dol 8 kg. Potem pa sem obupala. Bo pa treba po porodu shujšat vsaj 30 kg, če pa bi hotela prit na kg, ki sem jih imela pred 3 leti pa še kakšno kilo več. Groza,ne? Lp,Mojca:nosecka:

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   dieta-17.dan
24.8.2005 10:33:21   
tanaja*
blacky meni lahko odšteješ še pol kile :(. Lahko bi blo boljš....:(

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   dieta-17.dan
24.8.2005 10:45:04   
Anonimen
Čestitke, Tanaja*, si se že premaknila na seznamu nižje.:bravo:

(odgovor članu Mariposa)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nosečke in COVID.
пеперутка16

Nosečke, ste se cepile proti COVID?

Da. (29%)

Ne. (71%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!