|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dieta 85. dan
31.10.2005 6:17:15   
Anonimen
Jutro.

Počasi se bo treba psihični propravit na jutrijšnji sadni in potem vodni dan user posted image  Ampak do kona samo še pet dni, kar pomeni da tole nedeljo že lahko skuham tisto domačo govejo juhico user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dieta 85. dan
31.10.2005 7:51:32   
Anonimen
Po mojem vodnem dnevu, ki mi je, mimogrede, postal mala malica, sva sedaj na različnih dnevih. Jaz imam danes škrob. Bom skuhala rižoto, ker to je ena od treh jedi, ki jo moje malo sladko dete je. Meni sicer posebej riž brez mesa.
Edino ni mi še jasno, kako bom meso narezala z eno roko. Mogoče bi pa s sekiro šlo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dieta 85. dan
31.10.2005 8:08:47   
Anonimen
Ja, s sekirco gre, samo pazi na prste - preostale user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dieta 85. dan
31.10.2005 12:32:37   
Jančika_
Par dni nazaj sem obljubljala sliko torte. Evo, je v albumu.




< Sporočilo je popravil Jančika -- 31.10.2005 12:34:38 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dieta 85. dan
31.10.2005 15:22:45   
bobek05
Zdaj sem se pa res zaklela, da novembra zopet začnem z dieto... pavza mi je supet pasala...user posted image najbolj smešno je pa to, da se nisem nič zredila, jedla pa sem prosto po prešernu user posted image (niti dnevov se nisem držala, pa vse sem skupaj mešala), kvečjemu je šla kakšna deka dol user posted image

ampak rada bi še kak mesec vztrajala, ker potem pridejo božični prazniki in novo leto in same dobre stvari za jest..user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dieta 85. dan
31.10.2005 16:35:00   
Anonimen
U, Jančika. dobra slika. Torta tudi.
Bobek05, super, da te imamo nazaj. Samo če boš nadaljevala z žrtjem prosto po Prešernu, ne vem, kako dolgo boš lahko zdržala na itsi teži. Da ne bi poptem kar naenkrat začelo lesti gor in bi nazadnje pristala težja kot pred dieto. Tega je mene najbolj strah, zato upam, da bom po dieti lahko še naprej ločevala, da me ne bo preveč premamilo vse dobro ob raznih zmiksanih okusih.
Meso mi je prišla zrezat mami.user posted image

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dieta 85. dan
31.10.2005 16:42:41   
Anonimen
Tako, jaz sem si tudi novo slikico dala. Saj res konec koncev Tibor ni Splišni (ampak malo za zraven pa še mora biti).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dieta 85. dan
31.10.2005 19:34:36   
bobek05
splišni, supet slikca... sem morala 2x pogledat, da sem se prepričala, da si ti user posted image
ja, pri  meni pa mora slikca kar ostat Anej (mogoče bi lahko zamenjala s kakšno novejšo), ker "bobek" je v bistvu Anej oz. je BIL on, ko je bil še čisto mala pikica v mojem trebuščku, pa ga je ati ves čas klical BOBEK (ko še nisva vedela za spol)

ja, zdaj sem pa res rekla, da je dovolj... smo grešili, se kesamo, zdaj pa dalje... splišni, zakaj se bojiš, da boš po dieti šla nazaj gor? jaz sem pred nosečnostjo bolj ali manj držala iste kile (+/-2kg) pa sem jedla prosto po prešernu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dieta 85. dan
31.10.2005 20:27:20   
Anonimen
Aja, to je potem druga stvar. Jaz sem v zadnjih desetih letih, ne boš verjela, pridela 30 kil.

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?