|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   digitalna kamera
9.11.2005 14:06:07   
tinkamiška
Hojla!

Sem se znašla v dilemi in ne vem katero digitalno kamero kupit. Izbiram med dvema JVC kamerama.

Razlika med JVC GR-D290 in JVC GR-D93:

-          GR-D290 ima boljši optični zoom (25x), GR-D93 (10x)
-          GR-D290 ima boljši digitalni zoom (800x), GR-D93 (700x)
-          GR-D290 ima slabšo memory still resolucijo (0,79 megapixl), GR-D93 (1,92 megapixl)
-          GR-D290 ima maksimalno memory still image size (1204x768), GR-D93 (1600x1200)
-          GR-D290 ima slabšo CCD resolucijo (800 megapixl), GR-D93 ( 1330 kilopixl)
-          GR-D290 ima boljše leče ( 2,2-55 mm), GR-D93 ( 3,8-38 mm)
-          GR-D290 ima slabši filter diameter (27 mm), GR-D93 ( 30,5 mm)
-          GR-D290 ima hitrost snemanja SP, GR-D93 pa SP in LP
-          GR-D290 nima image stabilizatorja, GR-D93 ga pa ima
-          GR-D290 ima spominsko kartico MMC in SD, GR-D93 pa MMC
-          GR-D290 ima Input Interfaces S Video (• Composite (Video) • Audio (RCA) • FireWire / DV / iLink), GR-D93 pa ima poleg tega še USB
-          GR-D290 ima slabšo baterijo (1,42 ure), GR-D93 ( 1,58 ure)
-          Pri opremi, ki jo dobim zraven je pri GR-D93 litium baterija in pokrivalo za leče
-          Cena GR-D290 je 499eur, GR-D93 pa 549 eur

Prosim za vaše menje, res vam bom hvaležna, ker že par dni tuhtam kako se naj odločimuser posted image

LP,
Tinka

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: digitalna kamera
9.11.2005 14:25:28   
dix
Jaz ti bom samo nekaj gkede optičnega zooma povedala.

Mi smo enkrat imeli doma na testiranju Canonovo dig. camero ki je imela 10x optični zoom. Pa sem se malo na dvorišču igrala z njo in sem hotela zoomirat kamen na tleh iz stoječega položaja da bo od čist blizu. Pa sem bila krepo razočarana, sploh se kaj dosti ni zoomiralo ker je 10x optični zoom bistveno preslab, če mi je mali pobegnil sem mola peš za njim ker je bil zoom slab.

Sedaj imamo sony-jevo ki ima 20x zoom in lahko špijuniram sosede kaj delajo na cca. 200 m oddaljenem dvorišču. če mene vprašaš, bi jaz vzela tisto z boljši zoomom ali pa poiskala kako drugo z vsaj 20x zoomom in se pol dalje odločala.

to je samo moje skromno mnenje.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: digitalna kamera
9.11.2005 14:32:18   
tinkamiška
Dix, hvala, sej mene tudi najbolj mede tale optični zoom, ker vem, da je precej pomemben, me pa moti resolucija, ki je pri tej kameri slabša, pa baje, da je fan, če ima stabilizator,... mah kaj pa vem, jst bi združla obe kameri skupaj, pa bi dobila tako kot bi jo mela, pa po taugodnejši ceniuser posted image

LP,

Tinka

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: digitalna kamera
9.11.2005 19:04:36   
dix
Kaj pa kaka druga firma? Sony, Canon, Samsung... Kamer je na tone, samo malo je treba brskat.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: digitalna kamera
9.11.2005 20:55:13   
Anonimen
Sony-evo žepno priporočam - zelo zadovoljna

(odgovor članu dix)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?