|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   do kdaj dojenje ponoči
24.4.2011 22:05:31   
lipikica
mamice, do kdaj ste dojile ponoči'  in kako se odneha.. no, če otrok sam ne neha....
slišala sem za to da so jim mamice dajala ponoči piti vodo in so se potem otročki odvadili zbujat ker vode niso pogrešali.. oz se jim ni splačalo... se zbujat za vodo..... " mi še ponoči papa pa mislim da bi bilo počasi dovolj. tak fajn urnik je imela, zbujala se je ok 2, 3 zjutraj sedaj pa že ob 24h in potem ok 4h. pravijo da naj podaljšujejm s dajanjem dude pa to ne gre, kar izpljuni

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: do kdaj dojenje ponoči
25.4.2011 8:45:50   
Sacherca
Koliko pa je dete staro?

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: do kdaj dojenje ponoči
25.4.2011 8:51:19   
juhica
Moj je sam nehal pri trinajstih mesecih, čez dan pa se je sam nehal dojiti en mesec prej, počasi mi je tudi mleka zmanjkalo, edino po ene dveh tednih sem imela napad mleka, je šlo s črpalko ven... Moj tudi nikoli ni želel dude, pa tudi flaške ne, no ko je nehal z dojenjem, je zamenjal za flaško, zbuja se pa še zdaj, sicer pa  načeloma enkrat na noč, pri skoraj treh letih... Če sem mu kdaj prej ponudila flaško, je bil jezen user posted image , zdej je pa vesel - no že eno leto skoraj pije iz kozarčka...

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: do kdaj dojenje ponoči
25.4.2011 9:20:55   
m_o_i
ko je lacen, mu dam jesti-torej ponoci dobiva flasko user posted image
se ne obremenjujem s tem, kdaj so sosedovi otroci nehali jest ponoci...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: do kdaj dojenje ponoči
25.4.2011 9:48:54   
Precious
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

ko je lacen, mu dam jesti-torej ponoci dobiva flasko user posted image
se ne obremenjujem s tem, kdaj so sosedovi otroci nehali jest ponoci...


Enako

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: do kdaj dojenje ponoči
25.4.2011 20:44:07   
lipikica
6 mesecev ima. je tako da res je nimam namena dojit še takrat ko pojdem v službo. in kakor poznam mamice ok 6 meseca kar nehajo dojit ponoči, ne vem kako jim to uspe

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: do kdaj dojenje ponoči
25.4.2011 20:55:18   
ronja
Dokler ti ne dojadi. pri meni je bilo to pri taprvi pri 1 letu, ker sem bila že 3 mesece noseča in ker sem šla v službo in non stop bruhala...
Pri drugi kasneje, ker nisem bila noseča in mi ni bil tak problem se zbujat. Je sama nehala, precej pozno.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: do kdaj dojenje ponoči
25.4.2011 21:25:23   
nusi
ja moj se je skor sam odvadil, no malo sem mu pomagala user posted image in sicer tako, da sem mu dala vodo, oz. pozimi topel čaj. Samo itak se ni velik ponoči dojil, če bi se non stop priklapljal ne vem kako bi bilo. Probej in boš ugotovila kako vama gre, sicer sem tudi jaz upala, da čimprej skenslamo nočno dojenje, samo če ne bi šlo bi rajš malo ponoči podojila, kot pa cele noči korakala z jokajočim otrokom.

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?