|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dobro jutro...
28.2.2005 7:19:38   
simi73
jutro vsem skupaj...
sem po enem tednu spet na delovnem mestu:( ja konec počitnic:grrr: moram povedat, da sem prejšnji teden ugotovila, da sem prava odvisnica od RRja - ker me je računalnik doma tako zafrkaval, da nisem mogla na net sem bla ful besna:grrr::grrr:
danes pa ugotavljam, da ste toliko napisale, da bom rabila skoraj cel teden, da vse preberem:)

Za začetek delovnega tedna vam pošiljam samo en mrzel pozdrav iz Celja, pa da bi bilo ta teden čim več novih :nosecka:

lp, simi73:metulj::pujs::rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   dobro jutro...
28.2.2005 7:37:20   
emaa
živjo, jaz sem se prvlekla do službe, pa upam, da danes ne bo tako noro kot je blo prejšnji teden, ko še sendviča nisem utegnila v miru pojest. Simi a boš dobila bralno značko, ko nas prebereš?:)-
LP

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   dobro jutro...
28.2.2005 7:39:04   
AKŠ
dobro jutro pupe.....tudi jaz sem že tukaj....zaspana, ampak saj bo...ko se dobro prebudim....

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   dobro jutro...
28.2.2005 7:39:15   
Urša76
jutro, punce moje!

kaj naj vam povem...

jaz = :love::love::love::love:...:love::love::love:...:love::love::love:...:love::love::love: itd do neskončnosti...


rok = :love::love::love:...:love::love::love::love:...:love::love::love::love:...:love::love::love: enako do neskončnosti...


sva se odločila, da zgradiva svoj love story s trdnimi temelji, t.j. na osnovah prijateljstva. ker, prijateljstvo je most ljubezni (kot pravi rokec).

ojoj, jaz sem čist fertik :love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love:


hvala vsem, ki ste z mano, ki držite fige, stiskate pesti, mislite name...

želim vam en lep prijeten zaljubljen dan...

do pomladi pa je samo še 20 dni...

rada vas imam,
:love:urša

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   dobro jutro...
28.2.2005 7:42:46   
biba77
Dobro jutro!
:bravo::bravo: Ursa76!
Simi, kar pogumno med vrstice! :)-:)-
Jaz se bom zdaj podala v avanturo z likalnikom. Grooozaaa. Imam dopust, delala pa bom ceeeli dan...:zmeden:
Se vam vmes kaj javim...
:rozica::miska::miska::miska::rozica:

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   dobro jutro...
28.2.2005 7:46:12   
Urša76
Astra, dej prnes cote v šk. loko, jaz imam preveč energije, bi končale v kake pol urce...;)

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   dobro jutro...
28.2.2005 7:50:04   
žlička
jutro punce


super ursa, lov is in the air:love::love::love:, kaj šele bo ko se bo zacela pomlad, takrat te bo se bolj razganjalo.....in prav je tako.........uzivaj in prepusti se ljubezni in dragemu da te razvaja:love::love::love:

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   dobro jutro...
28.2.2005 7:52:56   
Urša76
punce, ve ste vedno polne idej in mi dejte en fajn nasvet/idejo kako naj ga dans povabim na :kava: da ne bo zgledal, k da sem čist zmešana...
mislm, to itak sem, ampak, da ne bo že z letala vidno, da sem čist :love::love::love::love: in :zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2:. da bo tko qute izpadl...

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   dobro jutro...
28.2.2005 7:55:15   
Skye
Jutro pupike;)

Oh Urška kako lepo si pa to napisala:love:
Tako je treba :bravo::bravo::bravo:

Joj kako že komaj čakam da pride ta pomlad in z njo sonček in vse tisto lepo, česar zima nima;)

Pozdravček vsem
:rozica:
Skye


(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   dobro jutro...
28.2.2005 8:05:08   
buškica
Jutro punce, evo še od mene en zaspan dober dan.

Urša YESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Ko se mi odtajajo možgani pa vam napišem kaj več. Trenutno so še vedno v stanju mirovanja.Heheheh...
;)

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   dobro jutro...
28.2.2005 8:09:49   
simi73
počasi se bom prebila skozi vse vaše poste:) br4alno značko bi mi pa tud lahko pripele:)-:)-:)-
Urša76 sem tako vesela zate, da si našla eno sorodno dušo:love::love::love::love: in držim:miska:, da vama bo uspelo.
Kako ga povabit :kava:? Mogoče mu pošlješ kako e-kartico s povabilom:zmeden: Poskusi.

Punce moje drage-naj vam povem, da ta teden ne pričakujem:hudicek:. Glede na to da me že celih 14 dni ful joške bolijo in da moj dragi pravi, da mam nenormalno velike, mam mogoče mal več upanja za :roza::modri: kot sem pa mislila, glede na to, da nisva glih preveč :sloncek::sloncek::sloncek::)-

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   dobro jutro...
28.2.2005 8:09:51   
Skye
buškica če je pri vas tko mrzlo kot pri nas, se ti možgančki še dolgo ne bodo odtajili:)-:)-

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   dobro jutro...
28.2.2005 8:10:39   
Skye
simi lahko :hudicek: M k meni pošlješ, jaz jo na žalost pričakujem:(:(

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   dobro jutro...
28.2.2005 8:11:36   
simi73
Skye ti jo pošljem z veseljem čez kakšen dan, ko bo čas za to :)-

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   dobro jutro...
28.2.2005 8:11:57   
Skye
zmenjeno simi;)

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   dobro jutro...
28.2.2005 8:11:59   
buškica
Ojej, pol pa grem lahko kar domov, hehehhe...;)

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   dobro jutro...
28.2.2005 8:17:27   
Urša76
simi, na e- kartico i pomislila, ampak, je dans doma & nima računalnika :(
thanks anyway...

bejbe, tok sem vesela, da sem spet z vami :bravo:;)

vi ste eni čist ta pravi :angel:

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   dobro jutro...
28.2.2005 8:18:03   
biba77
Skye, postavi se v vrsto! :)-:)-:)- Najprej Pika, ki caka ze vec kot dva tedna na gospo M, potem jaz, potem pa ti...8)8)

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   dobro jutro...
28.2.2005 8:22:46   
simi73
punce ne se kregat za :hudicek::) mislim, da nisem edina, ki bi jo z veseljem odstopila ta teden:)-

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   dobro jutro...
28.2.2005 8:23:56   
biba77
:ups::ups::ups::ups::ups::ups:

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   dobro jutro...
28.2.2005 8:24:44   
simi73
Astra, želim ti, da jo čimprej pričakaš to grdo:hudicek: in da se ti bo kmalu uresničila želja po :duda: Držim :miska::miska::miska:

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   dobro jutro...
28.2.2005 8:27:50   
emaa
Urša sem ti rekla, da ni vse tako črno kot si mislila. Moj je npr. doživel največji šok, ko sem ga ker ven povabla:love:. Pa se je tud videl kolk mi je všeč in da sem zmešana, pa ni blo problema, ker je blo obojestransko. Kaj me je prtegnil, znal se je pogovarjat, sva se na prvem zmenku 4 ure pogovarjala in sem mu kar težko povedala, da ne morva bit skupaj, ker že mam fanta:ups:. Pol se je pa to tud porihtal, pa sem ga ven povabla

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   dobro jutro...
28.2.2005 8:28:10   
anadejka
Jutrčka!;)

Enga lepga sončka vsem pošiljam:)!

Ejjjj Astra a tvoje M pa še zmer ni????Jest ti z veseljem mojo odstopim,sam pol boš mogla še do 12.počakat.To ti pa verjetn ne bi blo glih ušeč.A pa ti je že kdaj tako grdo zamujala?Imaš sicer redene cikluse?Ker to je full čudn,kje se tako nesramno obira in zadržuje.Jest bi jo tok okur....!!:hudicek:

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   dobro jutro...
28.2.2005 8:30:41   
Skye
Astra pa ravno ta mesec, ko :hudicek: M po dolgem času spet čakam, je taka gužva:)-:)-

Ok, bom se postavla v vrsto:zmeden:

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   dobro jutro...
28.2.2005 8:30:47   
biba77
Ce je do petega ne bo, potem je sploh ne rabi vec bit:grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr:

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




ime
mama je

kakšno ime naj izberem?

alija (6%)

mija (13%)

žana (13%)

ema (31%)

tina (11%)

zala (26%)


Število vseh glasov: 446

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!