|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenček in božiček
11.12.2014 8:39:09   
špik
Živjo. user posted image

V službi bomo imel organiziran prihod Božička in seveda starši smo dobili vabilo za svoje otroke.

Takrat bo najina hčerka stara skoraj 5 mesecev. Me zanima ali je to še prezgodaj za otroka, da se udeleži tovrstnih srečanj?

lp,
špik
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dojenček in božiček
11.12.2014 8:47:47   
respect
Zamudili ste,najboljše je že pri 1 mesecu user posted image

(odgovor članu špik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dojenček in božiček
11.12.2014 8:53:43   
špik
?

(odgovor članu respect)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dojenček in božiček
11.12.2014 8:55:14   
Hope2
To bos pa sama ocenila.

Moj prvi otrok je bil ob prihodu dedka mraza (v mozevi sluzbi) star 1,5 meseca. Tkrat ga nismo peljali nikamor, je kar ati prinesel darilo domov. Drugo leto je bil star 1 leto, itak ni imel pojma za kaj se gre, pa smo ga vseeno peljali. Celo bal se je dedka mraza in si ni upal zraven, kaj sele, da bi se vsedel v narocje. Ampak zdajle gleda slike in mu je vsec, ima spomin, pa darilo se zdaj uporabljauser posted image

Drugi otrok bo ob prvem bozicku star 3,5 mesece. Sli bomo na bozicni sejem in obiskat bozicka, ze zaradi starejsega otroka in ga bom tudi probala posadit v narocje, ce bo buden. Se pa ne boji ljudi in je dobrovoljcek. Pri prvem smo se ful pazili, da nismo kam hodili... pri drugem vec ne, je bil ze na vsaj 7 piknikih oz zabavah (ne nocnih).

MI vsi obozujemo vse kar je povezano z bozicem.... tak da gremo ja. Imam slike iz vsakega leta (domaca smrekca, ki jo otrok krasi, ter bozicki, dedki mrazi.... iz vsakega leta) Kdo drug bo rekel, da smo zmesani in je cisto brezveze. me ne ganeuser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 11.12.2014 8:56:53 >

(odgovor članu špik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dojenček in božiček
11.12.2014 8:58:08   
špik

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

To bos pa sama ocenila.

Moj prvi otrok je bil ob prihodu dedka mraza (v mozevi sluzbi) star 1,5 meseca. Tkrat ga nismo peljali nikamor, je kar ati prinesel darilo domov. Drugo leto je bil star 1 leto, itak ni imel pojma za kaj se gre, pa smo ga vseeno peljali. Celo bal se je dedka mraza in si ni upal zraven, kaj sele, da bi se vsedel v narocje. Ampak zdajle gleda slike in mu je vsec, ima spomin, pa darilo se zdaj uporabljauser posted image

Drugi otrok bo ob prvem bozicku star 3,5 mesece. Sli bomo na bozicni sejem in obiskat bozicka, ze zaradi starejsega otroka in ga bom tudi probala posadit v narocje, ce bo buden. Se pa ne boji ljudi in je dobrovoljcek. Pri prvem smo se ful pazili, da nismo kam hodili... pri drugem vec ne, je bil ze na vsaj 7 piknikih oz zabavah (ne nocnih).

MI vsi obozujemo vse kar je povezano z bozicem.... tak da gremo ja. Imam slike iz vsakega leta (domaca smrekca, ki jo otrok krasi, ter bozicki, dedki mrazi.... iz vsakega leta) Kdo drug bo rekel, da smo zmesani in je cisto brezveze. me ne ganeuser posted image


Ocenil :)

No saj temo sem štartal ravno zato, da vidim kakšne so izkušnje drugih. Je to morda prezgodaj za otroka (da ne bo kakšna "travma", strah, ... karkoli) ali ne.

Hvala za mnenje.

Lp,
špik

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dojenček in božiček
11.12.2014 15:11:46   
josephine27
Moj prvi je bil star 7 mesecev, ko smo ga peljali na Dedka mraza v moževi službi pa ga je bolj fasciniral medved, ki ga je spremljal kot dedek mraz. Kar je pred 1 letom je po mojih izkušnjah bolj zaradi vas kot zaradi otroka. Sicer je šel drugi na podobno predstavo že pri 3,5 mesecih ampak zgolj zato, ker smo peljali večjega in ga nismo imeli kje pustit.

_____________________________



(odgovor članu špik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dojenček in božiček
12.12.2014 13:02:49   
witch
Se podpišem pod Hope2. Drugače tudi midva obožujeva praznike. Že komaj čakam da postavimo smreko, da obesimo na njo fantičkovo kroglico, ki bo za spomin na njegov prvi božič user posted image

Naš fantič je bo januarja star 1 leto. To je njegov prvi božič. Sva bila včeraj na zabavi z božičkom. Igral se je z avtomobilčkom, ni ga ganil božiček. Sva šla po darilo, je darilo vzel, ga pogledal pa je bilo to to. Darilo je pa še pol ure držal v rokah kot največji zaklad. Imamo še namen iti obiskat božička, v njegovo vas. Sem razmišljala da je mogoče premajhen, da vse tiste aktivnosti tam niso za njega. AMpak bomo šli. Ker vem, da dojema stvari, da ve, da se nekaj dogaja. Pa da si zapomni več kot si mi mislimo. Zato jaz na njega ne gledam kot na bitjece ki itak nima pojma in je za vse premajhen, ampak na otroka, ki dojema stvari in si bo to vse zapomnil.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dojenček in božiček
13.12.2014 8:42:30   
Shana86
Jaz sem tudi mislila, da bo Miklavž bolj zame kot za hčerko, ki je stara 9 mesecev, ampak sem se motila. Ga je ful opazovala, cukala za brado, gledala parkeljne, slikali smo se... sem bila skeptična, ampak pomoje bo lep spomin in bi mi bilo žal, če ne bi šli. Odvisno od otroka.

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dojenček in božiček
14.12.2014 22:59:58   
kamajuš
Naš user posted image ima dobrih 10 tednov in bi šel na službeno lutkovno predstavo le zaradi starejših sorojencev (žal nismo šli zaradi bolezni).

Pri prvem sva ocenila, da je primerno, da gre, ker je bil zelo radoveden dojenček. Takrat je imel 8m in ga je vse zanimalo. Je treba pač ocenit za vsakega user posted image posebej, pravila ni. So pa take dileme večinoma pri prvorojencih.

Sicer pa tudi mi vsako leto vse lepo dokumentirano in shranimo - doma in drugod. Edino, kar me pri teh praznikih moti, je pretiravanje z darili in posledično materializem, s katerim obsipavamo naše otročke.

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dojenček in božiček
23.12.2014 12:18:37   
špik
Hvala za komentarje. user posted image

Hčerko sva peljala k Božičku k je bil organiziran prek moje službe ... bilo je super :)

Sprva sem bil skeptičen ali jo bo strah, ali kakšn jok (včas zna v naročju drugih mal zajokat, sicer redko), ... ampak je bilo res vse fajn. Tud v naročju Božička je bila ful mirna, pridna, radovedno gledala naokoli in pozirala fotografu :)

Skratka, lepo je bilo. Ni mi žal, da sem jo tako mlado peljal.

lp,
špik

(odgovor članu špik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?