|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenček in računalnik
26.1.2006 12:17:47   
2ursae
a menite, da dojenčku lahko škoduje, če ga imam kdaj blizu računalnika? Mislim na sevanje pa to - nimamo LCD monitorja.

Včasih, ko našega 4mesečnika nosim okoli, naredim eno postajo na stolu pred računalnikom in na hitr prečekiram RR z njim v naročju. Valjda med tem tudi on gleda v monitor, sam mislim, da to ni problem. Ali pač?

pozdravčke vsem user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
26.1.2006 12:21:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 2ursae)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dojenček in računalnik
26.1.2006 12:24:00   
Minka Pobalinka



Po moje tistih nkaj minutk pred monitorjem ne more škodit... tudi jaz kdaj kaj pogledam s tamalim v naročju, ne vsak dan in ne visim pred rač. po več ur skupaj.. Pa saj je sevanje povsod..televizija, radio, mobiteli, računalnik.. user posted image



(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dojenček in računalnik
26.1.2006 12:35:30   
lelaval
Sem mislila, da sem edina s tamalo pred računalnikom. Tudi moja gleda kdaj v monitor in pa seveda po tipkovnici tolče. user posted image user posted image
Mislim, da ne more škodit, saj je to le kratek čas. Sicer pa -sprijazni se, da živimo v času, ko ne moreš brez računalnika nič več. Naj se kar hitro navadijo.

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
26.1.2006 13:44:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dojenček in računalnik
26.1.2006 14:43:27   
bombonček
Kot vidim nas kar nekaj počne to tudi jaz se velikokrat ustavim pred računalnikom pa ji je ful zanimivo predvsem tipkovnica.Mislim,da nekaj malega časa ne škodi,dolgo pa tako nismo nikoli.Jaz si računalnik privoščim takrat ko spi tako,kot zdaj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dojenček in računalnik
26.1.2006 17:37:45   
Dejča
Naše bebice bodo očitno znale prej natipkati svoja imena kot ga napisati s svinčnikom user posted image  user posted image !

(odgovor članu bombonček)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dojenček in računalnik
26.1.2006 21:15:08   
Majdi
jaz tudi občasno dam h računalniku za ene 2 minuti, pa tolče po tipkovnici.

_____________________________

Iris je naš zlati sonček in zdaj se nam je pridružil še en sonček z imenom Sebastjan

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dojenček in računalnik
26.1.2006 23:43:39   
urbancek
Pozorna sem na to, da ne gleda v monitor, tako, da ima glavico obrnjeno stran, ker je nevarno za oči. To pa vem, ker je večji gledal risanke na računalniku, pa je imel čisto rdeče oči, tako da smo morali kupiti DVD in posledično novo televizijo, ker ga na staro nismo mogli priključiti.

Gledam pa, da sem z malim pred računalnikom čim manj.

Lp

(odgovor članu Majdi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dojenček in računalnik
27.1.2006 8:36:38   
muha1
Naša mala je stara šest mesecev in zjutraj zelo rade pregledave forum. Imamo LCD monitor, ki menda nima toliko sevanjauser posted image ?

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dojenček in računalnik
27.1.2006 9:06:02   
tanaja*
Kaj pa, ko smo bile še nosečke in smo cele dneve preždele pred RR? user posted image A to pa mislite, da ni nič vplivalouser posted image ???

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dojenček in računalnik
27.1.2006 9:07:10   
Seven*
Vecina gospodinjskih aparatov bolj seva kot racunalnik. Sploh kaksen pralni stoj recimo!

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dojenček in računalnik
27.1.2006 9:09:50   
Seven*
Meni je pa vcasih hecno, kako z lahkoto damo otroku nekaj pojest, kar vsebuje miljon dodatkov, E-jev in podobnega pod pretvezo da je kao vse strupeno, sekiramo pa se zaradi takih banalnih stvari kot je gledati pol ure v monitor. user posted image user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dojenček in računalnik
27.1.2006 9:23:19   
joca
Tudi jaz se kdaj ustavim z malim pri računalnikom ampak res zelo redko. Sem brala v eni reviji o računalništvu in je pislo da navadni monitorji povzročajo zelo močno sevanje in da naj bi bil vsaj meter oddaljen od monitorja, ker potem na taki razdalji več ni takega sevanja. lcd monitorji pa so neškodljivi in ne povzročajo sevanja, ker je njihovo delovanje popolnoma drugačno kot pri navadnih, ker se slika oblikuje preko nekih kristalov.
Tako da ko boste z malčki pri monitorju bodite čim bolj oddaljeni od njega.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dojenček in računalnik
27.1.2006 9:50:32   
kalbo
Sodobni monitorji sploh ne sevajo več tko kot včasih. Največni hec je, da se ljudje obremenjujejo s sevanjem monitorjev, pa mobitelov, sploh pa ne pomislijo, da seva tudi klasični brivski aparat in to kar konkretno, pa pečica, pa pralni stroj...
Večji problem za dojenčka je TV, pa ne zarad sevanja, ampak zaradi kitrega premikanja slike.

(odgovor članu joca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dojenček in računalnik
27.1.2006 9:54:39   
BigWhale
Nek lep soncen dan, dobite zunaj v senci, precej vec skodljivega sevanja kot v kakih desetih letih gledanja televizije ali cepenja pred monitorjem. :)



_____________________________

http://www.lubica.net/bigwhale/blog/

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?