|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenčki na avionu
12.10.2005 21:25:11   
pika74
Ojla punce.

Ko sem zdajle malo pregledovala albume, sem opazila, da se nekateri odločate tudi za počitnice, na katere potujete z letalom.

Pri tem me zanima, ali je potrebno plačati tudi za karto za dojenčke? Saj praktično dojenček sedi oz. leži v naročju staršev.

Upam, da vsaj tukaj letalske družbe ne služijo na račun otrok.

Lp
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dojenčki na avionu
12.10.2005 21:30:35   
Lianna
Otrok do drugega leta starosti leti zastonj. Vendar potem nima svojega sedeža.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dojenčki na avionu
12.10.2005 21:32:50   
miškolina
Ne vem, kako je drugod, vendar pri Adriji otrok do 2. leta plača 10 % cene karte, oz. oni pravijo, da imajo zanje 90 % popust!

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dojenčki na avionu
12.10.2005 21:41:09   
Anonimen
Dve leti nazaj, ko je Tia imela 9 mesecev, sva leteli z letalom Croatia Airlines in sem plačala samo 10% polne cene, prav tako pa je dobila svojo karto in k sreči letalo ni bilo polno in je lahko sedela poleg mene. Ma je bila pridna ko angelček.

LPS

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dojenčki na avionu
12.10.2005 22:48:11   
Andra
Mi smo letos leteli z dvema nadebudnežema, pa smo plačali samo za večjega letališko pristojbino, ki se od države do države razlikuje. Mala, ki je stara 8 mesecev, pa je letela zastonj. Imela sem jo v naročju, medtem, ko je ta večji imel svoj sedež (3,5 let).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dojenčki na avionu
13.10.2005 8:18:10   
viv_
Mi smo leteli z Easy Jetom in plačaš samo nek pavšal. Na Air Malta smo pa plačali 10% cene.

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dojenčki na avionu
27.10.2005 17:59:59   
petra + zoja
mi karte nismo rabili plačat, smo imeli zastonj, res pa je, da ni imela svojega sedeža.user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dojenčki na avionu
27.10.2005 20:11:22   
African queen
Na Lufthansi smo tudi mi plačali 10% karte.Od dveh let naprej pa 70%.

(odgovor članu petra + zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dojenčki na avionu
29.10.2005 20:04:28   
miševi




Mi tudi za našo takrat skoraj dve leti staro punčko nismo nič plačati. Dobila je sicer vozovnico, na kateri pa je pisalo "No seat". Sedela je v mojem naročju. Let smo brez težav preživeli. Ko letalo vzleta, daš otročku piti, da lažje prenese ta hitri porast višine in spremembe v pritisku.

Če letite z otroci do dveh let, opozorite, da vam ne dajo kart ob zasilnih izhodih. Na šalterjih gospe tega pogosto ne vedo in kar delijo po enem sistemuuser posted image , potem te pa na letalu presedajo in te drugi potniki grdo gledajo.



(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dojenčki na avionu
30.10.2005 8:54:45   
Primoza
Do drugega leta plačate samo letališke takse, otrok pa dobi poseben pas, ki se pritrdi na vašega, ko vam sedi v naročju. Nato pa dobi malček svoj sedež in 40% popust na ceno karte.

< Sporočilo je popravil primoza -- 30.10.2005 14:24:43 >

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dojenčki na avionu
3.11.2005 16:21:49   
Še ena T
Punce, kje je tista spodnja meja starosti, ko greš lahko na dopust z dojenčkom z letalom?

Je štiri mesece premalo?

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dojenčki na avionu
8.11.2005 21:51:54   
LEJLA
Do drugega leta plačate samo letališke takse, otrok pa dobi poseben pas, ki se pritrdi na vašega, ko vam sedi v naročju.
IZVIRNO SPOROČILO: primoza


Iz prve roke povedano....ko sva letos poleti s sinom letela iz Detroita v Frankfurt nama kljub moji prosnji NISO dali tega "posebnega pasa" ampak so me samo zacudeno gledali kaj zdaj jaz hocem. user posted image No po drugi strani so mi ga pa potem na Croatia airways sami ponudili.user posted image
Ja pa se to...ni nic lustno, da ti otrok sedi 10ur v narocju ...ne mores ne na wc, ne jest....skratka je kar muka pa ce je tamali se tko pridenuser posted image

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dojenčki na avionu
9.11.2005 9:34:24   
viv_
Mi smo  do sedaj leteli z Mirno 4x in vedno so prinesli pas. Običajno je to tisti pas, ki ga imajo pri "stevardesa teatru".

(odgovor članu LEJLA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dojenčki na avionu
9.11.2005 11:15:58   
African queen
Viv,na medcelinskih letih ti ne dajo tega pasu!Zdej, ali ga nimajo ali pa ga ne dajo..

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dojenčki na avionu
9.11.2005 11:24:43   
viv_
Svašta... no sej, pri vzeltanju in pristajanju je bila privezana, sicer je bil pa pas fajn zabava, zapenjat in odpenjat...


(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Družinsko potepanje: Lignano
photo
Lignano je italijansko letoviško mestece, primerno za enodnevni družinski izlet ali za podaljšan konec tedna. Nudi velik...
Najboljši slovenski ranči za družine
Preverite seznam najboljših slovenskih rančev za družino po regijah, ki smo si izposodili na spletni strani Kamzmulcem.s...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?